• مهناز
  • گل سنتر

مقایسه تشریفات ها (2)

۵-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ عصر توسط Mina*nima.)
ارسال: #451
RE: مقایسه تشریفات ها (2)
سلام به همگی
کسی تشریفات آنتیک، آقای بابایی رو میشناسه؟ سعادت آباد، سرو هستن
ما قرار داد بستیم بدون تست غذا
گفتن بعد از ماه صفر بايد بريم واسه تست
ما عروسي نداريم، بيشتر شبيه دور هميه مراسممون، سي چهل نفريم
واسه همين خييييلي حساس نبوديم، فقط ترسيديم تايمي كه ميخوايم پر شه زودتر قرار داد بستيم
اگه كسي كيفيت فذا و كارشونو ميدونه ممنون ميشم راهنمايي كنه
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #452
سلام دوستان
من میخواستم بدونم کسی تا بحال با تشریفات مجیدیان مراسم داشته؟چیزی میدونین درموردش؟ من بین ژمیس و مجیدیان موندم،البته مسأله ی مالیش زیاد برام مطرح نیست فقط میخوام بسیار شیک منظم  و خیلی باکیفیت و چشم گیر و بی نقص باشه، خب ژمیس تاپیک خودش رو داره و میشه نظرات عروسهایی که باهاش مراسم داشتن و اونهایی که تست مراسمش رفتن رو خوند ولی هرچی گشتم هیچ تاپیکی برای مجیدیان نبود تو نوعروس نمیدونم چرا؟تصویر: images/smilies/huh.gif 
وقتی این تاپیک مقایسه ی تشریفات ها رو دیدم خوشحال شدم گفتم حتما در مورد همه ی تشریفات ها هست ولی با کمال تعجب دیدم تقریبا هشتاد درصد نظراتی که گذاشته شده بیشتر از اینکه مقایسه باشه تعریف و تمجید و درواقع تبلیغات دو سه تا تشریفاته!!!!!تصویر: images/smilies/dodgy.gif خییییلی ممنون میشم اگر کسی اطلاعی از تشریفات مجیدیان داره بگه و از ادمین عزیز هم میخوام لطف کنن اگر میشه یه تاپیک جداگانه برای تشریفات مجیدیان درست کنن که تبادل نظرات عروس خانمها رو اونجا هم داشته باشیم که  کسی مثل من که اطلاعات زیادی در مورد تشریفات ها نداره هم بتونه از نظرات البته عادلانه ی دیگران استفاده کنه مرسیتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

بیا که طاقت حضور بی تو ندارم....Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
۱۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #453
سلام دوستان،

من بین دو تشریفات ژمیس و آدم و حوا شک دارم و واقعن نمیدونم که کدوم را انتخاب کنم.هر دو تو سایت نوعروس تاپیک دارند و خیلی همه ازشون راضی هستند.اینجا کسی هست که بتونه تو این زمینه به من کنک کنه.واسه من امکانش نیست که از نزدیک کارهاشونو ببینم و بر اساس اینستاگرام و این سایت باید تصمیم بگیرم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #454

(۱۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ عصر)'Fereshteh.3150' نوشته است:  سلام دوستان،

من بین دو تشریفات ژمیس و آدم و حوا شک دارم و واقعن نمیدونم که کدوم را انتخاب کنم.هر دو تو سایت نوعروس تاپیک دارند و خیلی همه ازشون راضی هستند.اینجا کسی هست که بتونه تو این زمینه به من کنک کنه.واسه من امکانش نیست که از نزدیک کارهاشونو ببینم و بر اساس اینستاگرام و این سایت باید تصمیم بگیرم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

اول باید بهت بگم اصلا اصلا برای مراسمت به عکس ها و نظرات اکتفا نکن ، حتما حتما حداقل یک نفر از دوستان یا فامیلی که بهشون اطمینان داری و سلیقه شون رو قبول داری برای بازدید کارهات بفرست !! 

اگر تعداد مهمون هاتون زیاده و یک مدیریت خوب می خواین با آدم و حوا بردارین 
تشریفات ژمیس هم خوبه نمیتونم بگم بده ، ولی من چند بار دیدم که بچه ها ازشون ناراضی بودن ، ولی تزیینات و این داستان هاشون خوبه 
اما تجربه آدم و حوا خیلی بیشتر 

در کل که برای انتخاب یک تشریفات باید بری و از نزدیک مراسم شون رو ببینی ! اونم مراسمی که هم لول مراسم خودت هست !

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Fereshteh.3150
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #455
مرسی که لطف میکنی و وقت میذاری و جواب من را میدی.
من جفتشون را تو این وبسایت خوندم همه ازشون راضی بودند.میشه بگی از چی ژمیس ناراضی بودند؟چون برای آدم و حوا یکجا خوندم که تم صورتی و بنفش میخواستند رفتند دیدند سفیده ولی خب باز هم راضی بودند.در کل از جفتشون همه رضایت داشتند.در حال حاضر که هیچ مراسمی نیست و اگر هم بود من کسی را تهران ندارم که بتونه برای تست بره.تصویر: images/smilies/huh.gifباید بر ایاس نظرها و عکس ها تصمیم بگیرمتصویر: /images/smilies/new/huh.png
(۱۱-آبان-۱۳۹۷ ۰۷:۱۷ عصر)'ساحلی' نوشته است:  

اول باید بهت بگم اصلا اصلا برای مراسمت به عکس ها و نظرات اکتفا نکن ، حتما حتما حداقل یک نفر از دوستان یا فامیلی که بهشون اطمینان داری و سلیقه شون رو قبول داری برای بازدید کارهات بفرست !! 

اگر تعداد مهمون هاتون زیاده و یک مدیریت خوب می خواین با آدم و حوا بردارین 
تشریفات ژمیس هم خوبه نمیتونم بگم بده ، ولی من چند بار دیدم که بچه ها ازشون ناراضی بودن ، ولی تزیینات و این داستان هاشون خوبه 
اما تجربه آدم و حوا خیلی بیشتر 

در کل که برای انتخاب یک تشریفات باید بری و از نزدیک مراسم شون رو ببینی ! اونم مراسمی که هم لول مراسم خودت هست !

نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #456

عزیزم در مورد تشریفات آدم و حوا شک نکنید واقعا به لحاظ پذیرایی-تزیین و غذاها و ... برخورد عالین

خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش استتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond
۱۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #457
بچه ها کسی با تشریفات پرنسس تجربه داشته؟ اکثرا تعریف کردند اما توی تاپیک خودشون..میخوام بدونم کسی اینجا از نزدیک دیده؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:)
۱۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #458
(۱۲-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ صبح)'shiningdiamond' نوشته است:  بچه ها کسی با تشریفات پرنسس تجربه داشته؟ اکثرا تعریف کردند اما توی تاپیک خودشون..میخوام بدونم کسی اینجا از نزدیک دیده؟؟

عزیزم منم دوره ای که دنبال تشریفات بودم در موردشون خوندم و اینکه تماس گرفتم اما نمیدونم چی شد که نرفتم ولی بنظرم حتما حضوری برید دفترشون و حتما حتماااا تست مراسم برید.

ما تشریفاتی بود که به قدری از خودشون تعریف کردن وقتی رفتیم دفترشون خلاصه قرار گذاشتیم رفتیم تست مراسم گفتیم اینجا دیگه انتخابمونه 
واقعا وقتی وارد شدیم دیدیم همه چی خلاف گفتشون و طعم غذاها و اسنک هایی که دادن افتضااااحتصویر: images/smilies/confused.gif
بخاطر همین پیشنهاد میکنم حتما تست برید قبل از بستن قرار دادتصویر: /images/smilies/new/angel.png

خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از وجودش در آسایش استتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط shiningdiamond
۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #459
دوست جونا، چرا اینجا انقدر خلوت شده؟تصویر: images/smilies/huh.gif کسی نیست جواب منو بده؟تصویر: images/smilies/sad.gif

بیا که طاقت حضور بی تو ندارم....Heart
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #460
بزرگترین بازدید عروس سالن زیبایی مینل در تالار پذیرایی مینورام 

همراه با قرعه کشی و آفر ویژه 

۳۰٪ تخفیف آفر قرارداد عروس 

۲۰٪ تخفیف خدمات سالن 

تاریخ : 23 آذر ماه 

ساعت : 13 تا 16 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام