• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

مقایسه تشریفات ها (2)

۱۵-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #161
RE: مقایسه تشریفات ها (2)
دوستان باغی رو میشناسید که مراسم جدا بگیره و بعد از شام قاطی بشه و اینکه برام مهمه تو قسمت مردونه هم تشریفاتی باشه برنامه سرگرم کننده داشته باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط asteria
۱۸-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-تير-۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ صبح توسط SPID.)
ارسال: #162
(۱۷-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ عصر)'Hobab' نوشته است:  سلام عزیزان
من تولد همسرمو تو باغ برگزار کردم برای کارای پذیرای و گل ارایی از تشریفات ژمیس کمک خواستم کارشون خیلی بی نقص بود من واقعا راضی بودم ازشون

احتمالاً آرایشگاه ماه لی لی نرفتین.آتلیه نیک ناز ...لباسم ب. آ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو رو خدا بس کنین....تشریفات ژمیس گندشو در آورده!!!!!!!!!!!!!تصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifتصویر: /images/smilies/new/new3.gifمن تمام ارسال هاتون رو دیدم همش تشریفات ژمیس ـآتلیه نیک ناز و آرایشگاه ماه لی لی!!!!!!!!!!!!!!!!!تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
ادمین عزیز این کاربرا چطور ستاره هاشون میره بالا!تصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS*
۲۱-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #163
سلام خدمت اعضای محترم و مدیریت سایت خوب نو عروس که این امکان رو فراهم کردن که متقاضیان با شناخت کافی و کسب اطلاعات بهترین گزینه رو با توجه به نیاز ها و انتظارات خود انتخاب کنند من با تشریفات طلایی از طریق یکی از دوستان و بسیار اتفاقی اشنا شدم وافتخار اینو داشتم که با مدیریت تشفریفات طلایی جناب اقای ثابت از نزدیک و در داخل باغ خودشون در مورد برگزاری مراسم عروسی برادرم صحبت کنم ایشون بسیار انسان خوش برخورد و دقیقی هستن تو کارشون چیدمان باغ بسیار مرتب و آبرومندانه و تمام جزییات باغ شامل محل پارکینگ اتومبیل مهمانان تا چیدمان داخل سالن بسیار منظم و حساب شده بود مراسم ما اواخر شهریور هست و بعد از برگزاری مراسم حتما براتون از کیفیت و اجرای برنامه ها مطلب میزارم اما پیشا پیش خیالم از همه چی راحته با تشکر از اقای ثابت مدیریت تشریفات طلایی
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #164
(۱۵-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ صبح)'farahnaz.hamzelo' نوشته است:  دوستان باغی رو میشناسید که مراسم جدا بگیره و بعد از شام قاطی بشه و اینکه برام مهمه تو قسمت مردونه هم تشریفاتی باشه برنامه سرگرم کننده داشته باشه

منم دنبال یه همچین چیزی ام
همسرم برای یه تالار بیعانه گذاشته
اما چون مراسممون شهریوره دلم میخواد تو یه باغ خوب بگیرم تصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #165
یعنی کسی باغی سراغ نداره؟ تصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ عصر توسط lk uharl.)
ارسال: #166
اگر تو تابستونه عروسیتون همه باغها میتونن مراسم جدا بگیرن.
قسمت مردونه رو تو باغ میگیرن و سالن به خانمها اختصاص میدن.
باغ صدرا یه سالن کوچیکتر داره اگر هوا خوب نباشه اونجا میتونید قسمت مردونه بزارید

فقط یه تشریفات خوب و منظم میخواد که مراسم رو کنترل کنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط asteria
۲۴-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #167
بچه ها  دوستم رفته کارای تشریفات تخت جمشید رو  دیده و باهاشون صحبت کرده دیروز که باهاش حرف میزدم گفت که قرارداد بسته و خیلی هم راضیه چون خیلی باهاشون راه اومده بودن و تقریبا یه منو انتخابی زده بودن که هرچیزی که خواستن رو براشون اماده کردن 
دوست من خیلی ساله ایران زندگی نمیکنه و چند ماهیه که فقط برای گرفتن مراسمش اومده و بر میگرده و خیلی با وسواس خاصی داره انتخاباشو انجام میده 
میتونم بگم اگه همه تشریفات ها رو نرفته باشه حداقل 80 درص اونایی که مطرح هستند و تو این سایت و جاهای دیگه دیده بود و بهش پیشنهاد دادن رو رفت دید و تحقیق کرد راجب همشون 
خیلی از تشریفات های به نام دیگه ایی هم که اینجا نیستن رو هم رفت دید اما دلش با این تشریفاته براش خیلی پول مهم نیست اما میگه این کیفیت رو که اینجا دیده تقریبا مقایسه کرده با تشریفات هایی که خیلی بالاتر میگرفتن و ترجیح داده همینجارو انتخاب کنه و خب این سلیقه اونه و نسبت به معیار های خودش انتخاب کرده 
امیدوارم که از انتخابش راضی باشه من خودمم اینجا رو دنبال کردم خوب بوده و به نظرم کارشون در حد خوبه
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #168
سلام بچه ها ما هفته پیش عروسی یکی از دوستای خانوادگیمون بودیم که با تشریفات تخت جمشید بود
میتونم بگم واقعاااااااا مراسم دهن پر کن و رویایی بود نمیدونم چقدر هزینه کرده بودن
دکوراسیون، گل ارایی، شمع ارایی، نحوه پذیرایی، رفتار پرسنل، موزیک، شام همه و همه به معنای واقعی کلمه بی نقص
من خودم خیلی ادم نکته سنجی هستم اما هیچ نقصی در مراسم ندیدم
غذا های برنجی خیلی زیاد بود خورشت ها فک کنم 6 مدلی بود اونایی که من خوردم خیلی خوشمزه بودن، میوه چندین مدل، شیرینی خشک و تارت، ابمیوه خیلیییی مدل ها بود هرچیزی که فکر کنید داشتن فکر کنم حدالقل تنوع 5 مدل بود واسه هر چیز اما بالای 10 مدل
مراسم از ساعت 8 شروع شد، خانومها داخل عمارت بودن و اقایون داخل باغ. دی جی داشتن، خیلی خوب بود، تا ساعت ۱۰ که شام سرو شد، شام هم سالنش مجزا بود از اقایون، ساعت ۱۰/۵ شام تقریبا تموم شد و مهمانهایی که نمیخواستن در مراسم مختلط شرکت کنن خداحافظی کردن و رفتن
از ساعت ۱۱ تا ۲ رقص تانگو و بریدن کیک و... کلا بصورت مختلط با حضور خواننده ادامه داشت و همچنان میوه و شیرینی و ابمیوه سرو میشد...
گروه موسیقیشون خیلییی خوب بود نمیدونم با تشریفات بود یا نه گروه پاز بود مال همین تشریفاته؟
همه ی میز ها به بهترین شکل گل آرایی شده بودن نور پردازی داشتن میز ها .میز های یادبودشون خیلی زیبا بود آتلیشون هم زئوس بود من آشنایی ندارم با این آتلیه اما کارشون خیلی خوب بود تیم حرفه ای داشتن لیت هایی که دادن توی باغ خیلی زیبا بودن
میزبان کاملا ریلکس بود و فقط شادی میکرد و اصلا دغدغه ای بابت مهمونهاش نداشت
من خودم همیشه فکر میکردم که نشه مراسمی که از اول مختلط نیست رو به خوبی هندل کرد اما دیشب دیدم که خیلی خیلی عالی این مراسم رو تشریفات تخت جمشید انجام داد، خیلی مراسم خوبی بود من امروز تخت جمشید رو فالو کردم و کاراش رو دنبال میکنم یکی از انتخاب های من تخت جمشیده خوشحالم که توی یک مراسم باشون آشنا شدم و خودم از نزدیک دیدم کارشون رو
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد