مقایسه تشریفات مجالس های کرج

۷-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #1
مقایسه تشریفات مجالس های کرج
سلام دوستان
این موضوعو ساختم که هم اطلاعات کسب کنم (نوروز عروسیمه) هم بقیه اطلاعات کسب کنن کارشون راحت بشه
پس لطف کنید همه نظراتتونو بگید ممنون
بهترین تشریفات مجالسی کرج از نظر شما کدومه؟
خودتون اگه عروسی کردین کدوم تشریفات رو انتخاب کردین؟
آیا راضی بودین؟
واقعیتش خواهر شوهر من یه تشریفات مجالس برای عروسیش انتخاب کرد که بدجوری پشیمون شد... من نمیخوام مثل اون شم
اسمش "تشریفات مجالس فارسی" بود حواستون باشه اونجا نرید... حالا منتظر نظراتتون هستم
مرسیHeartHeartHeart
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #2
RE: مقایسه تشریفات مجالس های کرج
بچه ها من عروسی بعد از کلی تحقیق و پرس و جو با تشریفات تخت جمشید برگزار شد . واقعا میتونم بگم که کارشون خیلی خوب بود . واقعا مراسمم خوب و باشکوه برگزار شد من آدم پر توقعی هستم و تا 90 درصد توقعات من برآورده شد . باغشون توی کرج هست که باغ زیبایی دارن که البته توی اینستاگرام جدیدا زدن ورودی باغشون رایگانه اما زمان ما توشهریور 5 میلیون بود . دفترشونم توی تهران و کرج هست فک کنم 3 تا شعبه دارن . من شماره دفتر تهرانشونو بهتون میدم 22639525 حتما کاراشونو برید ببینید من راضی راضی بودم و همین نوعروس هم صفحه دارند به اسم تشریفات تخت جمشید. امیدوارم مراسم شما هم به خوبی برگزار بشه وظیفه خودم دونستم تا بهتون کمک کنم . مرسی از نوعروس که با این سایت خوبش کلی به من کمک کرد تا با تحقیق و کمک سایرین با تشریفات تخت جمشید آشنا شدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، Nazanin.j
۱۴-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #3
باهات موافم افروز جان . منم عروسیم زمستانه با تشریفات تخت جمشید قرارداد بستم . سر تست مراسمشون رفتیم هیچ ایرادی نتونستم بگیرم من که خیلی گیرم . کارشون بینهایت لاکچری بود . مهماندارای فوق العاده خوشتیپ و باادب و در کل همه جوره راضی بودم .به نظر من حرف اولو میزن تو تشریفات تهران و کرج
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۶-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #4
(۱۲-آبان-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ صبح)afroozshams نوشته است:  بچه ها من عروسی بعد از کلی تحقیق و پرس و جو با تشریفات تخت جمشید برگزار شد . واقعا میتونم بگم که کارشون خیلی خوب بود . واقعا مراسمم خوب و باشکوه برگزار شد من آدم پر توقعی هستم و تا 90 درصد توقعات من برآورده شد . باغشون توی کرج هست که باغ زیبایی دارن که البته توی اینستاگرام جدیدا زدن ورودی باغشون رایگانه اما زمان ما توشهریور 5 میلیون بود . دفترشونم توی تهران و کرج هست فک کنم 3 تا شعبه دارن . من شماره دفتر تهرانشونو بهتون میدم 22639525 حتما کاراشونو برید ببینید من راضی راضی بودم و همین نوعروس هم صفحه دارند به اسم تشریفات تخت جمشید. امیدوارم مراسم شما هم به خوبی برگزار بشه وظیفه خودم دونستم تا بهتون کمک کنم . مرسی از نوعروس که با این سایت خوبش کلی به من کمک کرد تا با تحقیق و کمک سایرین با تشریفات تخت جمشید آشنا شدم.

منم عروسیم 23 فروردین با تشریفات تخت جمشید برگزار شد . همه چیز در سطح بالا بود من و همسرم راضی راضی بودیم
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #5
(۲۶-آبان-۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ صبح)مونارحیمی نوشته است:  
(۱۲-آبان-۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ صبح)afroozshams نوشته است:  بچه ها من عروسی بعد از کلی تحقیق و پرس و جو با تشریفات تخت جمشید برگزار شد . واقعا میتونم بگم که کارشون خیلی خوب بود . واقعا مراسمم خوب و باشکوه برگزار شد من آدم پر توقعی هستم و تا 90 درصد توقعات من برآورده شد . باغشون توی کرج هست که باغ زیبایی دارن که البته توی اینستاگرام جدیدا زدن ورودی باغشون رایگانه اما زمان ما توشهریور 5 میلیون بود . دفترشونم توی تهران و کرج هست فک کنم 3 تا شعبه دارن . من شماره دفتر تهرانشونو بهتون میدم 22639525 حتما کاراشونو برید ببینید من راضی راضی بودم و همین نوعروس هم صفحه دارند به اسم تشریفات تخت جمشید. امیدوارم مراسم شما هم به خوبی برگزار بشه وظیفه خودم دونستم تا بهتون کمک کنم . مرسی از نوعروس که با این سایت خوبش کلی به من کمک کرد تا با تحقیق و کمک سایرین با تشریفات تخت جمشید آشنا شدم.

منم عروسیم 23 فروردین با تشریفات تخت جمشید برگزار شد . همه چیز در سطح بالا بود من و همسرم راضی راضی بودیم

راستی باغ عروسیمون باغ البرز بود
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #6
(۲۶-آبان-۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ عصر)مونارحیمی نوشته است:  

منم مراسمم 25 همین ماه با تخت جمشیده از نظر کیفی که همه میگن عالیه . دوستام همه تعریف کردن باغشونم رو پکیجمون رایگان دادن
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #7
(۷-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ عصر)sanazfard نوشته است:  
(۲۶-آبان-۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ عصر)مونارحیمی نوشته است:  

منم مراسمم 25 همین ماه با تخت جمشیده از نظر کیفی که همه میگن عالیه . دوستام همه تعریف کردن باغشونم رو پکیجمون رایگان دادن

تخت جمشید کاراش خیلی شیک و لوکسه نگران هیچی نباش منم برای عروسیم استرس زیاد داشتم ولی عروسیم عالی عالی بود از هر لحاظ
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #8
بچه ها من دیروز رفتم سر تست مراسم تشریفات تخت جمشید . واقعا رویایی بود مراسمشون . دیزاین ها فوق العاده و شیک . واقعا من تو این همه عروسی که رفتم به قشنگی مراسم دیشب ندیدم . همه چی عالی بود . از دیزاین میزها گرفته تا دیزاین ورودی همشون رویایی بود . حتما برید نمونه کارشونو سر مراسم ببینید . من خودم خیلی سخت گیرم ولی دیروز اصلا نتونستم هیچ ایرادی ازشون بگیرم .
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #9
دوستان عزیز اینجا تاپیک مقایسه تشریفات مجالس های کرج هستش نه تایپک تبلیغ ، اونم تبلیغ اینقدر تابلو ،
اجازه بدید بقیه بیان و نظراتشون رو بیان کنن تا کمکی بشه در انتخاب برای عروس و داماد ها
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #10
سلام دوستان
من مراسسمم شهریور 95 هستش و 300 نفر مهمون داریم یه باغ شیک می خوام که کرج باشه و همچنین دنبال یه تشریفات خیلی خوب هستیم دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی که بتونم چند تا تشریفات رو برم ببینم HeartHeartHeart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام