• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ صبح توسط مریمانه.)
ارسال: #5641
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۰۲ عصر)'شیرین‌ترین' نوشته است:  سلام سلام
من عروس ۱۴ اردیبهشت سالن مرضیه محمدی بودم، میخوام براتون نقد کنم، پکیج کامل داشتم شامل میکاپ، شینیون، فون بدن، مانیکور پدیکور، پاکسازی، ابرو و لیفت ابرو و شیو صورت و اپیلاسیون؛ تاج و رنگ مو خارج از پکیج بود که من همونجا پیش خانم پریسا رنگ و لایت کردم و بسیاااار راضی بودم، کوتاهی هم خودم خواستم انجام بشه با خانم شیوا، اونهم راضی بودم
و حالا نقد کامل :

ابرو و اپیلاسیون و پاکسازی و لیفت ابرو : خوب بود و راضی بودم(اسماشون در خاطرم نیست)

کار ناخن: افتضااااااااح، با خانم شادی، انقدر ناخن ‌های دستم بد بود که از انجام پدیکور هم منصرف شدم(هزینه ش رو از روی پکیجم کم کردن) و روز بعدش من رفتم پیش ناخن کار قدیمیم و هزینه مجددی متحمل شدم.

فون بدن : یکی از خانمهای خدماتی به نام خانم هاجر انجام دادن، حالا نمیدونم همه جا خدماتیا انجام میدن یا اینجا اینجوری بود

شینیون : با مهناز جان طوسی، دختر خوش انرژی و باسلیقه و کاربلد، معرکههههه بود کارش، و مدام نظر خودم رو میپرسید و مدلهای مختلفی رو برام تست کرد،هنوز مهمونها در مورد موهام حرف میزنن، البته رنگ و لایت قشنگی که پریسا جون انجام داد قطعا با کار مهناز جان مکمل بسیار خوبی بود، تاجم و مدلم تورم سلیقه مرضیه جون بود که خیلی از انتخابشون راضی‌ام و الان خوشحالم که به حرفشون گوش کردم

میکاپ : با مرضیه جون، آرایش چشم و ابروم عاااااالی بود، تابحال چشمام رو به این زیبایی کسی میکاپ نکرده بود، تم آرایشم کاملا ملیح و ملایم با سایه شاین که رنگش با رنگ موهام و چشمهام( قهوه‌ای هست چشمام و وقتی موهامو رنگ میکنم روشنتر میشه رنگش) هارمونی داشت، کانتور عالی، رنگ رژ عالی، اینم بگم که من هیچگونه نظری در مورد نحوه میکاپم ندادم و همه رو به خودشون سپردم. امااااا از کار پوستم راضی نبودم، چنتا لک کوچیک داشتم که کاور نشد و کامل مشخص بود، یکساعت بعد از خروج از ارایشگاه پیشانیم به اندازه یه سکه بزرگ تیره و کدر شد، تماس گرفتم با خوده مرضیه جون گفتن عکستو بفرست ببینیم ولی خب من توی باغ بودم و نت نداشتم و نمیشد بفرستم( البته میفرستادم هم به نظرم فایده‌ای نداشت) و در اخر خودم با پنکک مک که داشتم با کمک عکاسم تا حدی اصلاحش کردیم ولی کامل از بین نرفت و توی عکسام مشخصه، انگار اکسیده شده بود یا خوب فید نشده بود، از حدود ساعت ۱۰/۵شب هم کل صورتم ماسیده بود بااینکه من پوست خشکی دارم. کرم پودرشون با جنس پوست من همخوانی نداشت و این ایراد برای یک میکاپ آرتیست محسوب میشه، در مورد زمان بندی هم گفته بودم ۱۰ باید آماده باشم گفتن ۵ بیا، روز آخر گفتن ۵ صبح زوده و ۶ بیا و من نهایتا با یکساعت تاخیر ساعت ۱۱ از ارایشگاه خارج شدم!!!!
در نهایت چون از تاجم خیلی خوشم اومد با چک و چونه که جاش اینجا نیست ازشون خریدم که یادگاری نگه دارم.
اگر بخوام از بیست بهشون نمره بدم:
رنگ و لایت : ۲۰
شینیون : ۲۰
میکاپ : ۱۷
ناخن‌ : صفر

جمع بندی : بااین هزینه بالایی که این سالن میگیره من انتظارم خیلی بیشتر بود، نمیگم ناراضی بودم یا زشت شده بودم، من کاملا شیک و ملیح شده بودم و در عین حال لایت ولی کارشون پرفکت نبود و انتظار داشتم خروجی کارشون بهتر باشه
امیدوارم این نقد به کار عروس خانم‌های آینده بیاد
شاد باشید

مبارک باشه عزیزم 
بله حتما خیلی مفید بود توضیحاتتون .

سلام دوستان
کسی مشاور یا روانشناس خوب میشناسه معرفی کنه تو تهران
ممنونتون میشم .
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #5642

تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

تصویر: images/smilies/heart.gif میکاپ ارتیست : سمیرا مرتضوی تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: images/smilies/exclamation.gif زمان : 9 خرداد تصویر: images/smilies/exclamation.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #5643
سلام بچه ها
میشه بهترین آرایشگاه های غرب تهران رو به من معرفی کنید...

تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #5644
سلام خوشگلای من اینم تجربه های بازدید عروس من که یکم با بقیه فرق داره:
1-شبنم نظیف:سالن خیلی شلوغ بود دو مدل داشتن (عروس نبودن )یکی کار شاین و اون یکی مات کار کرده بود مژه ها خیلی تمیز و خوب اما در کل خیلی خوشم نیومدتصویر: images/smilies/undecided.gif
2-بهار اله وردی:ما رفتیم برقا رفت منتظر موندیم که برقا بیاد دو تا مدل بودن یکی خیلی خوب یکی کاملا معمولی مدلا خودشون میگفتن ماندگاری آرایششاش خوبهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
3-سپیده فتاحی توی مرکز خرید کویین سنتر الهیه: یه عروس واقعی خیلی لایت کار کرده بود تصویر: images/smilies/shy.gif
4-بهاره بلوطی:آرایشای پیجش خیلی قشنگتر از نزدیک هستن در کل سبکشم لایتهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

به زودی عروس گرمترین روز سال
الهی که همه خوشبخت بشن تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #5645
بازدید عروس

در تاریخ جمعه ۳خرداد ماه در سالن زیبایی مرضیه محمدی به همراه افر ویژه رمضان و گیف ویژه عروس

با برگذاری مشاوره منتظر حضور گرمتان میباشد 

لطفا برای هماهنگی و رزرو 

۰۹۱۲۰۰۸۹۲۵۷
۰۹۱۲۲۲۲۲۶۰۲
۰۲۱-۲۲۴۰۹۲۰۸

تماس بگیرید

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #5646
من واسه فرمالیته با صفورا قرار داد بستم، کارشو دوست دارم قیمتاشم عااالیه سالنشون سعادت اباده
میکاپ و موی کرلی در صورتی که با شنیون کار بیان خونه گفتن هشتصد تومن
موادشون هم همه از برندای خوبه
از چنتا از مدلاشون هم پرسیدم گفتن خیلی خوبه دوام میکاپ و کار پوستشون
ایشالا نتیجه اش هم خوب باشه تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #5647
بچه ها بین مینا رئوف و فریال سلمانى و انا شیخلو و پرستو گودرزى نظرتون روى کدومه که بهتره اگه قیمت پکیج هاشون رو هم میدونید بهم بگید مرسى 

خواستگارى ٩٦/٤/١٥
بله برون ٩٦/٥/١٢
عقد و عروسى: فعلا كه معلوم نيس
نقل قول
دیروز, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #5648

(دیروز ۰۵:۵۳ عصر)'goddess_425' نوشته است:  بچه ها بین مینا رئوف و فریال سلمانى و انا شیخلو و پرستو گودرزى نظرتون روى کدومه که بهتره اگه قیمت پکیج هاشون رو هم میدونید بهم بگید مرسى 

عزیزم اینا رنج قیمتاشون در حدود 4/5 و 5 تومنه اگه آرایش لایت دوست داری اینا بیشتر لایت و اروپایی درست میکنن باید حتما از نزدیک کاراشونو ببینی آرایش چشم و پوشش پوست و اینا ولی من خودم مینا رئوف و فریال بیشتر دوست دارم سبک عروساشونو 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام