• نسیم عقیلی
  • هیژا

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #5591
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
'S_es dateline='' نوشته است:  سلام دوستان من عروسیم قبل عید بود گفتم تجربه‌هامو بگم تصویر: images/smilies/blush.gif
  آرایش فرمالیته‌م رو "مونا طالبی" انجام داد برام که واقعا و واااقعا راضی بودم و با وجود یه عالمه بالا پایین پریدن و بدو بدو، تکون نخورد آرایشم. قیمتاشم واقعا مناسبه. میتونین باهاش هماهنگ کنین برای آرایش عروس بیاد خونه که این خیلی مزیت خوبیه. من اگر قرار داد آرایش عروسیم رو قبلش نبسته بودم قطعا برای عروسیم هم میرفتم پیش مونا جونتصویر: /images/smilies/new/lub.png پیج اینستاگرامش هم " monatalebimakeupartist"  هست، حتما برین پیجشو ببینین. قیمت همراهشم خیلی خوبه و خودش خیلی خیلی گله تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
آرایش روز عروسیم رو آرایشگاه هانس با مینا راد قرار داد بسته بودم و خیلی استرس داشتم اما وااااقعاا مینا جون عالی بود از هر لحاظ، هم اخلاقی هم کاری هم زمان‌بندی!! جو آرایشگاه هم خیلی آروم و خوبه و خیلی حس خوبی داشتم تمام مدت. شینیونم هم با ندا جون بود که ایشونم واقعا کارش بی‌نظیر بود. آرایشم تا آخر شب اصلاااا خراب نشد. پیکیجاشونم قیمتش به نسبت  خیلی جاها خوب بود به نظرم. 
اینم بگم که من از اون عروسایی بودم که یه دقیقه هم ننشستم.  

عزیزم کار پوستشون چجوریه؟ سنگین یا سبکه؟ اطلاع دارید چه برندهایی استفاده میکن؟ تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکارای پیجشون خوب بود
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #5592
'white lily dateline='' نوشته است:  مرسی مینا جان
اتفاقا منم شاید فرمالیته داشته باشم دنبال میکاپ آرتیست لایت ام که کارخوب بکنه و قیمتش کم باشه
اگر بازم دیدی لطفا معرفی کن
ممنون

چشم عزیزم
مونا طالبی که دوستمون معرفی کردن هم خوب بنظر میرسه کارشون
قیمتشونم واسه چیزی که من میخوام خوب بود
ایشالا هفته دیگه میرم میبینم کارشونو البته اگه تنبلی نکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #5593
(دیروز ۰۸:۲۹ صبح)'banuye barani' نوشته است:  
(۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ عصر)'سحر خازنی' نوشته است:  
(۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۳۴ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۴:۳۱ عصر)'banuye barani' نوشته است:  دوستان بین غزاله فروزانفر و زهرا وطن و مرضیه محمدی موندم .میشه کمکم کنید.از نظر دوام آرایش خیلی حساسم چون پوستم خیلی چرب هست

من کار مرضیه از نزدیک دیدم و چند بارم گفتم که خیلی راضی بودم چون دوستم هم فرمالیته هم عروسی با مرضیه بود که از صبح تا شب من باهاش بودم اصلا آرایشش تغییری نکرد 

منم کار مرضیه دیدم خیلی خوب بود ولی زمان ما خیلی گرون بود الان فکر نکنم زیر سه میلیون بگیره ولی نسبت به خیلی از میکاپ کارهای دیگه واقعاااا خوب و ارزش پول دادن داره تصویر: /images/smilies/new/wink.png
تو اینستاگرامش من عضو هستم کلا زیاد فعالیت نمیکنه ولی من نسبت به چند سال پیش و حالا مقایسه میکنم میکاپ ها بهتر شده  تصویر: images/smilies/biggrin.gif
من مرضیه از زهرا وطن بهتر میدونم ،اون یکی ندیدم کارش که بخوام قضاوت کنم 

میدونی عزیزم آخه قیمت زهرا وطن و غزاله فروزانفر 2 میلیون هست .رفتم سالن زهرا وطن یه عروس داشت دیدمش.قشنگ بود به نظرم ولی تا شب چجوری بشه نمیدونم که/ ولی مرضیه محمدی قیمتش اونطور که میدونم 3500 به بالا هست.میخوام ببینم واقعا اونقدر فرق داره که برم 3500 هزینه کنم

عزیزم من عروس مرضیه محمدی بودم،ببین مطمین باش که وقتی میری پیشش هزارتا عیب روی پوستت میذاره و مجبورت میکنه که کلی هزینه اضافه هم بدی.ولی در کل کارش خوبه و آرایشت تغییری نمیکنه ولی باید خودتو آماده کنی واسه شنیدن حرف هاش و عیب گذاشتن هاش.کاری هم به نظر دادن تو نداره و کار خودشو میکنه، من وقتی از آرایشگاه اومدم بیرون شوهرم گفت تو خیلی با چیزی که میخواستی که فرق داری!!!!.در کل من از دوام آرایشم راضی بودم ولی اخلاق و رفتارشو اصلن نمی پسندم.

نقل قول
 سپاس شده توسط Mina*nima ، فرشته نامی ، banuye barani
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۲۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #5594
بنظرم انتخاب آرایشگاه کاملاسلیقه ایه،مثلاخودمن سبک کارهای مریم رهنما را دوست دارم اماممکنه ۱نفردیگه اصلاسبک کارمریم رهنما رادوست نداشته باشه،بنظرمن بادیدن عکسهای اینستانمیشه درباره کار۱آرایشگرقضاوت کرد،بایدچندتانمونه کار از هر آرایشگر ببینید وبعدقضاوت کنید.

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #5595
(دیروز ۰۳:۲۴ عصر)'Mina*nima' نوشته است:  
'S_es dateline='' نوشته است:  سلام دوستان من عروسیم قبل عید بود گفتم تجربه‌هامو بگم تصویر: images/smilies/blush.gif
  آرایش فرمالیته‌م رو "مونا طالبی" انجام داد برام که واقعا و واااقعا راضی بودم و با وجود یه عالمه بالا پایین پریدن و بدو بدو، تکون نخورد آرایشم. قیمتاشم واقعا مناسبه. میتونین باهاش هماهنگ کنین برای آرایش عروس بیاد خونه که این خیلی مزیت خوبیه. من اگر قرار داد آرایش عروسیم رو قبلش نبسته بودم قطعا برای عروسیم هم میرفتم پیش مونا جونتصویر: /images/smilies/new/lub.png پیج اینستاگرامش هم " monatalebimakeupartist"  هست، حتما برین پیجشو ببینین. قیمت همراهشم خیلی خوبه و خودش خیلی خیلی گله تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
آرایش روز عروسیم رو آرایشگاه هانس با مینا راد قرار داد بسته بودم و خیلی استرس داشتم اما وااااقعاا مینا جون عالی بود از هر لحاظ، هم اخلاقی هم کاری هم زمان‌بندی!! جو آرایشگاه هم خیلی آروم و خوبه و خیلی حس خوبی داشتم تمام مدت. شینیونم هم با ندا جون بود که ایشونم واقعا کارش بی‌نظیر بود. آرایشم تا آخر شب اصلاااا خراب نشد. پیکیجاشونم قیمتش به نسبت  خیلی جاها خوب بود به نظرم. 
اینم بگم که من از اون عروسایی بودم که یه دقیقه هم ننشستم.  

عزیزم کار پوستشون چجوریه؟ سنگین یا سبکه؟ اطلاع دارید چه برندهایی استفاده میکن؟ تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکارای پیجشون خوب بود

کار پوستش رو من خیلی راضی بودم و تو عکاسی زیر آفتاب و  تا شب خیلی خوب موند. برندهایی رو هم که استفاده کرد همه برندای خوب و معرف بودن، الان دقیق خاطرم نیست که چه برند کرم پودری بود ولی یادمه کانسیلراش رو که دیدم تارت و نارس بود. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
کار مو رو هم خودش انجام داد کلا این نکته خیلی مثبتیه تصویر: images/smilies/blush.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Mina*nima ، ساحلی ، فرشته نامی
۲۸-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #5596

بچه ها تحقیقات جدید من از میکاپ آرتیست ها :

آنا شیخلو : 5 به بالا میگیره
اعظم : با فرمالیته 6
کسی عروس اعظم بوده ؟

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Liliaa ، فرشته نامی ، marcopolo
امروز, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #5597
(۱۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ عصر)'ژیلا مقدسی مدیریت سالن هور' نوشته است:   سلام دوستان
یه خبر خوووب داریم برای همه شما همران همیشگی
جشن بزرگ و با شکوه سالن زیبایی هور
به مناسبت سالگرد افتتاحیه
روز جمعه 30 فروردین منتظرتون هستیم
به همراه آفر های ویژه و تکرار نشدنی در تمام لاین های خدمات زیبایی
و یه قسمت هیجان انگیز داریم
و اون قرعه کشی ویژه است
در نظر داریم عزیزانی که در این روز قرارداد میبندن در قرعه کشی شرکت کنن
جایزه نفر اول میکاپ رایگان
جایزه نفر دوم تخفیف 50 ٪ میکاپ
09121548209
77729311

سلام بچه ها امروز جمعه 30 فروردین در سالن زیبایی هور از ساعت 2 الی 5 منتظرتون هستیم با کلی خبر های خوب تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام