• گل سنتر
  • مزون فابرا

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۷-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #5521
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
من دو تا عروس از رضا دیدم و کارشون لایته و طبیعیه ولی تو هر دوتا عروس رژگونه به حدی پررنگ بود که تو ذوق میزد ی جورایی عروسا لپ گلی بودن . بنظر من جالب نبود. از قیمت هم خبر ندارم

می دونه که چقدر دوستش دارمتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
امروز, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #5522
(۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ عصر)'banuye barani' نوشته است:  دوستای گلم میشه کمک کنید بهم.من عروسیم احتمال خیلی زیاد خرداد هست.واقعا هزینه کردن برای 3 تومن آرایشگاه برام خیلی سخته.نمیخوام به آرایشگاه بگم عروسم.خودم تور و تاجمو میزنم.ولی میخوام میکاپ شینیون ویژه برم.خیلی برام ماندگاری آرایش مهمه چون پوستم خیلی چربه.با این چیزا که گفتم شما کجارو بهم پیشنهاد میدید؟اگه نمیخواید اینجا بگید خصوصی برام بفرستید.ممنون عزیزای دل

سمیرا مرتضوی تو سعادت آباد برو ببین، ما که رفتیم برای بازدید هم قیمتش مناسب بود هم تخفیف گذاشته بود، روزی که من دیدم کاور پوست مدلهاشم خوب بود

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط banuye barani ، sarfaraz.m.f@gmail.com
امروز, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #5523
سلام میخوام بدونم تو کار گریم و لایت سمیرا مرتضوی بهتره یا نسیم عقیلی؟
دوستانی که کارشون رو دیدن لطفا راهنماییم کنید
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
امروز, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #5524

(امروز ۰۲:۰۲ عصر)'72212-نوعروس' نوشته است:  سلام میخوام بدونم تو کار گریم و لایت سمیرا مرتضوی بهتره یا نسیم عقیلی؟

من کار سمیرا از نزدیک دیدم به نظرم یکم آرایشاش غلیظه خیلی لایت نیست باید بری کار هر دوتاشونو از نزدیک ببینی چون خیلی سلیقه ای شاید از نظر من لایت نباشه ولی از نظر تو اکی باشه 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط sarfaraz.m.f@gmail.com
امروز, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #5525
(امروز ۰۲:۱۹ عصر)'parmin.ab' نوشته است:  
(امروز ۰۲:۰۲ عصر)'72212-نوعروس' نوشته است:  سلام میخوام بدونم تو کار گریم و لایت سمیرا مرتضوی بهتره یا نسیم عقیلی؟

من کار سمیرا از نزدیک دیدم به نظرم یکم آرایشاش غلیظه خیلی لایت نیست باید بری کار هر دوتاشونو از نزدیک ببینی چون خیلی سلیقه ای شاید از نظر من لایت نباشه ولی از نظر تو اکی باشه 

ممنونم بابت توضیحتون. متاسفانه من نمیتونم برم بازدید و با توجه به نظرات دوستان تو این تایپیک و عکسای پیجشون دارم انتخاب می کنم. من خودم اهل آرایش نیستم و برای مراسم دوست ندارم چهره ام عوض بشه فقط کاور پوست رو حتما میخوام خوب باشه. 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام