• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #5291
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
بچه ها راجع به میکاپ کارهایى اروپایى و لایت کار میکنن مثل فریال سلمانى و مینا رئوف اگر اطلاعاتى دارید هم بگید مثل قیمت پکیج هاشون چه بدون فرمالیته چه با فرمالیته تجربیاتتون رو به ما بگید لطفا
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #5292

(امروز ۰۱:۰۰ عصر)'goddess_425' نوشته است:  بچه ها راجع به میکاپ کارهایى اروپایى و لایت کار میکنن مثل فریال سلمانى و مینا رئوف اگر اطلاعاتى دارید هم بگید مثل قیمت پکیج هاشون چه بدون فرمالیته چه با فرمالیته تجربیاتتون رو به ما بگید لطفا

عزیزم بچه ها قبل از عید میگفتن مینا رئوف در حدود 5 تومن ایناست و فریال هم بین 4 تا 4500 دیگه حداقل 1 تا 1500 هم فرمالیته هست 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط goddess_425
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #5293
تصویر: ./uploads/201808/post_101336_1534768436_a0df843a1b47950843edba77af4cc8cf.attach

بچها من این عکسو ازاستوری اینستا  سالن سمیرا مرتضوی برداشتم
بیاین بریم خیلی خوبه برای  افتتاحیه  سالن جدیدشون  هم بازدید دارند و هم آف  برای قرارداد

نقل قول
  • بیکیوت
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #5294
(امروز ۰۴:۰۵ عصر)'honey.vhdt' نوشته است:  تصویر: ./uploads/201808/post_101336_1534768436_a0df843a1b47950843edba77af4cc8cf.attach

بچها من این عکسو ازاستوری اینستا  سالن سمیرا مرتضوی برداشتم
بیاین بریم خیلی خوبه برای  افتتاحیه  سالن جدیدشون  هم بازدید دارند و هم آف  برای قرارداد

حالا اگه من چنین چیزی گذاشته بودم به دقیقه نکشیده مسدود میشدم.

دوستان اگه کسی قوانین اینجا رو میدونه بگه، منم بدونم

یه سری ها هر تبلیغی دلشون بخواد میذارن و کسی چیزی نمیگه و مسدود نمیشن

یه سری ها هم فقط لینک یه سایت رو ( که طرف تاپیک زده نوشته راهنمایی خرید اجاق گاز، یعنی کمکم کنید برای خرید بهترین اجاق گاز ) میذارن، سریع بدون اخطار مسدود میشن، کسی هم پاسخگو نیست، چرا این سایت تماس با ما و ارتباط با ما نداره؟
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #5295
سلام و روز بخیر
دوست عزیز هیچ کاربری مجاز به گذاشتن پست های تبلیغاتی نیست !
پست هایی که حالت اطلاع رسانی و کمک به سایر کاربرهارو داره مانعی نداره و با صلاح دید کادر مدیریت باقی میمنونن !
اگر مشکلی هست لطفا به بنده پیام خصوصی بزنید تا ببینم داستان از چه قرار و کدوم پست شما پاک شده ؟

با تشکر

این کاربری هم که پستشون رو نقل قول کردید کار بدی نکردن ، بابت یک بازدید اطلاع رسانی کردن این پست تبلیغات محسوب نمیشه ( با توجه به اینکه خانم مرتضوی طرف قرارداد نوعروس هستن )

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
دیروز, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #5296
سلام من رفتم سالن فاطیما جون
برای یک میکاپ ویژه خیلی مارک لوازم ارایششون عالی بود من چون پوستم حساس و من مدل لباس و شینیونی که دوس داشتم
بهشون توضیح دادم برام انجام دادن خیلی خوب شدم کلی عکس گرفتم از خودم خخخ
اخلاقشون هم خوب بود من راضی بوم اینم برای اون دسته ازافرادی گذاشتم که هی سوال میکردن کسی رفته سالن فاطیما روحی کارشون رو دیده
نقل قول
دیروز, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #5297
'parmin.ab dateline='' نوشته است:  
'goddess_425 dateline='' نوشته است:  بچه ها راجع به میکاپ کارهایى اروپایى و لایت کار میکنن مثل فریال سلمانى و مینا رئوف اگر اطلاعاتى دارید هم بگید مثل قیمت پکیج هاشون چه بدون فرمالیته چه با فرمالیته تجربیاتتون رو به ما بگید لطفا

عزیزم بچه ها قبل از عید میگفتن مینا رئوف در حدود 5 تومن ایناست و فریال هم بین 4 تا 4500 دیگه حداقل 1 تا 1500 هم فرمالیته هست 

مرسى عزیزم که گفتى من کارهاى فریال رو خیلى دوس دارم قبلا هم براى عروسى خواهرم رفتم پیشش اخلاقش خوبه میکاپم هم خوب بود اما تنها ایرادش تفاوت رنگ کرم صورتم بود با رنگ پوست خودم بود که تو عکسا توى ذوق میزد کلا خوب بود اما من فکر میکردم قیمتاش بیشتر از این حرفا باشه چون ٣ سال پیش یک تومن بیشتر شد میکاپ و موهام
نقل قول
دیروز, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #5298
(دیروز ۱۱:۰۷ صبح)'مریمانه' نوشته است:  
(۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ عصر)'hasti_n.f.s' نوشته است:  بچه ها من بازامروز رفتم سالن سمیرا مرتضوی و کارشونو دیدم و خیلی خیلی پسندیدم
کاراشون شیک بود و تمیز , شینیون و میکاپشون خیلی خوب بودتصویر: images/smilies/cool.gif
اینجا رو جز گزینه هام هست و  مد نظر دارم تا به اشنا ها ودوستام بازم معرفی کنمشون  خیلی خوشم امد ازشون و  اخلاقشون که اصن بمب انرژیین 
تو دوباری که رفتمو کارشونو دیدم نظرم همین بوده کلن ایشالا همیشه به ههمین کیفیت باقی بمونند

سلام 
مبارکه عزیزم به نظر شما سالن هور بهتره ژیلا مقدسی یا سمیرا مرتضوی؟
فکر میکنم تو یه رنج قیمت باشن 

عزیزم  از نظر من هرکدوم کارشون خوبه به نحوی
و خوب سلیقه ها فرق میکنه باید بری بازدید و حرف بزنی با  عروس هاشون اما من برای خدمات که رفتم سال هور اخلاقشون  و کارای عروسشون خیلی خوب کارای سالن سمیرا هم دیدم و اونم خوبه
به هر حال هر کدوم سبک خودشونو دارن و به نحوی خوبن باید ببینی کدوم ارایشگاه به سلیقه خودت بیشتر نزدیکه
نقل قول
دیروز, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #5299
(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ عصر)'parisa.p' نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۱۱ عصر)'haliii jooni' نوشته است:  سلام دوستان نظرتون راجب سالن فاطیما روحی چیه کسی این جا رفته تاحالا سالنش؟

من برای عروسیم با اینجا قرارداد بستم عروسش رو از نزدیک دیدم فوق العاده لایت و زیبا ارایش میکنن پنجشنبه هم فرمالیته دارم باهاشون برو از نزدیک کارش رو ببین

مبارک باشه عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif میکاپت خوب بود؟ کرمت سنگینی نمیکرد روی پوستت دوام ارایشت خوببود ؟

توی عکسای سالنشون که
خیلی خوب به نظر میاد کارشون من میخواستم نظر کسایی که رفتن  بدونم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام