• تخت جمشید
  • گل سنتر

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۴-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #5251
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
تصویر: ./uploads/201807/post_97054_1531655536_fa24911803b8073b5cb4041ad22f8385.attach

بازدید عروس در تاریخ های 27 و 28 و 29 تیر ماه لطفا با شماره های سالن برای هماهنگی تماس بگیرد
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #5252

بچه ها چیزی که من رو نگران میکنه راجع به انا شیخلو و پرستو گودوزی شینیونشون هست. احساس میکنم کار شینیونشون ضعیفه. من خودم مدل ساده میخوام اما میترسم خوب درست نکنن شل شه وسط عروسی.
مورد دوم اینه که اصلا دوست ندارم دستیارشون کار من رو انجام بده.
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #5253
تصویر: /images/smilies/new/angel.pngبازدید عروستصویر: /images/smilies/new/angel.png

خانم مرضیه محمدى جمعه ٢٩ تیر ( همراه با آفر ویژه و گیفت طلایى)
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #5254
29 تیر ماه ، بازدید عروس آرایشگاه مژگان دادفر 
آفرهای آرایشگاه مژگان دادفر برای بچه های نوعروس :

پکیج VIP  عروس  ، یک میلیون تومان 

آدرس :​
خیابان پاسداران، خیابان دولت، نرسیده به سه راه نشاط و بلوار کاوه، پلاک ۳۴۲ 

ساعت بازدید : 

12 تا 16

برای شرکت در این تور (بازدید) لطفا نام و نام خانوادگی خودتون رو به

شماره
 10001615 پیامک کنید .

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ عصر توسط فرشته نامی.)
ارسال: #5255

(دیروز ۰۵:۱۲ عصر)'تینا' نوشته است:  بچه ها چیزی که من رو نگران میکنه راجع به انا شیخلو و پرستو گودوزی شینیونشون هست. احساس میکنم کار شینیونشون ضعیفه. من خودم مدل ساده میخوام اما میترسم خوب درست نکنن شل شه وسط عروسی.
مورد دوم اینه که اصلا دوست ندارم دستیارشون کار من رو انجام بده.

کلا مدل شینیوناشون خیلی ساده حالت اروپایی داره شاید مورد پسند خیلیا نباشه ولی من خیلی دوست دارم ساده و شیک ولی فکر نمیکنم شل اینا باشه یعنی در ظاهر آدم اینطوری نشون میده خب تاکید کن که خودش حتما آرایشتو انجام بده به نظرم با چند تا از عروساش حرف بزن برو از نزدیک ببین
نقل قول
 سپاس شده توسط تينا
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #5256
بچه ها سمیرا مرتضوی 28 بازدید داره یعنی فردا کسی میاد که با هم بریم ؟؟؟ من میخوام برم کارشونو ببینم چون شاید بخوام جای دیگه برم برای مراسمم
نقل قول
دیروز, ۰۴:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۴:۳۷ عصر توسط Mahlanzh.)
ارسال: #5257
سلام من زن داداشم پارسال عروستون بود
باید بگم که خیلی خوب شده بود دستون درد نکنه
خیلی خوب که هر روز پیشرفت میکنید و شب عروسی عروس هاتون رو براشون به بهترین شکل زیبا میکنید
هنوز که هنوز توی بحث ارایشگاه که میشه بحث شما پیش میاد ونازنین جون همش میگه وای که چقدر من استرس داشتم و این ژیلا جون بهم ارامش داد اون روز تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: images/smilies/heart.gifامید وارم همیشه سالن هور به همین قوت و کیفیت خوبش باقی بمونه

نقل قول
دیروز, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #5258
بچه ها من بازدید چند روز پیش سمیرا مرتضوی
رو رفتم خداییش هم عروس قشنگ بود هم میکاپ و شینیون خیلی قشنگی داشت و خب خودش که میگفت خیلی راضیه البته منم خیلی پسندیدم به نظرم برید شاید انتخابتون شد ارزش دیدن رو داره
نقل قول
دیروز, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #5259
سلام دختر خالم اردیبهشت عروس سالن راحیل شده بود همه چیزش عالی بود خیلی میکاپ و شینیونش رو دوس داشتیم در عین سادگی اما خیلی شیک بود تازه مدل تاجش هم خیلی ناز بود
وای تازه مخصوصا که صبح خواب مونده بود
و با این که دیر رسیده بود اما کلی خانوم بیات بهش روحیه و انرژی داده بود به طوری که میگفت اصن استرسم تموم شد و یه انرژی فوق العاده ایی گرفتم وقتی خودمو توی اینه دیدم تا اخرشبم با این که کلی باهامون رقصید و شیطنت کردیم اما هم میکاپ و هم شینیونش اصلا خراب نشد اومدم از طرفش کلیییییی تشکر کنمتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام