• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات روژانو

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ عصر توسط محدثهvr.)
ارسال: #3991
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
(دیروز ۰۷:۵۹ عصر)'Maryamehosein' نوشته است:  
(دیروز ۰۵:۱۰ عصر)'محدثهvr' نوشته است:  سلام من دیروز بازدید عروس سالن سلاطین و لی لی رفتم و گیوا سلاطین خوب و تمیز بود قیمتشون مناسب بود لی لی میکاپش عالی بود ولی شینیونش معمولی بود قیمتشون متفاوت بود با لی لی قیمت بالا بود با لیلا و دو نفر دیگه فکر کنم اسمشون دنیز و سارا بود قیمتشون فرق داشت عروسای گیوا همه شبیه بهم بودن میکاپشون غلیظ و تمیز نبود قیمتش واسم بالا بود و خیلی سالن بی نظمی بود اخرای شهریور عروسیمه ولی هنوز دارم دنبال ارایشگاه میگردم سمت غرب جایی سراغ دارین که کار عروسشون خوب باشه لطفا راهنمایی کنید 

سالن مانلی هم برو بعد نظرتو به من بگو لطفا.منم۱۹روز دیگه عروسیمه ازدلشوره دارم میمیرم.غرب دیگه قیمت مناسب نداره که.هرجارفتی ب منم بگو.راستی چراباسلاطین

حتما میرم میبینم میام میگم منم خیلی دلشوره دارم  وقت کم دارم واقعیتش از کار سلاطین خوشم اومد هم میکاپ عروس تمیز بود هم شینیونش عالی بود خیلی خوب و با حوصله مشاوره دادن و قیمتشون مناسب بود اما چند تا سالن دیگه برم  نمونه کارشونو ببینم تا تصمیم نهاییمو بگیرم

نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ صبح
ارسال: #3992
(دیروز ۱۰:۴۱ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  سلام بچه ها 
سرمه وسمه تجربه ای دارید ازش؟ بازدید رفتید ؟ عروس واقعی از مینا ومصی رودیدید؟  اگه چیزی دربارش میدونید بگید . 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من عروس مصی بودم عزیزم چی میخوای بدونی؟

نقل قول
دیروز, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #3993
(دیروز ۰۸:۳۹ صبح)'delyaar' نوشته است:  
(۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  سلام بچه ها 
سرمه وسمه تجربه ای دارید ازش؟ بازدید رفتید ؟ عروس واقعی از مینا ومصی رودیدید؟  اگه چیزی دربارش میدونید بگید . 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من عروس مصی بودم عزیزم چی میخوای بدونی؟

همین مصی سرمه وسمه عروسش بودی عزیزم؟ انگار دوتا مصی هستتصویر: images/smilies/huh.gif
ببین میخوام بدونم خودت راضی بودی ؟ کیفیت موادی که روی پوستت کارکرده بود خوب بود ونماسید؟ آرایش متوسط روخوب درمیاره یاغلیط درست میکنه؟تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
دیروز, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #3994

++ آرایشگاه مانلی++بازدید عروس
فردا سه شنبه بازدید عروس ساعت 10
شماره های تماس
09122253071
44488175
44488176

پکیج عروس با استفاده از بهترین برندهای آرایشی روز اروپا 850/000 تومان
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #3995
بازدید عروس سالن هور
سه شنبه از ساعت 14-15 در سالن حضور داشته باشید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد