• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ عصر توسط Elibhri.)
ارسال: #3411
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
(امروز ۰۳:۴۰ عصر)'minilina' نوشته است:   عروسی من ۲۹ اردیبهشت بود و من کار میکاپم با ساناز سعدی تو ارایشگاه افسون واقع در سام سنتر فرشته انجام شد.
ساناز واقعا ارامش بخشه مهربونه و انقدر باهاش راحتی که استرس برات مفهومی نداره. از خودت نظر میپرسه و تا اونجایی که بهت بیاد نظرتو اعمال میکنه. من خودم سپردم به سلیقه خودش. وقتی کار میکاپم تموم شد تو اینه خودمو دیدم گفتم فتبارک اله احسن الخالقین
فوق العاده شیک و ناز شدم البته اینو همه بهم میگفتن و کاملا مشهود بود.
کار پوستشم فوق العاده بود چون من سرما خورده بودم و ابریزش شدید داشتم و توی باغم زیر افتاب مشغول فیلم و عکس ولی تکون نخورد پوستم. فقط رژ لبم کمرنگ شد که با یه تلفن بهش برام رژمو با گوش پاککن توی ظرف دربسته فرستاد با هزینه خودش. که واقعا کافی بود تا شب.
من خیلی راضی بودم از ماندگاری و مدل میکاپم حتی خواهرمم که میکاپ کرد کیف کردم دیدمش فوق العاده تمیز و شیک.
من ۳ شب رسیدم خونه و یک ذره هم پوستم خراب نشد. هرچی بگم از خوبیش و کار تمیزو شیکش کم گفتم مخصوصا با قیمت فوق العاده مناسب پکیجش. بچه ها حتما برید عروساشو ببینید از نزدیک.

عزیزم میشه هزینشم بگی چجوریه؟

دوستان کسی عروس رزا متین بوده؟میدونید کارش چجوریه؟
نقل قول
دیروز, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #3412
 کسی کارای عروس از سیمین و مونا توارایشگاه گیوادیده؟
نقل قول
امروز, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #3413
(دیروز ۱۱:۵۷ عصر)'Maryamehosein' نوشته است:   کسی کارای عروس از سیمین و مونا توارایشگاه گیوادیده؟

من کار سیمین دیدم میکاپ ارتیست دوستم بود..هم برای عروسیش هم عقدش سیمین بود..تقریبا هر مراسم دیگه هم میره معمولا اون میکاپش میکنه..منم امروز رفتم گیوا باهاش قرار داد بستم..ولی هنوز دودلم..چون زیاد جایی نرفتم هنوز بازدیدتصویر: images/smilies/undecided.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد