• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۱۱-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-شهريور-۱۳۹۸ ۰۴:۰۴ عصر توسط white lily.)
ارسال: #5701
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
من عروس سمانه اصفهانیان بودم و عروسیم اسفند بود
کارش خوبه ولی باید بگم که خیلی ادیت میکنه عکس های پیجش رو
عکس خود من رو با فوتوشاپ تغییر داده بود یه مقدار Smile ولی فکر کنم الان عکسم رو پاک کرده چون بهش گفتم چرا انقدر ادیت کردی اخه Big Grin
اینم بگم که من آرایش خیلی لایتی میخواستم و پوستم هم مشکلی نداشت اصلا برای همین راضی بودم امااااااا
دقیقا روز عروسی یک جوش کوچیکی زدم که چندان نتونست کاورش کنه با اینکه به نظرم کاور کردنش با کالر کارکتور و کانسیلر خیلی راحت بود بنظرم ولی اصلا کالر کارکتور استفاده نکرد
البته چون کوچیک بود و مدل موهامم طوری بود که یکم توی صورتم اومده بود معلوم نشده بود زیاد
ولی بازم به هرحال یه نکته است اگر پوست خوبی ندارین دقت کنین
دوم اینکه روی فیکس کردنش باید کار کنه
من حدود ساعت نه احساس میکردم کرم پودر بینیم یکم پاک شده
و اینکه فون بدن نداشتم که خب موقع قرارداد بستن اصلا یادم نبود که ذکر کنم
من باهاش 2/500 قرارداد بستم
و امااا شینیون کارش سما که خب همونطور که خودش خیلی ازش تعریف میکنه دختر خوب و خوش ذوقیه
ولی خیلییییی باید روی فیکس کردن موهاتون بهش تاکید کنین
من هم موهام هم ریسه سرم خیلی شل و ول بود تکون میخوردم قشنگ حس میکردم ریسه عقب جلو میشد
در کل من راضی بودم به نظر خودم خوب شدم و همسرمم خیلی تعریف کرد و کسی هم بد نگفت ولی به این نکات دقت کنین اگر هرکدوم براتون مهمه روش تاکید کنین

نه بابا بچه ها زیر چهار تومن هم هستش که کارشون هم خوب باشه
حالا الان حضور ذهن دقیق ندارم ولی خب تو ارسال های قبل از عروسیم که دنبال میکاپ آرتیست بودم هستش
یه عده مثل سارینا فتحی و سیما خسروی رو من دوست داشتم که اون موقه زیر 4 ت بودن الان رو نمیدونم
یه لول ارزون تر هم سمانه بود و چند نفر دیگه که خب الان اسمشون یادم نمیاد
ولی بگردین مورد های نسبتا زیادی پیدا میکنین
یکیشون مثلا تو گیوا بود و برعکس بقیه میکاپ آرتیست های گیوا به نظرم کارای پیجش قشنگ میومد,اگر اشتباه نکنم اسمش مهسا بود
یه سالن هایی مثل سلاطین و آگرین و اینها هم هست که شنیدم قیمتشون خوبه ولی من بازدید نرفتم
من خودم برای عقد محضریم و جشن عقدم رفتم هور در تهرانپارس و خیلی راضی بودم
یکی از میکاپ هام با خود ژیلا مقدسی بود که پکیج نامزدی برداشته بودم برای روز جشن
روز عقد محصریم هم میکاپ معمولی با آرزو برداشته بودم که ارزونترین میکاپ رو هم برداشتم ولی عاااالی بود
از قیمت الانش خبر ندارم ولی حتما بیشتر از 2500 یا همین حدودا نشده
چون اون موقه ینی سال 96 پکیج عروسشون 1500 بود
من هم برای عروسیم دلم میخواست جای جدیدی برم واگرنه ازشون راضی بودم
یکم جو میکاپ آرتیست خفن تر و بهتر داشتم دم عروسی
البته راضی هم بودم
ضمن اینکه سالن لیا که سمانه توش بود به باغ من خیلی نزدیک تر بود
در کل سالن های سمت شرق که همشون اول اسمشون گل هستش مثل گلها و گل سرخ و گل رز و گل گیس و غیره همه همین حدود قیمت رو دارن ولی من برای عقدم بنظرم هور از همشون یه لول بالاتر بود از لحاظ کلاس وسبک کاری
ولی جاری خودم گل آرا رفته و راضی بوده البته آرایشش مدیوم رو به غلیظ بود رژ قرمز با چشم های اسموکی
اگر سبک مدیوم یا غلیظ دوست دارین این آرایشگاه ها براتون عالین ولی خب شنیدم که میکاپ آرتیستی که لایت و خوب کار کنه هم دارن
به هرحال دیدنشون ضررر نداره

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، parmin.ab ، zitana ، شیرین‌ترین ، *كيانا*
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #5702
در راستای حرف وایت لیلی عزیز
بچه ها سالن هور رو نمیدونم ولی من گل آرا برای عقدم رفتم و بدترین آرایشی بود که میشد برای من بکن... من گفتم ی ارایش سبک و لایت بکنه ولی لب من بزرگ کرد ابرو پهن کرد. صورت من سیاه کرد، به معنای واقعی دهاتی درست کرد. تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif در این حد که بعد از عقد همسرم گفت برای عروسی خودت آرایش کن، ولی آرایشگاه نرو.. چشمش از آرایش ترسیده بود.. در این حد وحشتناک من درست کردااتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 
موهام رو هم اونجا باز درست کردم که به محضر نرسیده باز شدتصویر: images/smilies/dodgy.gif 
فکر کنم آرایشم با شهرزاد ، شهره ی همچین اسمایی (دقیق یادم نیس ولی ش داشت توش تصویر: images/smilies/biggrin.gif) بود 
اما کار ناخن کارش خیلی خوب بود. من ناخن مصنوعی گذاشتم ، هم طرح قشنگی زد.. هم تا ده روزی برای من موند ، اخر به زور کندم. برای عروسیم هم برای ناخن رفتم همون گل آرا.
بعد کلا سالن خیلیییی شلوغیه. کسی به کسی نیست. رفتار پرسنل خوب نیست... مدل مو بسته هم من چند تا =اونجا دیدم به شدت شلوغ و زشت بود تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif

بازم سلیقه ای هست آرایشگاه ولی اینا نظرات من راجع به این آرایشگاه بد بود تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

بهترین انتخاب داشته باشید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

کاش بشه، اون چیری که تو دلمونه تصویر: images/smilies/undecided.gif
آرایشگاه : پرستو گودرزی-> خیلی خوب
لباس عروس:مزرون ba (خانم عامری مهربون)->فوق العاده عالی
دسته گل: ملودی-> خیلی خوب
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، white lily
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #5703
(۱۱-دي-۱۳۴۸ ۰۳:۵۶ صبح)'white lily نوشته است:  'white lily' pid='7644893' dateline='1567

عزیزم خیلی خوب و عالی توضیح دادین
واقعا فکر ش و نمیکردم سمانه ادیت کنه تو سالن لیا کار سحر اکر چه طوره ؟
بعد اگر بخوای هور و سمانه رو با هم مقایسه کنی کدوم و پیشنهاد میکنید ..
نمیدونم چرا اینستای هور و دوست ندارم ولی خیلی راضی داره .
ممنونم بابت توضیحات کامل و خوبت . با آرزوی خوشبختیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط white lily
۱۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۰۶ صبح
ارسال: #5704
فکر میکنم تو این تاپیک نباید بگم اما برای اینکه هزینخ تون کمتر بشه میتونید تقسیم کار کنید. من ارایشگاه خودم رنگ موی ساده برای موهامو میگفت بالای ۷۰۰ ولی رفتم پیش یکی دیگه ک از قبل میشناختم و ۲۵۰شد حدودا و همه هم رنگ موهام و میپرسیدن ک چ شماره ای بوده و میگفتن قشنگه و بسیار راضی بودم

تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط eli meli joon
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #5705
 تصویر: ./uploads/201909/post_87886_1567925428_2eebcfc69bc06719a115195ad9c76fa9.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2019-09-07 at 5.02.22 AM.jpeg (اندازه: 35.01 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #5706
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ صبح)'مریمانه' نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۴۸ ۰۳:۵۶ صبح)'white lily نوشته است:  'white lily' pid='7644893' dateline='1567

عزیزم خیلی خوب و عالی توضیح دادین
واقعا فکر ش و نمیکردم سمانه ادیت کنه تو سالن لیا کار سحر اکر چه طوره ؟
بعد اگر بخوای هور و سمانه رو با هم مقایسه کنی کدوم و پیشنهاد میکنید ..
نمیدونم چرا اینستای هور و دوست ندارم ولی خیلی راضی داره .
ممنونم بابت توضیحات کامل و خوبت . با آرزوی خوشبختیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عه شما هنوز عروس نشدی؟
ببین خب به رضایت بقیه نیست که,قطعا سلیقه اونا با شما فرق داشته,وقتی یه جایی به دل آدم نمیچسبه نباید بره سراغش
این نظر منه
ولی درکل کار جفتشون خوب بود
من آیتم هایی که به خاطرش سمانه رو انتخاب کردم گفتم
ولی اگر کسی محدودیت بودجه داره هور هم خوبه در همون حدودا تقریبا

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #5707
سلام بچه ها
کسی تا حالا ارایشگاه ماه ارا تو مرزداران رفته؟
از کار زهرا وطن واسه عروس راضی بوده؟
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #5708
(۱۷-شهريور-۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ صبح)'white lily' نوشته است:  
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۱۰:۳۷ صبح)'مریمانه' نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۴۸ ۰۴:۵۶ صبح)'white lily نوشته است:  'white lily' pid='7644893' dateline='1567

عه شما هنوز عروس نشدی؟
ببین خب به رضایت بقیه نیست که,قطعا سلیقه اونا با شما فرق داشته,وقتی یه جایی به دل آدم نمیچسبه نباید بره سراغش
این نظر منه
ولی درکل کار جفتشون خوب بود
من آیتم هایی که به خاطرش سمانه رو انتخاب کردم گفتم
ولی اگر کسی محدودیت بودجه داره هور هم خوبه در همون حدودا تقریبا

تصویر: /images/smilies/new/new2.gifنه عزیزم من واسه کسی پرسیدم 
عروس نشدم فعلا قسمت نشده

نقل قول
 سپاس شده توسط white lily
امروز, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #5709
سلام تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من قبلا میکاپ ارتیستای مراسم و فرمالیتمو معرفی کردم 
ولیییی دیروز رفتم واسه انتخاب عکس های فرمالیته و وقتی عکسای بدون رتوشمو دیدم از انتخاب فرمالیته ام خییییلی راضی تر بودمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
انقدرررر میکاپم تمیز بود و موهام خوب بود حتی عکسای آخر روز که دیگه خودمون داشتیم وا میرفتیم و من اون موقع فکر میمردم ارایشم حسابی باید ماسیده باشه ولی توو عکس بدون رتوش عالی بود مثل اولش
موهامم باز کرلی بود و هوا هم خیلی گرم بود چون تافت زیاد دوست ندارم و میخواستم حالت طبیعی داشته باشه موهام و خشک نشه فکر میکردم خیلی موندگار نباشه، که هدا رو شمر تا اخرین عکس فرمش بهم نریخته بود

واسه رنگ مو هم الان دیدم بعضیا نوشتن ارایشگاهشون قیمتای بالا میگن، من همیشه مامانم زمینه موهامو رنگ میکنه، واسه فرمالیته بهترین مواد رو خریدم و رفتم یه ارایشگاه خیلیییی قیمت مناسب و خیلیییی معمولی توو محله مون واسم هایلایت دراورد با کلاه روو همون زمینه و حدودا صد تومن دستمزد گرفت
و خیلییییی هایلایتمو دوست داشتم توو عکس خیلی خوب بودتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
امروز, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #5710
(امروز ۰۱:۳۰ عصر)'Mina*nima' نوشته است:  سلام تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من قبلا میکاپ ارتیستای مراسم و فرمالیتمو معرفی کردم 
ولیییی دیروز رفتم واسه انتخاب عکس های فرمالیته و وقتی عکسای بدون رتوشمو دیدم از انتخاب فرمالیته ام خییییلی راضی تر بودمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
انقدرررر میکاپم تمیز بود و موهام خوب بود حتی عکسای آخر روز که دیگه خودمون داشتیم وا میرفتیم و من اون موقع فکر میمردم ارایشم حسابی باید ماسیده باشه ولی توو عکس بدون رتوش عالی بود مثل اولش
موهامم باز کرلی بود و هوا هم خیلی گرم بود چون تافت زیاد دوست ندارم و میخواستم حالت طبیعی داشته باشه موهام و خشک نشه فکر میکردم خیلی موندگار نباشه، که هدا رو شمر تا اخرین عکس فرمش بهم نریخته بود

واسه رنگ مو هم الان دیدم بعضیا نوشتن ارایشگاهشون قیمتای بالا میگن، من همیشه مامانم زمینه موهامو رنگ میکنه، واسه فرمالیته بهترین مواد رو خریدم و رفتم یه ارایشگاه خیلیییی قیمت مناسب و خیلیییی معمولی توو محله مون واسم هایلایت دراورد با کلاه روو همون زمینه و حدودا صد تومن دستمزد گرفت
و خیلییییی هایلایتمو دوست داشتم توو عکس خیلی خوب بودتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

ببخشید من یکم از پیامهاتون رو خوندم که گفتین میکاپ کارتون صفورا بوده کجاست اسم ارایشگاهتون چیه
کل هزینه اتلیه تون چقدر شد؟ 
به نظرتون اتلیه ها قبل عروسی کار کلیپ و عکسای فرمالیته رو نشون میدن؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام