• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #5631
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
دوستان بین سمیرا مرتضوی و غزاله فروزانفر و صفورا برای فرمالیته موندم کدومو انتخا بکنم.میشه نظرتونو بگید
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۱ عصر توسط dayan.)
ارسال: #5632
سلام بچه ها اومدم از تجربه خوبم با سالن هور بهتون بگم
من هفته پیش با فرحناز نوبت بالیاژ داشتم یکم دیر رسیدم ولی فرحناز جون خیلی مهربون و خوش برخورد بودن و اصلا به من خورده نگرفتن که چرا دیر کردی تازه من پرو پرو گفتم میشه سعی کنید زود انجام بشه که به کارم برسم و ایشون گفتن که تمام سعی خودشونو میکنن
خیلی خوشم میاد از اخلاقشون وقتی ادم زیر دستشونه احساس ارامش داره و تینقدر دوستانه باهات رفتار میکنن که حس میکنی خیلی ساله که همدیگه رو میشناسید و خیلی خانم محترمی هستن
این سالن حس خوبی رو به من میده و من اصلا متوجه گذر زمان نمیشدم و استرسی نداشتم
در مدت زمانی هم که من زیر دستشون بودم کلی با هم گپ زدیم و از تجربیاتشون در زمینه های مختلف استفاده کردم
اون روز عروس هم داشتن که ژیلا جون یه میکاپ لایت و خیلی شیکی براشون انجام داده بودن و شینیون تمیزی هم داشتن و از لبخندی که روی لبای عروس بود معلوم بود که داره با رضایت کامل از سالن میره بیرون

تصویر: ./uploads/201905/post_82188_1557140461_a3cecf563b2a023dc059dd3456cd125a.attachتصویر: ./uploads/201905/post_82188_1557140442_ed5104430f762eddea1afbf47e0f718a.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2019-05-06 at 2.55.40 PM.jpeg (اندازه: 73.58 KB / دانلودها: 1)
.jpeg  WhatsApp Image 2019-05-06 at 2.55.40 PM(4).jpeg (اندازه: 83.9 KB / دانلودها: 1)
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo ، hadis sh
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #5633
دوستان بین سمیرا مرتضوی و غزاله فروزانفر و صفورا برای فرمالیته موندم کدومو انتخا بکنم.میشه نظرتونو بگید
نقل قول
 سپاس شده توسط کارینا عروس
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #5634
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ عصر)'zohre.k' نوشته است:  دوستای عزیزم،گیوا تهرانپارس کدوم میکاپ ارتیستاش بهترن؟من چند بار رفتم بازدید ولی هنوز تصمیم نگرفتم با کی بردارم.
اگه کسی تجربه دارداره ممنون میشم راهنماییم کنه

سلام عزیزم بهترین میکاپ آرتیبستش خود خانم سارا حسینی هست. که به نظرم کارش حجرف نداره
نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ عصر توسط Zhinaa.)
ارسال: #5635

کار سارا حسینی اصلا هم خوب نیست !

غزاله فروزانفر هم نمی دونم کیه ! جدیدا تو نوعروس یه عده اومدن تبلیغ شون کردن !
سمیرا مرتضوی بد نیست ! آرایش میکنه ! سبک ارایشش مدیوم !
اگه کارش رو از نزدیک دیدی و خوشت اومده باهاش قرارداد ببند

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، ساحلی ، کارینا عروس
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #5636
تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

تصویر: images/smilies/heart.gif مژگان دادفر تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: images/smilies/lightbulb.gif پنج شنبه 26 اردیبهشت تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

تصویر: images/smilies/exclamation.gif پکیج عروس یک میلیون تومان تصویر: images/smilies/exclamation.gif

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۴۷ صبح
ارسال: #5637
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۳۹ صبح)'banuye barani' نوشته است:  دوستان بین سمیرا مرتضوی و غزاله فروزانفر و صفورا برای فرمالیته موندم کدومو انتخا بکنم.میشه نظرتونو بگید

عزیزم ادرس پیج های اینستاگرامشون  چیه و از نزدبک دیدی کاراشونو؟ 

نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۵۳ عصر توسط شیرین‌ترین.)
ارسال: #5638
سلام سلام
من عروس ۱۴ اردیبهشت سالن مرضیه محمدی بودم، میخوام براتون نقد کنم، پکیج کامل داشتم شامل میکاپ، شینیون، فون بدن، مانیکور پدیکور، پاکسازی، ابرو و لیفت ابرو و شیو صورت و اپیلاسیون؛

تاج و رنگ مو خارج از پکیج بود که من همونجا پیش خانم پریسا ابتدایی رنگ و لایت کردم و بسیاااار راضی بودم، کوتاهی هم خودم خواستم انجام بشه با خانم شیوا، اونهم راضی بودم. تاجم هم از تاجهای سالن بود.

و حالا نقد کامل :

ابرو و اپیلاسیون و پاکسازی و لیفت ابرو : خوب بود و راضی بودم (اسماشون الان در خاطرم نیست)

کار ناخن: افتضااااااااح، با خانم شادی، انقدر ناخن ‌های دستم بد بود که از انجام پدیکور هم منصرف شدم(هزینه پدیکور رو از روی پکیجم کم کردن) و روز بعدش من رفتم پیش ناخن کار قدیمیم و هزینه مجددی متحمل شدم.

فون بدن : یکی از خانمهای خدماتی به نام خانم هاجر انجام دادن، حالا نمیدونم همه جا خدماتیا انجام میدن یا اینجا اینجوری بود

شینیون : با مهناز جان طوسی، دختر خوش انرژی و باسلیقه و کاربلد، معرکههههه بود کارش، و مدام نظر خودم رو میپرسید و مدلهای مختلفی رو برام تست کرد،هنوز مهمونها در مورد موهام حرف میزنن، البته رنگ و لایت قشنگی که پریسا جون انجام داد قطعا با کار مهناز جان مکمل بسیار خوبی بود، تاجم و مدلم تورم سلیقه مرضیه جون بود که خیلی از انتخابشون راضی‌ام و الان خوشحالم که به حرفشون گوش کردم

میکاپ : با مرضیه جون، آرایش چشم و ابروم عاااااالی بود، تابحال چشمام رو به این زیبایی کسی میکاپ نکرده بود، تم آرایشم کاملا ملیح و ملایم با سایه شاین که رنگش با رنگ موهام و چشمهام ( قهوه‌ای هست چشمام و وقتی موهامو رنگ میکنم روشنتر میشه رنگش) هارمونی داشت، کانتور عالی، رنگ رژ عالی، اینم بگم که من هیچگونه نظری در مورد نحوه میکاپم ندادم و همه رو به خودشون سپردم. اما از کار پوستم راضی نبودم، چنتا لک کوچیک داشتم که کامل کاور نشد، یکساعت بعد از خروج از ارایشگاه پیشانیم به اندازه یه سکه تیره و کدر شد، تماس گرفتم با خوده مرضیه جون گفتن عکستو بفرست ببینیم ولی خب من توی باغ بودم و نت نداشتم و نمیشد بفرستم (البته میفرستادم هم به نظرم فایده‌ای نداشت) و در اخر خودم با پنکک مک که داشتم با کمک عکاسم تا حدی اصلاحش کردیم ولی کامل از بین نرفت، انگار اکسیده شده بود یا خوب فید نشده بود، از حدود ساعت ۱۱ شب هم صورتم ماسیدگی پیدا کرد بااینکه من پوست خشکی دارم. به نظرم کرم پودرشون کاملا با جنس پوست من همخوانی نداشت و این برای یک میکاپ آرتیست ایراد محسوب میشه، در مورد زمان بندی هم گفته بودم ۱۰ باید آماده باشم که روز قرارداد گفتن ۵ بیا ولی روز آخر گفتن ۵ صبح زوده و ۶ بیا و من نهایتا با یکساعت تاخیر ساعت ۱۱ از ارایشگاه خارج شدم!!!!
در نهایت چون از تاجم خیلی خوشم اومد با چک و چونه که جاش اینجا نیست ازشون خریدم که یادگاری نگه دارم.
اگر بخوام از بیست بهشون نمره بدم:
رنگ و لایت : ۲۰
شینیون : ۲۰
میکاپ : ۱۸
ناخن‌ : صفر
زمان‌بندی : نقطه ضعف
جمع بندی : با هزینه بالایی که این سالن میگیره، من انتظارم بیشتر بود، اصلا نمیخوام بگم ناراضی بودم یا بد شده بودم، من کاملا شیک و ملیح شده بودم و در عین حال لایت ولی کارشون پرفکت نبود و من انتظار داشتم خروجی کارشون بهتر باشه
امیدوارم این نقد به کار عروس خانم‌های آینده بیاد
شاد باشید

اردیبهشتتصویر: images/smilies/heart.gif
تشریفات آدم و حوا عالی
لباس‌داماد Giovanni Gentile عالی
لباس‌عروس Peyfoon Bride عالی
میکاپ مرضیه محمدی خیلی خوب
شینیون مهناز طوسی عالی
موزیک علی‌‌ ‌کیا عالی
آتلیه زئوس عالی
گل بوهو عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، آرینا 1220 ، marjantt ، parmin.ab ، eli meli joon ، Mina*nima ، marcopolo ، مریمانه ، *كيانا* ، Liliaa ، کیاناز ، Katyhmyn ، (*ســارا*) ، ایلین1366 ، hadis sh
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ صبح توسط مریمانه.)
ارسال: #5639
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ عصر)'شیرین‌ترین' نوشته است:  سلام سلام
من عروس ۱۴ اردیبهشت سالن مرضیه محمدی بودم، میخوام براتون نقد کنم، پکیج کامل داشتم شامل میکاپ، شینیون، فون بدن، مانیکور پدیکور، پاکسازی، ابرو و لیفت ابرو و شیو صورت و اپیلاسیون؛ تاج و رنگ مو خارج از پکیج بود که من همونجا پیش خانم پریسا رنگ و لایت کردم و بسیاااار راضی بودم، کوتاهی هم خودم خواستم انجام بشه با خانم شیوا، اونهم راضی بودم
و حالا نقد کامل :

ابرو و اپیلاسیون و پاکسازی و لیفت ابرو : خوب بود و راضی بودم(اسماشون در خاطرم نیست)

کار ناخن: افتضااااااااح، با خانم شادی، انقدر ناخن ‌های دستم بد بود که از انجام پدیکور هم منصرف شدم(هزینه ش رو از روی پکیجم کم کردن) و روز بعدش من رفتم پیش ناخن کار قدیمیم و هزینه مجددی متحمل شدم.

فون بدن : یکی از خانمهای خدماتی به نام خانم هاجر انجام دادن، حالا نمیدونم همه جا خدماتیا انجام میدن یا اینجا اینجوری بود

شینیون : با مهناز جان طوسی، دختر خوش انرژی و باسلیقه و کاربلد، معرکههههه بود کارش، و مدام نظر خودم رو میپرسید و مدلهای مختلفی رو برام تست کرد،هنوز مهمونها در مورد موهام حرف میزنن، البته رنگ و لایت قشنگی که پریسا جون انجام داد قطعا با کار مهناز جان مکمل بسیار خوبی بود، تاجم و مدلم تورم سلیقه مرضیه جون بود که خیلی از انتخابشون راضی‌ام و الان خوشحالم که به حرفشون گوش کردم

میکاپ : با مرضیه جون، آرایش چشم و ابروم عاااااالی بود، تابحال چشمام رو به این زیبایی کسی میکاپ نکرده بود، تم آرایشم کاملا ملیح و ملایم با سایه شاین که رنگش با رنگ موهام و چشمهام( قهوه‌ای هست چشمام و وقتی موهامو رنگ میکنم روشنتر میشه رنگش) هارمونی داشت، کانتور عالی، رنگ رژ عالی، اینم بگم که من هیچگونه نظری در مورد نحوه میکاپم ندادم و همه رو به خودشون سپردم. امااااا از کار پوستم راضی نبودم، چنتا لک کوچیک داشتم که کاور نشد و کامل مشخص بود، یکساعت بعد از خروج از ارایشگاه پیشانیم به اندازه یه سکه بزرگ تیره و کدر شد، تماس گرفتم با خوده مرضیه جون گفتن عکستو بفرست ببینیم ولی خب من توی باغ بودم و نت نداشتم و نمیشد بفرستم( البته میفرستادم هم به نظرم فایده‌ای نداشت) و در اخر خودم با پنکک مک که داشتم با کمک عکاسم تا حدی اصلاحش کردیم ولی کامل از بین نرفت و توی عکسام مشخصه، انگار اکسیده شده بود یا خوب فید نشده بود، از حدود ساعت ۱۰/۵شب هم کل صورتم ماسیده بود بااینکه من پوست خشکی دارم. کرم پودرشون با جنس پوست من همخوانی نداشت و این ایراد برای یک میکاپ آرتیست محسوب میشه، در مورد زمان بندی هم گفته بودم ۱۰ باید آماده باشم گفتن ۵ بیا، روز آخر گفتن ۵ صبح زوده و ۶ بیا و من نهایتا با یکساعت تاخیر ساعت ۱۱ از ارایشگاه خارج شدم!!!!
در نهایت چون از تاجم خیلی خوشم اومد با چک و چونه که جاش اینجا نیست ازشون خریدم که یادگاری نگه دارم.
اگر بخوام از بیست بهشون نمره بدم:
رنگ و لایت : ۲۰
شینیون : ۲۰
میکاپ : ۱۷
ناخن‌ : صفر

جمع بندی : بااین هزینه بالایی که این سالن میگیره من انتظارم خیلی بیشتر بود، نمیگم ناراضی بودم یا زشت شده بودم، من کاملا شیک و ملیح شده بودم و در عین حال لایت ولی کارشون پرفکت نبود و انتظار داشتم خروجی کارشون بهتر باشه
امیدوارم این نقد به کار عروس خانم‌های آینده بیاد
شاد باشید

مبارک باشه عزیزم 
بله حتما خیلی مفید بود توضیحاتتون .

سلام دوستان
کسی مشاور یا روانشناس خوب میشناسه معرفی کنه تو تهران
ممنونتون میشم .
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #5640

تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

تصویر: images/smilies/heart.gif میکاپ ارتیست : سمیرا مرتضوی تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: images/smilies/exclamation.gif زمان : 9 خرداد تصویر: images/smilies/exclamation.gif

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام