• لی لی رضایی
  • سمیرا مرتضوی

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۱۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #5561
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
دوستان کسی آرینا متقی رو میشناسه؟ اتفاقی پیجشونو دیدم، من واسه فرمالیته نمیرسم برم ارایشگاه چون ده صبح باید حاضر شم
ایشون ظاهرا خونه هم میان و اینجوری کلیپ اماده شدن هم توو خونه ی خودم میتونم داشته باشم

اگه کسی کار ایشون رو دیده و یا کس دیگه ای سراغ داره کار لایت انجام بده با مواد خوب و خونه بیاد ممنون میشم معرفی کنهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #5562
بچه ها واقعا کسی نمی تونه چند تا ارایشگاه خوب تو پونک معرفی کنه؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #5563

بازدید عروس در روزهای پنج شنبه و جمعه در خدمت شما عزیزان هستیم در سالن زیبایی هور 
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ صبح توسط n@s!m.)
ارسال: #5564
(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ عصر)'fariam' نوشته است:  بچه ها نظرتون راجع به آرایشگاه مائده تو پیروزی چیه؟

کلا آرایشگاه تو سطح متوسطیه... محلیا خیلی قبولش دارن. بستگی داره چه لاینی مد نظرت باشه و چه میزان کیفیتی راضیت کنه عزیزم
کار میکاپشون بدنیست من خودم راضی نبودم و خاله و مادرم راضی بودن
سطح توقعات متفاوته به هر حال تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

Don't tell people your dreams, show them
نقل قول
 سپاس شده توسط fariam
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #5565

سلام سلام [تصویر: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 ) ]

نوعروس هایی که می خوان با مرضیه جون قرداد ببندن ، در جریان باشن که 24 اسفندیک

آفر خیلی خوب دارن و 
پکیج VIP فرمالیته عروس رایگان هست ، پس فراموش نکنید که حتما

برید و عروس هاشون رو ببنید و قرداد ببندین 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #5566
تصویر: ./uploads/201903/post_97641_1552583574_34ab44a309ff3b2af9dcae860c7635b7.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  SLIDE8.jpg (اندازه: 232.81 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #5567
سلام به همه
عروسی برادرم هست و من جزو اقوام درجه یک هستم

با ویس تماسگرفتم اول گفتن میکاپ ویژه نهایت 700 بعد برای مشخص کردن میکاپ آرتیست که تماس گرفتم گفتن یه تومنه ! هزینه شینیون هم از 200 به بالا که پول موی اضافه رو جدا می گیرن ، برای مادرم منشی گفت آرایش ساده 300 هست ولی تو تماس مجدد گفتن باید 750 برداره خلاصه دیدم برخلاف کارشون که خیلی به دلم نشسته کیسه دوختن و هی بالا و پایین می کنن قیمت هارو

با گیوا تماس گرفتم گفتن میکاپ محفلی از 350 تا 650 داریم من از کار خانم المیرا زارع خوشم اومد تو اینستا که گفتن کار ایشون قیمتش کمی فرق داره و بین 450 تا 750 هست حالا موندم که ایشون کارشون به طور زنده به اندازه اینستا خوب هست یا نه ؟
مونا محمدی هم کارش خوب بود که متاسفانه اون روزی که می خوام نیستن حالا بهم مشاوره بدین که چه کنم ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220 ، Zhinaa
۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #5568
(۲۴-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ عصر)'o0ofafao0o' نوشته است:  سلام به همه
عروسی برادرم هست و من جزو اقوام درجه یک هستم

با ویس تماسگرفتم اول گفتن میکاپ ویژه نهایت 700 بعد برای مشخص کردن میکاپ آرتیست که تماس گرفتم گفتن یه تومنه ! هزینه شینیون هم از 200 به بالا که پول موی اضافه رو جدا می گیرن ، برای مادرم منشی گفت آرایش ساده 300 هست ولی تو تماس مجدد گفتن باید 750 برداره خلاصه دیدم برخلاف کارشون که خیلی به دلم نشسته کیسه دوختن و هی بالا و پایین می کنن قیمت هارو

با گیوا تماس گرفتم گفتن میکاپ محفلی از 350 تا 650 داریم من از کار خانم المیرا زارع خوشم اومد تو اینستا که گفتن کار ایشون قیمتش کمی فرق داره و بین 450 تا 750 هست حالا موندم که ایشون کارشون به طور زنده به اندازه اینستا خوب هست یا نه ؟
مونا محمدی هم کارش خوب بود که متاسفانه اون روزی که می خوام نیستن حالا بهم مشاوره بدین که چه کنم ؟

من چند جارو که قیمت مناسب تر دارن معرفی می کنم کار میکاپشون مدیوم رو به غلیظه ولی تمیزه  : 
ضحی شکیبا (شهرک راه آهن ) و شیوا و نسیم نیکی ( شهر آرا ) 

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa ، ساحلی ، o0ofafao0o
۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #5569
سلام دوستان من تازه عضو شدم و با خانمم خیلی نظرات را اینجا مطالعه کردیم . عروسی هم هم به نظر بنده شاید بهترین اتفاق هر زوجی باشد . ما در مراسم عقد عکاسی خوبی نداشتیم و ایت تجربه خوبی هم برامون نبود و از انجاییکه عروسی برام خیلی مهمه دوس دارم با خیال راحت و فکر ازاد جاهای خوب را انتخاب کنم من یه سری لیست از انجمن یادداشت کردم و با حوصله تمام میرم سر میزنم قیمت برامون مهمه ولی نه به هر قیمتی چون سر عقد هم این تجربه را داشتیم و اقای عکاسمون اخرین جملشون این بود که ما کم هزینه کردیم و کمتر اش میخوریم را نمیخوام تکرار بشه لطفا اگر جاهای خوب را که تجربه کردید به من معرفی کنید ممنون میشم
باید در این ایام عید که بیکاریم بتونم جاهای خوب را با هم مقایسه کنم تا بهترینها را انتخاب کنم
اگر تجربه خوبی دارید به من معرفی کنید ممنون میشم . هم ارایشگر خوب هم عکاس خوب
نقل قول
۳-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #5570
سلام به همه من چون خیلی دنبال یه آرایشگاه خوب می گشتم برای میکاپ و شینیون و همه از آرایش عروس گفته بودن گفتم بیام نظرم رو بگم تا همه استفاده استفاده کنند 
 تو چند پست قبل گفتم که تصمیم گرفتم برم گیوا ولی چون خخیلی از کارهای سالن ویس خوشم اومده بود ددر نهایت رفتم اونجا که تو دلم نمونه : 
صبح راس ساعت ۹ رسیدم شینیون کار خانم سمیرا بودن که موهام رو دستیارشون سشوار کشیدن و اماده کردن بعد مدل موهام رو نشون دادم که گفتن چون پیشونیت بلنده همین مدل رو با فرق کج برات درست می کنم بعد از آماده سازی موها رفتم برای میکاپ دستیار خانم الی صورتم رو آماده کرد و خخانم الی که دختر خیلی مهربون و خوبی بود اومد برای میکاپ من مدلم رو نشون دادم و اونم شروع به کار کرد . 
قیمت : گفتن میکاپ ویژه ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ که من ۷۰۰ برداشتم و مطمئنم ۷۰۰ با ۱۰۰۰ هیچ فرقی نداره حواستون باشه ببه دلیل مهم بودن مراسم ازتون الکی پول اضافه نگیرن 
شینیون من ۲۰۰ برداشتم وسط کار گفتن موهات کمه باید مو اضافه بزاری موهام رو بباز کردم کلا ۴ شاخه مو رو ۳۰۰ تومن از من بیشتر گرفتن که به نظرم با کلاهبرداری هیچ فرقی نداشت یعنی شینیون شد ۵۰۰ ( من تصمیم دارم این مورد را به اتحادیه خبر بدم ) 

نتیجه کار : 
از شینیون و کیفیتش راضی بودم 
میکاپم ای بد نبود با اینکه مواد مصرفیشون مک بود و سایه ها و ... همه مواد خوب بود اما اول اینکه پوستم خیلی سنگین شده بود و دوم اینکه ویدیو هاهایی که تو پیج هاشون میزارن همه و ههمه ادیت شده است و پوستها صاف و شفاف شده که نتیجه کارشون این نیست. 

در نهایت انتخاب من دیگه هیچ وقت این سالن نخواهد بود. 
نقل قول
 سپاس شده توسط Mina*nima ، parmin.ab ، آرینا 1220
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام