• نسیم عقیلی
  • هیژا

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۶-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #5501
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

***بازدید عروس سالن هور روز جمعه ***
نقل قول
 سپاس شده توسط مریمانه
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #5502
بازدید استثنایی عروس همراه با آفرهای ویژه سالن زیبایی هیژا 

پکیج وی آی پی فقط 1/500/000 تومان 

در تاریخ
13 دی ماه 

ساعت بازدید : 12 تا 14 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید 

02188585013

09123636305
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #5503
سلام به همگی
من سوم دی عروسیم بود و برای ارایشگاه رفتم پیش ساناز سعدی سالن مینا رئوف میکاپم شیک بود اصلا هم غلیظ نبود چون خودم تاکید کردم غلیظ نمیخوام و واقعا همه تعریف کردن کاور پوستم خوب بود و اینکه به نظرم اهمیت میداد
شینیون هم لیلا رحمانی انجام داد برام خوشگل شد عکس و فیلمم تو پیج لیلا و خود ساناز هست
چون خیلی از کمک و راهنمایی شماها برای انتخابام استفاده کرده بودم و وظیفه م دونستم که بیام اینجا برای شما بگم شاید به کسی کمک کنه
با آرزوی خوشبختی و دلخوشی برای همه

تشریفات: آدم و حوا(خیلی خوب)
باغ: باران(عالی)
لباس عروس: مزون تاج (عالی)
آرایشگاه: ساناز سعدی(عالی)
آتلیه: فوتو سایه (خیلی خوب)
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، فرشته نامی ، white lily
  • گروه ژ
  • پیانو
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #5504

(۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'Maryam:)' نوشته است:  سلام به همگی
من سوم دی عروسیم بود و برای ارایشگاه رفتم پیش ساناز سعدی سالن مینا رئوف میکاپم شیک بود اصلا هم غلیظ نبود چون خودم تاکید کردم غلیظ نمیخوام و واقعا همه تعریف کردن کاور پوستم خوب بود و اینکه به نظرم اهمیت میداد
شینیون هم لیلا رحمانی انجام داد برام خوشگل شد عکس و فیلمم تو پیج لیلا و خود ساناز هست
چون خیلی از کمک و راهنمایی شماها برای انتخابام استفاده کرده بودم و وظیفه م دونستم که بیام اینجا برای شما بگم شاید به کسی کمک کنه

عزیزم مبارک باشه تصویر: images/smilies/heart.gif هزینشون چقدر بود ؟ 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #5505
(۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'Maryam:)' نوشته است:  سلام به همگی

عزیزم مبارک باشه تصویر: images/smilies/heart.gif هزینشون چقدر بود ؟ 

والا من تو ایونت باهاشون قرارداد بستم 2500 ولی در کل 3 تومن هست اما پول تاج جدا دادم.
تاجم از مریم نورالهی گفت سفارش دادم خوشگلم بود.

تشریفات: آدم و حوا(خیلی خوب)
باغ: باران(عالی)
لباس عروس: مزون تاج (عالی)
آرایشگاه: ساناز سعدی(عالی)
آتلیه: فوتو سایه (خیلی خوب)
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Neginphd ، فرشته نامی ، شادی... ، white lily
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #5506
بازدید عروس سالن زیبایی سمیرا مرتضوی 

تخفیف ویژه عقد قرارداد در روز بازدید 

همرا با قرعه کشی ویژه
یک پک عروس + سه فرمالیته رایگان 

در تاریخ 20 دی ماه 

ساعت بازدید : 15 تا 17 

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :

021-88088795
021-88571160
 0912-8388233
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #5507
بچه ها سمت نارمک و هفت حوض با اون همه ارایشگاه یه ارایشگاه که همه کارهاش خوب باشه سراغ دارید؟ نه در حد ارایش عروس ولی کارهاش راضی کننده باشه.
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #5508
سلام دوستان چند روز پیش عروسی خواهرم بود که عروس میراندا فارسی بود. خواهرم خودش خوشگله و طبیعتا خوب شده بودتصویر: /images/smilies/new/lub.png، آرایشش کاملا لایت بود، من وقتی عکساشو میبینم آرایششو خیلی دوست دارم ولی ماندگاری آرایشش خیلی کم بود یعنی شب بعد از چند بار رقصیدن که عرق کرد کرم پودرش پاک شد، البته کاور پوست خواهرم مثل مدلای روز بازدید که ما دیدیم نبود مال اونا بهتر بود. رژلبشم بعد از شام کااااملا پاک شد مثل یه رژ معمولی در صورتیکه رژهای ۲۴ساعته پاک نمیشن. مژه هاشم وقتی خواهرم میخواست صورتشو بشوره تا یه آب بهشون خورده دونه دونه افتادن، درصورتیکه مژه های من که یه جای معمولی رفته بودم با آرایش معمولی چند روز بعد تو حموم خودم کندمشون. درکل خواهرم برای پاک کردن آرایشش هیچ سختی نکشیدتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، آرینا 1220 ، sarsariii ، parmin.ab ، Neginphd
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #5509

تصویر: ./uploads/201901/post_109769_1547471210_ec3df0b17cfdf08678bba58228d0ee36.attach
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ صبح توسط Snowwhite22.)
ارسال: #5510
سلام بچه هااا . من بالاخره مراسمم هفته پیش برگزار شد و اومدم مستقیما اینجا تا براتون تعریف کنم تصویر: /images/smilies/new/angel.png 
من قبلا هم گفته بودم اینجا که میکاپمو با محیا ملکی برداشتم و بعد از اینکه قرارداد بستم دقیقا چند روز بعدش اومدم اینجا و خوندم که راجبش نوشته بودن که کارش خوب نیست و کار پوستشو خوب انجام نمیده و این حرفا . خلاصه وقتی اینا رو خوندم قشنگ داشتم تا روز مراسم سکته میکردم از استرس . از یه طرفی قرارداد بسته بودم و بیعانه داده بودم و از طرفیم وقت نداشتم باز دنبال میکاپ آرتیست بگردم . از طرفیم انقد خورده بود تو ذوقم و انقد از طرفی فشار کارامون بالا بود که حتی مشاوره ی عروسمم نرفتم .
خلاصههههه روز عروسیم رسید و من صبح بیدار شدم دیدم بعله یه جوش مجلسی گنددددده زده بغل چونم :|  دیگه دلو به دریا زدم و رفتم سالن و اتفاقا با خودم کیف لوازم آرایشمم بردم ، گفتم به جهنم فوقش اگه خراب شد خودم خودمو آرایش میکنم .ولی باید بگم اون روز محیا منو واقعااا به بهترین شکل ممکنم تبدیل کرد . 
کاملا نظر منو پرسید و دقیقا همون مدلی که مد نظرم بود و بهم میومد درستم کرد . کاور پوستم خیلی خوب بود و با این که حجم زیادی کرم پودر روی صورتم بود ولی اصلا مصنوعی به نظر نمیرسید . خصوصا جوش مجلسی عزیز که کاملاکاور شده بود .پای چشمم خوشبختانه خط و خطوط نیفتاده بود اصلا . میکاپ چشمم تو تم اسموکی قهوه ای برنز بود و مژه هامم دونه ای و پر بود که تا فردای مراسم که دوش گرفتم دلم نمیومد بکنمشون مژه هامو . من چون افتادگی پلک دارم و یکی از پلکام یه ذره افتاده تره خیلی استرس داشتم که میکاپم نامتقارن بشه و محیا کاملا متقارن و طبیعی دراورد سایه چشممو برام . با اینکه سایه چشمم نسبتا تیره بود و خب طبیعتا متقارن نشون دادنش خیلی سخت تره . به پیشنهاد محیا ، شینیون کارش از دو طرف یه دسته ی کوچولو از موهامو محکم کشید و پشت سرم بستش که چشمام کشیده تر به نظر بیاد بعدم روش موهامو جمع کرد به قولی کاورش کرد و شینیونمو که می دیدین اصلا متوجهش نمیشدین . کادر سالنشونم واقعا دوست داشتنی و صمیمی و مهربون بودن . یعنی واقعا حس نمیکردی تو آرایشگاهی . اصلا حس معذب بودن بهت دست نمیداد . در کل واقعا از انتخابم راضی بودم و اون شب همه از میکاپم خیلی تعریف کردن . خلاصه که خداروشکر Smile 
امیدوارم همه ی عروسا این حس خوبو تجربش کنن . ببخشید خیلی حرف زدم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اها بچه ها !!! اینم بگم !
من مامانم واسه روز عروسیم رفت پیش سیما خسروی ، کسی که من برای عروسیم رفته بودم بازدیدش و خیلیییی از کارش و شخصیتش و نوع برخوردش و مهربونیش خوشم اومده بود و دوس داشتم انتخابش کنم ولی به دلایلی منصرف شده بودم خداروشکررر . فک کنین یه سایه چشم قرمز و صورتی مات برای مامانم زده بود که مامانمو شبیه عروسای خلیجی دهه ۶۰ کرده بود و ۱۰ کیلو مژه مصنوعی . بدون اجازه ی مامانم  یه خال خیالی مشکی هم بالای لبش براش کشیده بود تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngیعنی مامان بیچارمو تبدیل به جادوگر شهر اوز کرده بود . مامانم به تناسب سنش خب جنس پوستش یه هوا خشکه و با اینکه بهش تاکید کرده بود ولی کرم پودرش کاملا رو صورتش ماسیده بود . شینیون کارشم خسته نباشه موهاشو فقط بالای سرش گوجه کرده بود . یعنی وحشتنااااااااک بود . حالا بماند که واسه این میکاپ شینیون مزخرف ۹۰۰ هزار تومنم پول گرفته بوده و  مامانم وقتی داشته برمیگشته میگفت اشکاش سرازیر بوده و مجبور شد صورتشو بشوره روز عروسی دخترش بدون آرایش باشه . اینم بماند که چقد پیش مامانم شرمنده شدم که به اصرار من پاشد رفت پیش این خانم . میخوام بگم واقعا نباید گول برخورد اول و ظاهر مهربون و تبلیغات بعضیا رو خورد . واسه روزای مهم زندگیتون حتما برید پیش کسایی که از کارشون مطمئنین یا حداقل آدم مطمئنی رو میشناسین که از اون آدم تجربه داره . و اینکه میخواستم بگم که میکاپ واقعا یه بحث سلیقه ایه . یعنی ممکنه اون چیزی که از نظر من امتیاز محسوب میشه از نظر یکی دیگه عیب و ایراد به حساب بیاد یا ممکنه من سبک کار کسی رو بپسندم که یکی دیگه اصلا نمیپسنده . حتما از نزدیک برین کار میکاپ آرتیستا رو ببینین و خیلی درگیر حرفا و برخورد مهربون بعضیا نشین . فقط به کاراشون دقت کنین خلاصه .
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، shiningdiamond ، شادی... ، Neginphd ، مریمانه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام