• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #31
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ عصر)Sara miss نوشته است:  
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  تو همین کلیپ شیده هم خط زیر چشمش باز به نسبت مریم رهنما و شبنم نظیف کمتره...من برات یه عکس می ذارم ببینی خط زیر چشم یه خططططططط کلفت به ضخامت چند میلیمتره...طوری که کاشت مژه زیرچشم اصلا پیدا نمیشه...

من به خودم قول دادم جایی برم که قبول کنه زیر چشمم خط نکشه 3 (12) واقعا زشت میشم New2

من هفته پیش مراسمم بود با فاطیما روحی. دقیقا ازشون خواستم علاوه بر آرایش لایت خط زیر چشمم نکشن که خیلی راحت قبول کردن. نتیجه که عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara miss
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #32
من بعد از تعدادی آرایشگاه رفتن ،کار میترا زندیه و لی لی رو پسندیدم ولی بین این دوتا باید یکی رو انتخاب میکردم که بالاخره میترا زندیه روانتخاب کردم Smile
به دلایل زیر:
گریم قوی تر میترا -سبک کار جفتشون رو دوست دارم ولی گریم میترا خیلی قوی تر بود بنظرم،،،البته تورو خدا نریزید سرم که لی لی هم گریم داره و فلان،میدونم داره ولی از نظر من میترا قوی تره
قیمت مناسب میترا در مقابل کیفیت کار بالا
اخلاق خوب میترا و آرامشی که میده

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo* ، ida
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #33
دخترک مبارک باشه، امیدوارم همونطوری بشی که دوست داری و راضی باشی، سبک کار میترا زندیه خطیه تا جایی که یادمه که اگر به کسی بیاد خیلی کارش عالیه، متسفانه به من نمی یاد گمونم، شما آدرس اینستاگرام لی لی رو دارین؟

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترک
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #34
میخواستم نیام این تاپیک ولى طاقت نمیارم که
دخترک منم با میترا جون آرایش عقد دارم
نظر منم دقیقا مثل شماست ، گریمش قویه ، کارش نسبت به قیمتش عالیه ، از همه مهمتر مهربونه اخلاقش عالیه که این مورد خیلى تو آرامش عروس تاثیر داره
امیدوارم منم راضى باشم

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
 سپاس شده توسط دخترک
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ عصر توسط دخترک.)
ارسال: #35
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  دخترک مبارک باشه، امیدوارم همونطوری بشی که دوست داری و راضی باشی، سبک کار میترا زندیه خطیه تا جایی که یادمه که اگر به کسی بیاد خیلی کارش عالیه، متسفانه به من نمی یاد گمونم، شما آدرس اینستاگرام لی لی رو دارین؟

من که عروس شدم دیگهSmile و راضی هم بودم
دیدی کار میترا رو گندم جون ؟ کارش رو از نردیک ببین،اصلا کاری به عکس نداشته باش،اونموقع متوجه میشی خطی نیست
آدرس اینستای لی لی رو الان در دسترس ندارم

(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ عصر)s@har نوشته است:  میخواستم نیام این تاپیک ولى طاقت نمیارم که
دخترک منم با میترا جون آرایش عقد دارم
نظر منم دقیقا مثل شماست ، گریمش قویه ، کارش نسبت به قیمتش عالیه ، از همه مهمتر مهربونه اخلاقش عالیه که این مورد خیلى تو آرامش عروس تاثیر داره
امیدوارم منم راضى باشم

ان شالله عزیزمHeart

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #36
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ صبح)Gandomi_Alma نوشته است:  عزیزم البته من هم در مورد اخلاقش شنیده بودم قبلا از بچه های همین سایت و همین موضوع رو به لیلا که مشاوره عروس می ده اونجا منعکس کردم. لیلا هم یه توضیحاتی داد و گفت بعضیا واقعا خیلی آدم رو اذیت می کنن...اما دیروز که خیلی خوب بود رفتارش، هرچند چتد روز پیش که تماس گرفتم پشت تلفن به این خوبی نبود.
دقیقا مهم ترین تردید من با یکتا همون قضیه مژه است، می ترسم اون همه مژه باعث افتاده دیده شدن چشمم شه، تو یکی از کارای اینستاگرامش که رو یکی از مدل های معروف کار کرده همین مشکل وجود داره. اما مژه پایین رو برای همه کار نمی کنه تا جایی که دیدم.
میشه یه کم بیشتر بگین که چرا این اتفاق تو بهترین روز زندگیتون افتاد؟ میکاپتون چه اشکالی داشت که اینطور شد؟ البته شاید قبلا تعریف کردین اما متاسفانه چون تاپیک 2 بسته شده من دسترسی به محتوای اون ندارم.
ادم این همه هزینه کنه بعدم بهش بگن شرک؟؟؟؟ شما این قضیه رو از طریق اتحادیه صنف آرایشگرا پیگیری کنین، یقینا برخورد می کنن باهاشون.

عزیزم من و چند تا دوست ناراضی دیگه بارها اینجا توضیح دادیم و البته خیلی از دوستان ناراضی فک کنم دیگه نمیان نو عروس ، ایکاش دسترسی به تاپیک هایه قبلی داشتین ، فقط در این حد بگم که خانم یکتا بعد از حجم عطیم اعتراضات خوش شون نیومد و تاپیک شون رو بستن تا نارای ها نتونن جایی مستقیم اظهار نظر کنن ، لیلا هم دوسته خودمه عزیزم اما هیچ وقت شرب المثل معروفه هیچ ماست بندی نمیگه ماستم ترشه رو فراموش نکن ، مسلما وقتی شما از اونا دلیل ناراضی بودن ما رو بپرسی اونا نمیان بگن بلهههه حق با اونا بوده ، و یه سری حرفایه مظلومانه سره هم میکنن و خیالت رو راحت میکنن و صد البته که لیلا واقعا دختر ماه و گلی یه و مدلش یه جوریه که ادم بهش اعتماد میکنه و خیلی گرم و صمیمیه ، اما فراموش نکن شغل لیلا جذب کردن شماست ، نارضایتی من داستانش طولانیه ، از ٤٠٠ هزار تومن هزینه ای که گرفتن که من رو ساعت ٧:٣٠ یا ٨ اماده کنن و خانم یکتا تازه ٨:٣٠ تشریف اوردن و گرفته تاااا اینکه تو صورتم گند زد و اصلا فک نکرد که چطور میکاپی به من و صورتم میاد و کله صورت من رو به رنگ کرم در اورد ، نه هایلایتی نه رژ گونه ای نه رژی ، مژه هایه سنگین و افتاده و خلاصه دروغاش از تاج سواروسکیش که تمام مرواریدهاش پوسته پوسته بود و سیمش تو سرم فرو میرفت و ژانت طفلک با زانوش اونو صاف میکرد بگیررررررر تا اونجا که من ١١:٣٠ از سالن خارج شدم و یه لوکیشن از عکاسیمو از دست دادم و گریون رفتم اتلیه فریبا اکبرپور که انقددددددد خودش و تیمش ماه و گل هستن که همشون دست به کار شدن و مژه هایه منو کوتاه کردن و رژ گونه زدن واسم و رژ بهم دادن تا میکاپم تر و تازه شه ، و در اخر هم بعد از اینکه بعد از عروسی رفتم سالن و عکس عروسیمو بردم که نشون بدم گندکاری خانم یکتا با ارامش و تخصص فریبا اکبرپور تبدیل به چی شد مورد فحاشی قرار گرفتم و جلو کلی ادم بهم گفت شرک ، و حتی خانم مستاجران که اخره بازاریه طفره رفت و به بهانه بررسی هزینه هایه پرداختیم ٤٠٠ تومنی که بابت زود حاضر شدن ازم گرفته بودن رو پیچوند و در جوابم گفت شما تو سایت بد نوشتی ، خلاصه که عزیزم من خلاصهههههه اتفاقات رو واست گفتم کلی چیزایه دیگه هم بیش اومد که خارج از حوصله دوستانه ، اما عزیزم با این تفاصیر انتظار نداشته باش که لیلا یا مریم یکتا در برابر سوالت از نارایتی بیان بگو بله ما استباه کردیم ، آسمون وریسمون میبافن تا از زیرش در برن ، اما تو عروسی عزیزم آگاهانه انتخاب کن تا روزت خوب و زیبا شروع شه ، در مورد شکایت هم من چیزی تو دستم نداشتم و گرنه اینکارو میکردم ( به من گفته بودن پول نقد بیار ) اما بزرگترین دادگاه محضر خداست مریم یکتا و بدجنسی هاشو به خدا واگذار میکنم .

تشريفات : ادم و حوا ( عاليييييييييي )
اتليه : يادا ( بهترين انتخاب )
ارايشگاه : كلاسيك ، مريم يكتا(همه تلاش شونو واسه خراب كردن روز عروسيم كردن،هيچوقت نمي بخشم شون )
گل : فرشته اكبرپور(فوق العاده)
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara miss ، Liliaa ، bimbo ، Gandomi_Alma ، *mahsan* ، HEDIEHHHHHH ، little-angel ، ملیکه ملکیان ، saraiiii ، ida ، آرزو گلی
۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ صبح
ارسال: #37
Maida جون عزیزم ناراحت نباش خداروشکر عکاس خوبی داشتی و آخرش راضی بود . دقیقا همین صحبت شما که یکتا فقط یه کار بلده بکنه و چهره شناسی تو کارش نیست و اگه همین یه کار به شما نیاد ممکنه خیلی بد شی و حرفای شما از اخلاقاش و اینکه توهین کرده بهت دلیلی میشه که من یا خیلی های دیگه انتخابش نکنیم . New1

دوستی: 92.8.24
خواستگاری اول: 93.4.2
بله برون : 94.7.2
عقد: 94.7.9
محضر 32 - هتل اسپیناس
جشن عقد : شهریور 95
تالار : برج تین
آتلیه :کارنیک
آرایشگاه:مرضیه محمدی
لباس :مزون دوایی
گل: پوژان
کیک: بی بی
خدایا شکرت . پیش به سوی عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط Maida
۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ عصر توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #38
Maida جون از توضیحاتت خیلی ممنونم. الان که داستان رو بازگو کردی گمونم خاطرم اومد که چه اتفاقی افتاده، سال 92 که داشتم واسه مراسم عقدم دنبال آرایشگاه می گشتم یا شاید بعدش، این روایت رو خونده بودم همین جا اما واسم جالبه که چرا دسترسی به تاپیک های قدیمی ممکن نیست. من همون روز که تاپیک 2 بسته شد به تک تک مدیرای این تاپیک ایمیل زدم و ناراحتی خودم رو از این قضیه به گوشش همشون رسوندم. نوعروس از حضور ما در اینجا داره کسب درآمد می کنه از طریق تبلیغاتش، پس بسته شدن بی دلیل یک تاپیک (تا جایی که من مطلع هستم دلیلی نبود) بی معنا است. به خانم یاروف هم گفتم که دسترسی به محتوای تاپیک 2 رو باز بگذارند. ایشونم گفتن حتما...
من همین دیروز که داشتم تو تاپیک آرایشگرای دیگه می گشتم خیلی اتفاقی با یکی از کاربرا آشنا شدم که مراسم اولش رو تو کلاسیک با مریم یکتا میکاپ شده و برای مراسم بعدی پیش کس دیگه ای رفته (چون ناراضی بوده از میکاپش)، هر چند در نهایت از کار یکتا راضی تر از کار آرایشگر دوم بوده و به گفته خودش کار یکتا کلاس و شیکی منحصر به فردی داشته، اما همچنان تاکید داشت که یکتا خیلی چشمش رو سیاه کرده (گفت خودم خواسته بودم) و پلکاش فوق العاده سنگین شده بوده، طوری که از ژانت خواسته تا موهاش رو با کش محکم ببنده تا پلکاش نیفته و بیشتر زیبایی کار به خاطر شینیون عالی ژانت بوده.
حالا همه اینها به کنار، کار خانم مرادی رو شما از نزدیک دیدین؟ اگر دیدن چه طور بوده؟
این دوست دیروزیم که می گفت نمی پسنده، می خواستم نظر شما رو هم بدونم.
راستی دوستان کسی از افسانه صلواتی چیزی می دونه؟

دخترک ببخشید من بد متوجه شدم، خوشحالم که عروس شدی و راضی بودی. راستش من فقط عکسای اینستاگرام میترا زندیه رو دیدم، از نزدیک هیچ عروسی ندیدم. اما چون سبک کارش شبیه مریم رهنما بود و منم قبلا یه تجربه معمولی با میکاپ رهنما داشتم بهش فکر نکردم دیگه. شما میشه برام بیشتر توضیح بدین؟ سپاس

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Maida
۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #39
گل دخترا کسی از نسیم خوانساری عروس از نزدیک دیده؟ من کارهای اینستاگرامشو دیدم. گریمش واقعا خوب بود. آرایشش هم مدیوم بود. لایت نداشت. میخوام بدونم کسی از نزدیک دیده کارش رو؟ ممنون

اردیبهشتتصویر: images/smilies/heart.gif
تشریفات آدم و حوا عالی
لباس‌داماد Giovanni Gentile عالی
لباس‌عروس Peyfoon Bride عالی
میکاپ مرضیه محمدی خیلی خوب
شینیون مهناز طوسی عالی
موزیک علی‌‌ ‌کیا عالی
آتلیه زئوس عالی
گل بوهو عالی
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #40
منم عروس میترا زندیهبودم . خیلی از آرایشم راضی بودم از همه مهمتر اینکه تا شب تکون نخورد حتی آخر شب که گریه کردم هم آرایشم نریخت . من خودم روی اینکه رژگونم خیلی تابلو نباشه حساس بودم که خدا رو شکر میترا جون رژگونه خیلی قشنگی برام زد . حتما توی آرایشگاهگردیاتون یه سر هم به میترا زندیه بزنید . عکسم هم به زودی میذارم براتون ☺

"وقتی کار خوبی انجام میدهم احساس خوبی دارم

وقتی کار بدی انجام میدهم عذاب وجدان میگیرم

این دین من است

من جهان خودم هستم وجدان صدای خداست "

من خوشبخت ترین و شادترین دختر روی زمینم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Gandomi_Alma
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام