• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ صبح توسط Sara miss.)
ارسال: #21
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ صبح)Gandomi_Alma نوشته است:  سارا جون من پارسال زمستون اگه ازم می پرسیدن واسه عروسی کجا میخوای بری می گفتم مینا رئوف (مریم به نظرم کاراش ضعیف تره). یعنی می خوام یگم این جور مطمئن بودم از کارش. اما متاسفانه شینیوناش اشکالاتی داره، ضمنا قیمتشم گمونم بالای 3 تومنه. شبنم نظیف که خدا رو شکر اینقدر کار تو اینستاگرامش هست که آدم کاملا دستش می یاد کارو، هر چند به نظرم و شاید (مطمئن نیستم) یه فیلتری، چیزی می ذاره رو عکسای بعدش. یکی از دوستای من عروسش بود پارسال عید. من سفر بودم نتونستم برم مراسمش اما عکس شو که دیدم تقریبا می تونم بگم کار خاصی نکرده بود، شاید به دلیل چهره دوستم هم باشه البته. اما خوب خط چشم های مشخص تو کارش داره که به من نمی یاد. عاطفه مرادی این کاری که از نزدیک ازش دیدم خود عروس که معلوم بود راضیه، آرایشش مدیوم بود، خیلی تغییر کرده بود، اما خیلی مورد پسند من نبود. واقعا اظهار نظر سخته اما گاهی ادم به خودش می گه این کارو شاید بعضی آرایشگرای دیگه با هزینه کمتر هم بتونن انجام بدن، البته چون من همش یه عروس از نزدیک دیدم ازش این فکر رو می کنم، تو عکسای داخل گوشیش که کارای خوبی دیدم. می دونی سارا جان بحث هزینه صرف نیست، بحث توازن بین هزینه و کیفیته.
نیلا شایان و شیرین مقدم هم نمی دونم.
پیشنهاد می دم به کارای بنفشه صفری هم تو اینستا نگاه کنی، عکس از نزدیک قبل و بعد میذاره، فقط کار عروس انجام میده، دو تا پکیج داره 2500 و 3 که اولی فقط شینیون و آرایش رو شامل می شه. آدم صادقی به نظر می یاد. مثلا سفر که رفته بود عکس تاج ها و لوازمی که خریده بود رو از همون فروشگاه گذاشته بود که افراد خاطر جمع بشن کاراش اصله. اخلاقش که خیلی خوب بود پشت تلفن همه چیز رو کامل توضیح میده.
یه مرضیه محمدی هم هست، دو تا از دوستای من عروسش بودن، هر دو خیییلی راضی بودن، کاراش واقعا تکه، بسیار شیکه به خصوص اگر بنزه درست کنه، اما گویا خیلی دیر عروس رو تحویل می ده. بد اخلاقم که هست. قیمتشم 3300.

از دوستای با تجربه، یکی بیاد بگه چه طور میشه فهمید که کار چشم یکتا به چشممون میاد یا نه؟ من زیاد از آرایش سر در نمیارم آخه...

سارا جون خوب شد گفتی گلبانو رو. یکی از عروسا که تو آرایشگاه باهاش آشنا شدم از کار کارترین تو گلبانو تعریف می کرد می گفت 2 تا 2200 هزینه اش میشه. منم می خواستم برم ببینم...دو تا دوستات عروس کاترین بودن یا اون یکی میکاپ آرتیست گلبانو؟

مرسی آلما جون New1 گل بانو بسیار پر مشتری و شلوغه البته جاشم بزرگه برا عروسم واحد جدا داره آرایشگر معروفشم کاترینه هر دوتا دوستام هم عروس کاترین بودن . گل بانو خیلی خوب بود همه چشم بسته میرفتن گل بانو . ولی خیلی افت کرد انگار . عروسی که من دیدم که دوست صمیمیم بود پشت چشم سیاه سیاه بعد روش اکلیل با رژ گونه پررنگ و رژ زرشکی پوستم بد اصلا باورم نمیشد گل بانو باشه یعنی اگه دوست نزدیکم نبود شک میکردم چون قبلا عروسای فوق العاده دیده بودم ازش . بعد اون دوستم یکی دیگه هم رفت حتی رژشم اکلیلی برق میزد !!! واسه همین دور گلبانو رو خط کشیدم . همین دوستم که میگم برای نامزدی رفته بود یه آرایشگر غیر معروف سالنشم نمیدونم کجاست انگار نداره قدیمیه به اسم بتی که خیلی بهتر شده بود . راجع به مینا رئوف من فقط بد شنیده بودم . اما عروسی که من دیدم ، واقعا عکس و فیلمش و خودش خیلی خیلی عالی شده بود ولی موهاششششش .... یه فرق وسط ، و پشت موهاش هیچی تور روش بود . هزینشم ٦ تومن میشه . ولی واقعا هرکی دید گفت عروس زیبایی شده بود . مراسم من تابستونه اگه خدا بخواد از اسفند یا فروردین شروع میکنم آرایشگاه دیدن اما تا دلت بخواد دوستام تو آرایشگاه های مختلف عروس شدن تو این ١ سال اخیر Angel

الان رفتم بنفشه صفری رو دیدم . آرایشش قشنگه موهاشم خوبه ولی هیچی گریم نداره که حتی یه مختصر بینی هم گریم نکرده . فکر کنم برا عروس بهتر باشه گریم بیشتر و آرایش کمتر یه توازن ایجاد کنه که مثلا نیاز به آرایش زیاد نباشه . البته این کاملا نظر شخصیه ولی گریم مخصوصا تو عکسا و فیلما خیلی مهمه

دوستی: 92.8.24
خواستگاری اول: 93.4.2
بله برون : 94.7.2
عقد: 94.7.9
محضر 32 - هتل اسپیناس
جشن عقد : شهریور 95
تالار : برج تین
آتلیه :کارنیک
آرایشگاه:مرضیه محمدی
لباس :مزون دوایی
گل: پوژان
کیک: بی بی
خدایا شکرت . پیش به سوی عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط Gandomi_Alma
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ صبح توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #22
آره سارا جون. مینا رئوف یه عکس داره، فرق وسط باز کرده اما همونم وز داره و معلومه خوب براشینگ نشده بوده. اما کار میکاپش خوبه واقعا. 6 میلییییییییون؟؟؟؟ بابا با این پولا مردم بینی عمل می کنن اینا آخه چه فکری کردن واقعا پیش خودشون...
بنفشه کار سایه پشت چشمش خیلی تمیزه، اما گریم رو نمی تونم بگم، آخه اغلب عکسا از کل صورت نیست، کار گریم رو با دیدن کل صورت میشه تشخیص داد. قبول دارم کار گریم خیلی مهمه. راستی لیلا کاشفی تو لیکا سعادت آباد هم خوبه، شینیوناش که نوشین حقی کار می کنه. تو تاپیکش همه راضی هستن از کارش. شما نظری نداری؟ من همش نگرانم کار چشم یکتا به چشم من نیاد...

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #23
آره ٦ تونن زیاده واقعا به قول دوستم اینقدر زشت نیستیم البته شوخیه 3 (12)3 (12) آره چشماش قشنگه ولی تو عکساش گریم معلوم نیست . الکا عکساش خوبه ولی معمولا از کار پوستش راضی نیستن . من نمیدونم چرا یکتا به دلم نمیشینه . این کلیپ شیده هم بود که خیلی معروف شد اولش که دیدم گفتن وای این چرا اینجوری شده New2 البته سلیقست من اصلا و ابدا خط یا آرایش زیر چشم بهم نمیاد Angel شیرین مقدم رو برو ببین به نظرم . تو سام سنتره با مریم محمودی یه جا کار میکنن

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ عصر توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #24
اتفاقا شیرین مقدم رو سرچ کردم نتونستم پیداش کنم. آدرس اینستاشو می دونی چیه؟
این کلیپ شیده قضیه اش چیه؟ من خبر ندارم. یکتا زیر چشم خط نمی کشه گمونم. می کشه آیا؟ تا جایی که دیدم سایه می زنه فقط. من خودمم واسه همین انتخابش کردم. چون اصصصصصلا خط زیر چشم به من نمی یاد. رهنما واسم خط کشید خوب نشد دیگه.
بنفشه صفری مشکلش اینه که نمیشه عروس زنده ازش دید چون تو خونه گمونم کار می کنه. گفت من فضام خیلی خصوصیه.

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #25
عزیزم این کلیپ که گفتی رو رفتم دیدم، کار یکتا بوده میکاپ عروس؟ به نظرم خوب بود که... البته کیفیت فیلم زیاد خوب نیست ولی خوب بود...چه جوری شده بود به نظرت؟

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #26
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  عزیزم این کلیپ که گفتی رو رفتم دیدم، کار یکتا بوده میکاپ عروس؟ به نظرم خوب بود که... البته کیفیت فیلم زیاد خوب نیست ولی خوب بود...چه جوری شده بود به نظرت؟

به نظرم آنچنان که تعریف میکنن نشده بود اصلا . خوب بود ولی پرنسس دیزنی نشده بود . سنشم کم نشده بود . نظر شخصیم اینکه بهترم میتونست بشه . خودش بد نیست . Angel یعنی اینطور که میگن یکتا فوق العادست من همچین برداشتی نداشتم .. ب

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ عصر توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #27
مرسی عزیزم. آره من واسه عقدآرایش ویژه با رهنما بودم. عکس موهام و آرایشم تو تاپیک هست. همه می گفتن خوب شدی، راضی بودن همه، ولی خیییییلی تغییر کرده بودم. البته چشمام شبیه چشمایی که عموما کار می کنه نشده بود، یه رژ صورتی جیغ مایع زده بود که پخش شد خیلی زود. اما ماندگاری آرایش خوب بود. منم راضی بودم هر چند عالی نبود. شوهرم منو که دید گفت چرا اینقدر آرایشت کرده...ولی خدا رو شکر زشت نشده بودم می گم راضی بودم اما نتظاراتم برآورده نشد، مثلا فکر می کردم چشمام مثل چشمای عروسای دگه اش می شه که نشد. اصلا تو اون سبکا نشدم، هرچند همه اجزای صورتم چننننند برابر شده بود. واقعا نمی دونم اون صورت لاغر منو چه طور تونسته بود اونقدر تپل کنه که خیلی خوب بود البته. اونجا آینه ممنوعه، یادمه وقتی خودمو تو آینه نگاه کردم هی به صورتم دست میزدم ببینم واقعیه؟؟؟ واقعا این صورت منه یا چیزی گذاشته اون زیر... لبام چند برابر شده بود طوری که پرسیدم من که این همه لب نداشتم از کجا اومده، چشمام که هیچ 10 برابر شده بود. یعنی این هنر ارایشگر رو میرسونه که تونسته بود اون همه تغییر ایجاد کنه. اما شینیون کارش مینا افتضاححححححه کارش.
من صورتم ظریفه، اینو هم خود رهنما گفت، هم یکتا هم عاطفه و هم هر کی که منو میبینه. واسه همین کوچکترین خراب کاری شدیدا به چشم میاد...الانم میترسم این تصوری که از کار چشم یکتا دارم فقط یه تصور باشه... دوباره قضیه مریم رهنما تکرار شه و من چشمام اونجوری نشه...

من در همین حدم بشم راضیم والا... چشمام خوش فرم بشه، افتاده نشه با اون همه مژه یا مثل کار رهنما گرد در نیاد...دیگه توقعی ندارم. همین.

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #28
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  مرسی عزیزم. آره من واسه عقدآرایش ویژه با رهنما بودم. عکس موهام و آرایشم تو تاپیک هست. همه می گفتن خوب شدی، راضی بودن همه، ولی خیییییلی تغییر کرده بودم. البته چشمام شبیه چشمایی که عموما کار می کنه نشده بود، یه رژ صورتی جیغ مایع زده بود که پخش شد خیلی زود. اما ماندگاری آرایش خوب بود. منم راضی بودم هر چند عالی نبود. شوهرم منو که دید گفت چرا اینقدر آرایشت کرده...ولی خدا رو شکر زشت نشده بودم می گم راضی بودم اما نتظاراتم برآورده نشد، مثلا فکر می کردم چشمام مثل چشمای عروسای دگه اش می شه که نشد. اصلا تو اون سبکا نشدم، هرچند همه اجزای صورتم چننننند برابر شده بود. واقعا نمی دونم اون صورت لاغر منو چه طور تونسته بود اونقدر تپل کنه که خیلی خوب بود البته. اونجا آینه ممنوعه، یادمه وقتی خودمو تو آینه نگاه کردم هی به صورتم دست میزدم ببینم واقعیه؟؟؟ واقعا این صورت منه یا چیزی گذاشته اون زیر... لبام چند برابر شده بود طوری که پرسیدم من که این همه لب نداشتم از کجا اومده، چشمام که هیچ 10 برابر شده بود. یعنی این هنر ارایشگر رو میرسونه که تونسته بود اون همه تغییر ایجاد کنه. اما شینیون کارش مینا افتضاححححححه کارش.
من صورتم ظریفه، اینو هم خود رهنما گفت، هم یکتا هم عاطفه و هم هر کی که منو میبینه. واسه همین کوچکترین خراب کاری شدیدا به چشم میاد...الانم میترسم این تصوری که از کار چشم یکتا دارم فقط یه تصور باشه... دوباره قضیه مریم رهنما تکرار شه و من چشمام اونجوری نشه...

من در همین حدم بشم راضیم والا... چشمام خوش فرم بشه، افتاده نشه با اون همه مژه یا مثل کار رهنما گرد در نیاد...دیگه توقعی ندارم. همین.

اگر صورتا ضعیفه به نظر من آرایش رو بزار کنار و لایتش کن و ازون طرف سعی کن پیش کسی بری که گریمش و چهره شناسیش خوب باشه . به قول خودت چون اگه کوچیکترین ایرادی باشه به چشم میاد پس سراغ کسایی که یه سبک خاص دارن و چهره شناسی نمیکنن بزار کنار . من اگه جات بودم دور یکتا رو خط میکشیدم . چون چیزی که همه میگن اینه که اگر سبکش بهت بیاد زیبا میشی و اگر نیاد ... یا امتحان کن اگه هزینش برات مقدوره . اگه نه ریسک نکن .

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
 سپاس شده توسط Gandomi_Alma
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ عصر توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #29
تو همین کلیپ شیده هم خط زیر چشمش باز به نسبت مریم رهنما و شبنم نظیف کمتره...من برات یه عکس می ذارم ببینی خط زیر چشم یه خططططططط کلفت به ضخامت چند میلیمتره...طوری که کاشت مژه زیرچشم اصلا پیدا نمیشه...

راستش به همین موضوع فکر می کنم، که برم یه بار بگم فقط آرایش چشم رو کارکنه برام ببینم چه جور میشم...امان از هزینه... خیلی کم خرج داریم حالا...

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #30
(۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  تو همین کلیپ شیده هم خط زیر چشمش باز به نسبت مریم رهنما و شبنم نظیف کمتره...من برات یه عکس می ذارم ببینی خط زیر چشم یه خططططططط کلفت به ضخامت چند میلیمتره...طوری که کاشت مژه زیرچشم اصلا پیدا نمیشه...

من به خودم قول دادم جایی برم که قبول کنه زیر چشمم خط نکشه 3 (12) واقعا زشت میشم New2

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام