• مهناز
  • مزون فابرا

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #11
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
سلام دوستانی که یک آرایش لایت و شیک می خوان، من خانم فاطیما روحی رو پیشنهاد میکنم. من عروس هفته پیششون بودم. همه چیز طبق نظر خودم بود. بسیار خوش اخلاق و حرفه ای هستن. کار پوستشون هم عالی بود. من خودم چون آرایش نامزدیم خوب نبود خیلی حساس شده بودم برای عروسی.
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ عصر توسط Sara miss.)
ارسال: #12
من عروسی دوستم بود چندروز پیش با مینا رئوف . واقعا انتظارشو نداشتم اینقدر خوب باشه . موهاش واقعا معمولی بود یعنی در اصل موهاش پایین بود و تورش روش بود ولی جلوش که معلوم بود یه فرق وسط عادی . ولی آرایشش واقعا خیلی خوب بود . البته خودش بیس خوبی داره و قشنگه ولی من هیچ ایرادی تو آرایشش ندیدم . چند میگیره ؟
سبکشم بخوام بگم خط لب نداشت ، ابروهای کشیده ، رژ قهوای ، پوستش واقعا خوب و چشمام گوشه تیره و نزدیک بینی روشن .

(۲۱-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  دوستان اون الهه که تو ارایشگاه فرح گاندی هست کسی از نزدیک رفته کاراش رو ببینه؟ تو تاپیکش گفته بودن شبیه مریم رهنما کار می کنه ولی از اون ضعیف تر...کسی چیزی می دونه؟ بعد او میکاپ آرتیستی که تو خاطره جردن بود چیه اسمش؟ ممنون می شم. خیلی ناراختم.....واقعا نمی دونم دیگه کی میشه برم عروس ببینم...

عزیزم خاطره جردن مریم-فرشته بودن .

دوستی: 92.8.24
خواستگاری اول: 93.4.2
بله برون : 94.7.2
عقد: 94.7.9
محضر 32 - هتل اسپیناس
جشن عقد : شهریور 95
تالار : برج تین
آتلیه :کارنیک
آرایشگاه:مرضیه محمدی
لباس :مزون دوایی
گل: پوژان
کیک: بی بی
خدایا شکرت . پیش به سوی عروسی
نقل قول
 سپاس شده توسط سايان
۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #13
دوستان ارایشگاه اسنیپ میشناسین؟کارشون چطوره؟سالنش کجاست؟قیمتاش چجوریاست؟؟؟
نقل قول
  • اساطیر
۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #14
سلام دوستان. من امروز من رفتم آرایشگاه کلاسیک، عاطفه جان یه عروس داشت، سایه قهوه ای تیره زیاد با لنز عسلی، گفت خود عروس خواسته دودی بشه اما خوب ما تعدیلش کردیم. عالی که نه، اما خوب شده بود. عکس قبلش رو به من نشون داد خود عروس، خیلی خوب شده بود نسبت به قبلش. البته به اون شیکی که انتظار داشتم نبود. اما خوب بود در مجموع، نمی شد ایراد بگیری، دیگه بحث سلیقه است بقیه اش. موهاشم باز بود زیر تور، اما انگار بافته شده از این مدلای بافت جدید. پوستش خوب بود. من هم با عاطفه کلی حرف زدم هم با مریم، جفتشون خیلی خیلی با حوصله جواب سوالامو دادن، کلی هم از تو گوشی و لپ تاپشون عکس قبل و بعد عروس نشونم دادن، خیلی عالی بود همه، البته تو کارای مرادی یکی دوتا بود که دوست نداشتم، از اینا که از گوشه چشم خط چشم می کشن، که گفت واسه تو نباید بکشم چون فاصله چشمات زیاد نیست از هم. یکتا هم عکسای قبل و بعد چند سال پیش نشون داد. اونم یکی بود که دوست نداشتم، اما بقیه عالی بود. خیالم راحت شد تقریبا. اما تنها ترسم اینه که:
1) مدل چشمی که یکتا درست می کنه یه وقت به من نیاد. آخه چندتا ناراضی داشته قبلا تو تاپیکش.
2) عاطفه اونقدر لایت کار کنه که همه بگن این همه پول دادی این شدی؟ تغییری نکردی که.
با این حال کار سخت تر شد...یکتا یا مرادی...Exclamation

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Maida ، saraiiii
۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #15
(۲۲-مهر-۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ عصر)Gandomi_Alma نوشته است:  سلام دوستان. من امروز من رفتم آرایشگاه کلاسیک، عاطفه جان یه عروس داشت، سایه قهوه ای تیره زیاد با لنز عسلی، گفت خود عروس خواسته دودی بشه اما خوب ما تعدیلش کردیم. عالی که نه، اما خوب شده بود. عکس قبلش رو به من نشون داد خود عروس، خیلی خوب شده بود نسبت به قبلش. البته به اون شیکی که انتظار داشتم نبود. اما خوب بود در مجموع، نمی شد ایراد بگیری، دیگه بحث سلیقه است بقیه اش. موهاشم باز بود زیر تور، اما انگار بافته شده از این مدلای بافت جدید. پوستش خوب بود. من هم با عاطفه کلی حرف زدم هم با مریم، جفتشون خیلی خیلی با حوصله جواب سوالامو دادن، کلی هم از تو گوشی و لپ تاپشون عکس قبل و بعد عروس نشونم دادن، خیلی عالی بود همه، البته تو کارای مرادی یکی دوتا بود که دوست نداشتم، از اینا که از گوشه چشم خط چشم می کشن، که گفت واسه تو نباید بکشم چون فاصله چشمات زیاد نیست از هم. یکتا هم عکسای قبل و بعد چند سال پیش نشون داد. اونم یکی بود که دوست نداشتم، اما بقیه عالی بود. خیالم راحت شد تقریبا. اما تنها ترسم اینه که:
1) مدل چشمی که یکتا درست می کنه یه وقت به من نیاد. آخه چندتا ناراضی داشته قبلا تو تاپیکش.
2) عاطفه اونقدر لایت کار کنه که همه بگن این همه پول دادی این شدی؟ تغییری نکردی که.
با این حال کار سخت تر شد...یکتا یا مرادی...Exclamation

نظرت راجع به امتحان یا فرمالیته چیه ؟؟؟ یکیشون که بیشتر خوشت اومده برو پیشش فرمالیته . نظرمم بیشتر رو یکتاست چون لایت کار کردن عاطفه تو فرمالیته دستت نمیاد اما مدل کار چشم یکتا دستت میاد

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
 سپاس شده توسط Maida ، mashaza
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ صبح توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #16
سارا جون من فرمالیته ندارم. عقد مفصل داشتم. اون روز وقت کافی داریم واسه آتلیه و باغ و اینا، ساعت 7:30 هم برسم تالار خوبه واسه همین فرمالیته نگرفتم دیگه.

نقل قول
 سپاس شده توسط Maida ، Sara miss
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ صبح توسط Maida.)
ارسال: #17
عزیزم در مورد مریم یکتا و اخلاقش بیشتر تحقیق کن و تصمیم بگیر ، از طرفی ببین اون حجم از مژه که مریم یکتا بدون توجه به فرم چشم عروس میذاره ایا بهت میاد یا نه ، جدیدا هم من جند تا کار ازش دیدم مه مژه واسه پلک پایین هم گذاشته بود ، اصلاااا قشنگ نبود

چرا ارسال هایه من نصفه میاد ؟؟؟
گفتم که مژه پایین رو یه جوری میزاره که عین پای سوسک میشه

و در مورد اخلاقش هم خیلییییییی تحقیق کن و بعد تصمیم بگیر ، بسیار بی ادب و بد دهنه ، این رفتارایه الانش واسه جذب مشتری رو نبین ، چند وقت قبل رفته بودم یه سالنی که اگه بخوای اسمشو میگم و یه خانمی اونجا بود که میگفت مریم یکتا واسه عروسیش قبولش نکرده و پیچوندتش و از طریق دستیارش به گرشش رسونده که چون خوشگل نیست قبولش نمیکنه ، همه از حرف خانمه تعجب کردن اما واسه من عادی چون به خودم حرفایه رکیک زد و جلو کلی ادم تو سالن بهم گفت شرک ، هر چند که کلمات لایق خودش بود اما خب اینا همه واقعیت هایه اخلاقی این خانمه

تشريفات : ادم و حوا ( عاليييييييييي )
اتليه : يادا ( بهترين انتخاب )
ارايشگاه : كلاسيك ، مريم يكتا(همه تلاش شونو واسه خراب كردن روز عروسيم كردن،هيچوقت نمي بخشم شون )
گل : فرشته اكبرپور(فوق العاده)
نقل قول
 سپاس شده توسط ملیکه ملکیان ، Sara miss ، mashaza
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #18
عزیزم البته من هم در مورد اخلاقش شنیده بودم قبلا از بچه های همین سایت و همین موضوع رو به لیلا که مشاوره عروس می ده اونجا منعکس کردم. لیلا هم یه توضیحاتی داد و گفت بعضیا واقعا خیلی آدم رو اذیت می کنن...اما دیروز که خیلی خوب بود رفتارش، هرچند چتد روز پیش که تماس گرفتم پشت تلفن به این خوبی نبود.
دقیقا مهم ترین تردید من با یکتا همون قضیه مژه است، می ترسم اون همه مژه باعث افتاده دیده شدن چشمم شه، تو یکی از کارای اینستاگرامش که رو یکی از مدل های معروف کار کرده همین مشکل وجود داره. اما مژه پایین رو برای همه کار نمی کنه تا جایی که دیدم.
میشه یه کم بیشتر بگین که چرا این اتفاق تو بهترین روز زندگیتون افتاد؟ میکاپتون چه اشکالی داشت که اینطور شد؟ البته شاید قبلا تعریف کردین اما متاسفانه چون تاپیک 2 بسته شده من دسترسی به محتوای اون ندارم.
ادم این همه هزینه کنه بعدم بهش بگن شرک؟؟؟؟ شما این قضیه رو از طریق اتحادیه صنف آرایشگرا پیگیری کنین، یقینا برخورد می کنن باهاشون.

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #19
(۲۳-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ صبح)Gandomi_Alma نوشته است:  سارا جون من فرمالیته ندارم. عقد مفصل داشتم. اون روز وقت کافی داریم واسه آتلیه و باغ و اینا، ساعت 7:30 هم برسم تالار خوبه واسه همین فرمالیته نگرفتم دیگه.

من خودمم دقیقا عقد مفصل دارم ولی واسه عقد هم نگرانم اصلا الان درگیر انتخاب آرایشگر مراسم عقد کنونم Big Grin گزینه هام یکتا ، نظیف ، نیلا شایان ، مینا رئوف ، مریم رئوف ، شیرین مقدم ، عاطفه مرادی و ... و همرو میخوام از نزدیک ببینم تازه چندتا دیگه هم هستن 3 (12) در اصل هرکی ازززززش تعریف شنیدم میخوام برم ببینم . گل بانو هم میخواستم برم اما دوتا عروس پشت همش دوستام بودن و به معنای واقعی کلمه خیلی بد بود واسه همین پشیمون شدم . یکتا هم "صرفا" برای تعریف دیگران میخوام برم چون عکسای اینستاش عین مجسمه هاست مخصوصا مژه های پایین که گذاشته .

محضر 32 - هتل اسپیناس
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ صبح توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #20
سارا جون من پارسال زمستون اگه ازم می پرسیدن واسه عروسی کجا میخوای بری می گفتم مینا رئوف (مریم به نظرم کاراش ضعیف تره). یعنی می خوام یگم این جور مطمئن بودم از کارش. اما متاسفانه شینیوناش اشکالاتی داره، ضمنا قیمتشم گمونم بالای 3 تومنه. شبنم نظیف که خدا رو شکر اینقدر کار تو اینستاگرامش هست که آدم کاملا دستش می یاد کارو، هر چند به نظرم و شاید (مطمئن نیستم) یه فیلتری، چیزی می ذاره رو عکسای بعدش. یکی از دوستای من عروسش بود پارسال عید. من سفر بودم نتونستم برم مراسمش اما عکس شو که دیدم تقریبا می تونم بگم کار خاصی نکرده بود، شاید به دلیل چهره دوستم هم باشه البته. اما خوب خط چشم های مشخص تو کارش داره که به من نمی یاد. عاطفه مرادی این کاری که از نزدیک ازش دیدم خود عروس که معلوم بود راضیه، آرایشش مدیوم بود، خیلی تغییر کرده بود، اما خیلی مورد پسند من نبود. واقعا اظهار نظر سخته اما گاهی ادم به خودش می گه این کارو شاید بعضی آرایشگرای دیگه با هزینه کمتر هم بتونن انجام بدن، البته چون من همش یه عروس از نزدیک دیدم ازش این فکر رو می کنم، تو عکسای داخل گوشیش که کارای خوبی دیدم. می دونی سارا جان بحث هزینه صرف نیست، بحث توازن بین هزینه و کیفیته.
نیلا شایان و شیرین مقدم هم نمی دونم.
پیشنهاد می دم به کارای بنفشه صفری هم تو اینستا نگاه کنی، عکس از نزدیک قبل و بعد میذاره، فقط کار عروس انجام میده، دو تا پکیج داره 2500 و 3 که اولی فقط شینیون و آرایش رو شامل می شه. آدم صادقی به نظر می یاد. مثلا سفر که رفته بود عکس تاج ها و لوازمی که خریده بود رو از همون فروشگاه گذاشته بود که افراد خاطر جمع بشن کاراش اصله. اخلاقش که خیلی خوب بود پشت تلفن همه چیز رو کامل توضیح میده.
یه مرضیه محمدی هم هست، دو تا از دوستای من عروسش بودن، هر دو خیییلی راضی بودن، کاراش واقعا تکه، بسیار شیکه به خصوص اگر بنزه درست کنه، اما گویا خیلی دیر عروس رو تحویل می ده. بد اخلاقم که هست. قیمتشم 3300.

از دوستای با تجربه، یکی بیاد بگه چه طور میشه فهمید که کار چشم یکتا به چشممون میاد یا نه؟ من زیاد از آرایش سر در نمیارم آخه...

سارا جون خوب شد گفتی گلبانو رو. یکی از عروسا که تو آرایشگاه باهاش آشنا شدم از کار کارترین تو گلبانو تعریف می کرد می گفت 2 تا 2200 هزینه اش میشه. منم می خواستم برم ببینم...دو تا دوستات عروس کاترین بودن یا اون یکی میکاپ آرتیست گلبانو؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام