• لی لی رضایی
  • تقی زاده

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #1

مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )

تبلیغ Heart تخریب Heart عکس بدون سانسور Heart اسپم
ممنوع

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط گیلداگیلدا
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها (3 )
سلام دوستان تا حالا کسی کار عروس سرای ملکه رو از نززدیک دیده؟ من یکی از دوستام عروسش بود وافعا خوب شده بود کارای اینستاشم خوبن

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #3
(۲۰-مهر-۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ عصر)lk uharl نوشته است:  بچه ها فرمالیته مهم تره یا جشن واقعی؟
من نظرم این بود 2 جای متفاوت برم
دلم نمیاد 6،7 میلیون پول آرایشگاه بدم
حالا کدوم به نظر شما مهمتره که آرایشگاه خوب برم؟

صدرصد روز جشن مهم تره.خیلی ارایشگاهها هستن وقتی هر دو رو با خودشون بر میداری فرمالیته رو کمتر. حساب میکنن .حتی نصف....

6 مهر
تموم شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط lk uharl ، (کژال)
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ عصر توسط گیلداگیلدا.)
ارسال: #4
فرمالیته رو جای خوب برو چیزی که میمونه فیلم و عکسته که موندگاره
نقل قول
 سپاس شده توسط lk uharl
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #5
سلام دوستان
می شه لطفا کار و اخلاق سمیرا صبوری و مرضیه محمدی رو با هم مقایسه کنید
مرسی
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ صبح
ارسال: #6
(۲۰-مهر-۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ عصر)lk uharl نوشته است:  بچه ها فرمالیته مهم تره یا جشن واقعی؟

دقیقا به نظر من هم فرمالیه آن چنان مهم نیست ولی روز جشنه که همه نگاه ها به تو هستش و باید بدرخشی .به نظرم با آرایشگاهی که اوکی میکنی باید بگی که جفتش رو باهات کمتر حساب کنه نه اینکه هر دورو به نرخ عروسی.کجا میخوای بری حالا؟
نقل قول
 سپاس شده توسط lk uharl
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ عصر توسط Gandomi_Alma.)
ارسال: #7
دیروز رفته بودم ستاره محبی و مرضیه محمدی...ستاره 1500 میگیره الان، مرضیه 3300!!! با بنفشه صفری هم صحبت کردم 2.5 تا 3 می گیره. اینا همه بدون تاج هست قیمتشون. مرضیه می دونم کارش خوبه، اخلاقش گنده، دیروز یه عروس داشت که گفته بودن 10 تا 10:30 آماده میشه. من 11 اونجا بودم، هنوز کار موهاش داشت انجام میشد، خود مرضیه گفت آرایش چشمشم مونده هنوز.. خیلیا می گن بدقوله، یا دیر آماده می کنه. از کار ستاره محبی خوشم نیومد راستش زیاد، شاید چون عروس پوست خیلی بدی داشته اونطور که می گفتن...خیلی کدر بود رنگ ها، اصلا شفافیت نداشت، حالا نمی دونم شاید از شانس، عروس دیروز اینطور بوده. می خوام فردا مریم یکتا هم برم...دلم پیش اون و عاطفه مرادی گیره... متاسفانه عاطفه نه امروز عروس داشت نه فردا داره...اما یکتا هر روز داره. ضمنا یکتا به من گفت واسه بهمن هست واسه اونایی که نگران رفتنش بودن.

من از دیشب دارم دنبال تاپیک می گردم... نمی دونم چرا حذفش کردن واقعا...بقیه هم حتما پیدا نکردن هنوز تاپیک جدید رو

گیلدا گیلدا سلیقمون به هم نزدیکه... منم با دید نو قرار داد بستم.از مزون تاج محلم بسیار زیاد خوشم میاد...

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط HEDIEHHHHHH
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #8

به نظر من جشن مهمتره!چون عروس تو عکس با اون لباس و آرایش همیشه قشنگه عکسهاهم که همه رتوش میشن!ولی وقتی از نزدیک هنه دارن میبینن باید کیفیت و نوع آرایش خیلی خوب باشه!
نقل قول
 سپاس شده توسط parissahazhir ، lk uharl ، saraiiii
۲۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #9
دوستان اون الهه که تو ارایشگاه فرح گاندی هست کسی از نزدیک رفته کاراش رو ببینه؟ تو تاپیکش گفته بودن شبیه مریم رهنما کار می کنه ولی از اون ضعیف تر...کسی چیزی می دونه؟ بعد او میکاپ آرتیستی که تو خاطره جردن بود چیه اسمش؟ ممنون می شم. خیلی ناراختم.....واقعا نمی دونم دیگه کی میشه برم عروس ببینم...

عروسی: بهمن 94
تالار: ولش کن...
آتلیه: دیدنو 100، خوب (فیلمبردار بد)
آرایشگاه عروس: مینا رئوف، عالی
آرایشگاه داماد: دیپلمات شهرک غرب، عالی
لباس عروس: کارولن، عالی
لباس داماد: یه جا تو پاساژ آرین، عالی
گل: پوژان، عالی
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #10
واسه عقدم با میترا زندیه قرارداد بستم ، احتمالا دیگه تا اونموقع نیام این تاپیک چون نمیخوام دو دل بشم
البته کار خانم زندیه رو واقعا پسندیدم و به دلم نشست
حالا بعد از مراسمم میام توضیح میدم

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس

نقل قول
 سپاس شده توسط *shirin banoo*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام