• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2

۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #3381
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2
بچه ها سمت شرق یه آرایشگاه معرفی میکنید که کوتاهیش خوب باشه؟
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #3382
اگر سبک مریم یکتارو دوست داری تو انتخابش شک نکن عین ملکه ها میشی
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #3383
سلام دوست جونیا، من هفته پیش عروس الهه معصومی بودم، زمانی که میخواستم آرایشگاه انتخاب کنم ، کار الهه رو پسندیدم، ولی خیلی استرس داشتم که چرا خیلی معروف نیست و یا اینجا ازش تعریفی نمیشنوم. اما باید بگم کارش تمیز رو به خوبه، به سلیقه من هم خیلی توجه کرد ، چیزی که برام جالب بود اینه که با اینکه من خیلی خندیدم روز عروسیم ولی اصلا کرمم نماسیده بود و دور لبم هیچ چروکی ایجاد نشده بود.
مدل موهام هم خودم عکس نشون دادم که خب خیلی شبیه اش بود. در کل سالنی که ایشون کار میکنه خیلی آروم بود.
اگر بخوام آرایشگاهم رو توضیح بدم در کل سالن خوب و بدون استرسی هست و اینکه اصلا پولکی نیستن. کار ناخنم که عالی، هنوز هم بعد 4 روز جدا نشده با اینکه ناخن مصنوعی همراه با نگینه،رنگ موهام رو هم که همه از فامیل و همکار میگفتن عالی شده. حین رنگ کردن حتی یک لحظه هم کف سرم احساس سوزش نکردم،
در کل برای ماها که روز عروسی استرس داریم به نظرم بهتره که سالنی رو انتخاب کنیم که جو خوبی داشته باشه و همه حواسشون بهت باشه. میذارن که برید نمونه کار هم ازشون ببینید. به نظرم ارزش دیدن داره.
اگه سوالی بود در خدمتم New1

وقتی به مرحله ای برسيد که جز خود خدا ، هیچ کسی رو قادر به حل مشکلتون نببینيد ،درست میشه کارتون ...
 سپاس شده توسط Sara miss
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #3384
تروخدا یکی از ندا پاسار بگه بچه هاا. من قرارداد بستم باهاشون ولی خیلی استرس دارم فقط یه شوی عروس ازشون دیدم خیلی خوب بودا ولی الان استرس گرفتم Sad((((
۲۰-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #3385

بفرمائید تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D9...7-3--12609

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام