• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2

۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #31

RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ عصر)golsaa نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ عصر)پری سا نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ عصر)nasim 30 نوشته است:  کار خانوم یکتا بنظرتون چجوریه؟؟؟ چقدر میگیره برای عروس؟؟ من یه آرایشه لایته اروپایی میخام

ما اصلا نداریم کسی که کارش لایت اروپایی باشه، تنها کسی که نزدیک به لایت اروپایی میتونه کار کنه، سمیرا صبوریه.

چرا مرضیه محمدی هم هست. مگر اینکه عروس بگه رژ قرمز و... بزن وگرنه خودش اصلا دستش به آرایش پر رنگ و... نیست
من هر چی عروس ازش دیدم عین ژورنالهای اروپایی بود. کارش خیلی تمیزه و البته همه پسند نیست

گلسا جان،

آرایش مات یا رژ کم رنگ به معنی آرایش لایت اروپایی نیست.

آرایش اروپایی به آرایشی میگن که شما سایه ی دودی تو چشم عروس نمیبینی، هیچ خطی از آرایش تو صورت عروس نیست، عینه عروسای اروپایی.

با این تعریف اصلا مرضیه محمدی کار لایت اروپایی نمیکنه. درسته مرضیه محمدی رژ مات میزنه ولی خط رژگونه و سایه دودیش تو همه عروساش مشخصه، این دیگه لایت اروپایی نمیشه. اگه مرضیه محمدی رو بگیم لایت اروپایی، پس یکتا، رئوف، دیلمی، دربندی و .... همه لایت اروپایی محسوب میشن.

اگه گفتم یکی لایت اروپایی نیست، به این معنی نیست که آرایشگر بدیه، سبکش لایت اروپایی نیست.
 سپاس شده توسط golsaa ، elaheh_109 ، sApari ، nastaran83 ، شیدا شاملو
۱۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ صبح توسط پری سا.)
ارسال: #32

(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ عصر)golsaa نوشته است:  نمیدونم والا پریسا جون. شایدم اینایی که من دیدم اینطوری بودن. انقد لایت بودن که حد نداره. دقیقا همین مدلی که شما میگی.
ولی شنیونهاشون اصلا مثه اروپاییها شل و ول نیست. قشنگ پر تافت و.... البته عروس ایرانی که از 9-10 صبح تو خیابوناست و بعدشم باغ و عقد و رقص و... رو واقعا خیلیم نمیشه اون طوری درست کرد. این مدلی که شما میگی من بهاره بلوطی رو هم میشناسم. اون هم لایته ولی من دوست ندارم این مدل عروس رو
از آرایشگرایی که نام بردی من یکتا و دربندی رو میشناسم. یکتا مدیوم هست به نظر من لایت نیست. دربندی که به نظرم غلیییظه قشنگ.

آخ آخ آخ، گلسا عمر تو از من بیشتره Big Grin

من شب که داشتم میخوابیدم یهو یاد بهاره بلوطی افتادم، لایت ترین میکاپ کار تهران، میخواستم بیام بگم که بهاره بلوطی هم خیلی لایته که دیگه گفتم صبح مبگم که تو گفتی Tongue

بهاره بلوطی از سمیرا صبوری لایت تره، بهاره بلوطی یه سبک خاص داره، عروساش یه تم خاصی دارن، یعنی با دیدن همون اولین عروس لایتش باید تصمیم بگیری این سبک رو دوست داری یا نه، یعنی لایتی همه ی عروساش یه جوریه. بد نیستااااااااااااااا، مثلا من خودم به جز رنگ موی بعضی از عروساش، کار آرایش و گریمش رو میپسندم Lub

در مورد آرایش لایت هم دقیقا خودت بهتری حرف رو زدی، برای ماهایی که عروس از صبح کله سحر باید بیدار باشه تا فردا صبح Big Grin اصلا آرایش لایت مناسب نیست، چون تا برسه مراسمش دیگه هیچی ازش نمونده، برای همینم آرایشگری به این سمت رو نمیاره، ولی ممکنه خلیا بتونن این لایت اروپایی رو انجام بدن.

زمان من (اسفند 92) مرضیه محمدی این سبک لایت اروپایی نداشت اصلا، برای همینم من بهت گفتم، ولی در هر صورت ببخشید، چون قطعا لایت انجام داده که شما دیدی دیگه Lub

(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ عصر)star2000 نوشته است:  کسی راجع به آرایشگاه چهره ها ٢ و کار پروین چیزی نمیدونه؟

من رفتم یه نامزدی داشت اون موقع، راستش نپسندیدم Blush به نظرم قدیمی بود و غلیظ.
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، golsaa ، nastaran83 ، شیدا شاملو
۱۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #33

(۱۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ صبح)khoshgelafi نوشته است:  پریسا جونم از مرضیه محمدی راضی بودی؟؟؟

خوشگلم من عروس مرضیه نبودم البته.

ولی کار مرضیه رو دوست دارم، آرایش های خوبی انجام میده ولی همش به دل من نمیشینه راستش Blush

کار ابروش رو نمیپسندم Confused
 سپاس شده توسط khoshgelafi ، golsaa ، شیدا شاملو
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #34
من احتمال 90 درصد میرم نسیم عقیلی بلاخره تونستم تصمیم بگیرم
اون 10 درصد هم اینه که هنوز بین سبک رهنما و نسیم دودل هستم
از عروسهای هردو خوشم میاد ولی نمیدونم کدوم سبک به من بیشتر میاد
حالا شنبه عروسی دعوتم میخام برم ویژه رهنما تا کارش رو تست کنم
ولی احساس میکنم کار نسیم نیازی به تست نداره
کسی در این ارتباط نقطه نظری داره که راهنماییم کنه

خوشحال میشم نظراتون رو بدونم

٢٦ مهر هم با زحمات آقاي ياوري و مريم رهنما و آتليه ترنگ شد بهترين شب زندگيم
لباس عروس: ناتلي ميرداماد- عالي
آتليه : ترنگ - عالي
تشريفات : رنسانس- عالي
آرايشگاه: مریم رهنما - مادلينگ و عروسي عالي

ماه عسل هم استانبول بی نظیر یود
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه غرب تهران

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات رنسانس (یاوری)

لباس عروسی و نامزدی: مزون نایتلی

۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #35
جدی شینیوناشون خوب نبود؟؟؟ آخه میگن کار ژانت حرف نداره کهههههههه

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #36

(۱۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ عصر)rooze baran نوشته است:  بچه ها به نظرتون شینیون میترا تو گیوا چه جوریه خدایی همه از شینیونش حرف میزنن اما نمیدونم مدلایی که من میبینم همه مال خودشه یا سارا خودشم اینارو انجام داده.بجه ها تو سالن مریم دربندی شینیون رو کی انجام میده؟میشه اونم بگین چه طوره؟

به نظر من شینیون گیوا خوبه ولی آرایشش رو من اصلا نمیپسندم، اونم با اون قیمت که گزینه های خیلی زیادی هستن، ولی باز سلیقه ایه، با سلیقه ی من جور نیست ولی به معنی بد بودنش نیست.

مریم دربندی، شینیون کار قوی نداره، اگه میخوای بری پیشش باید شینیونهای ساده ای که خوب میتونه انجام بده رو انتخاب کنی Undecided تا دو سه ماه پیش که به یکی از دوستای من سه تا مدل شینیون نشون داده بود و گفته بود من اینا رو خیلی خوب درمیارم، اگه میخوای یکی از اینا رو انتخاب کن Confused
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #37
بچه ها من تازه واردم کسی کارای پروانه عباسی (چهره های سابق و پاراگون الان) رو دیده میدونه چه جوریه؟ لطفا اگه کسی میدونه بگه
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ صبح
ارسال: #38
(۱۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ عصر)rooze baran نوشته است:  بچه ها به نظرتون شینیون میترا تو گیوا چه جوریه خدایی همه از شینیونش حرف میزنن اما نمیدونم مدلایی که من میبینم همه مال خودشه یا سارا خودشم اینارو انجام داده.بجه ها تو سالن مریم دربندی شینیون رو کی انجام میده؟میشه اونم بگین چه طوره؟

عزیزم کار میترا از نظر شینیون که حرف نداره و لی خوب لیلا هم خوبه ولی حالا من خودم نظرم اینه که آرایششون هم خوبه البته این دوستان راست میگن سلیقه ای هستش اما اصلا تو شینیونش شکی نیست.اما مریم دربندی من کاراشو خیلی قبول دارم مخصوصا گریمش رو اما مشکلی که وجود داره یکی آرایش ابروشه که خوب نیشت و دیگری شینیون که من زیاد دوست نداشتم حالا خودت برو از نزدیک ببین شاید تو بپسندی.
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ عصر توسط Africa.)
ارسال: #39
سلام بچه ها میترا تو گیوای سعادت آباد میکا÷ هم انجام میده؟میخوام با قیمت 200 یا 250 برم آرایشگاه سمت غرب.....÷اری انا 250 با زینب ویزه رفتم خوب بود آگرین ویژه رفتم راضی نبودم....گیوا به نظرتون بهتر از ÷ارس آناس؟

گیوا با این قیمت با کی برم ؟

برای زندگیم خیلی تلاش میکنم...امیدوارم تلاش هام عاقلانه و درست باشه
۱۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #40
افریکا جان من از مشتری های گیوام برای سایر خدمات و برای میکاپ اصلا توصیه نمیکنمش
حتلا اگه خییییلی اصرار داری بری با نازی یا فرشته بردار
بنظدم لیلی و پرنسس توی سعادت آباد خیلی بهترن
اگه ادایش های ملایم و روشن و شاد میسندی پرنسس گزینه خوبیه

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
 سپاس شده توسط mahya1369 ، miss sudi ، Africa
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام