• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2

۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ صبح توسط پری سا.)
ارسال: #21

RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2
(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ صبح)** کــــژال ** نوشته است:  پریسا کار نسیم عقیلی غیر عروسم دیدی؟

آرایش اسپرت ازش دیدم ولی همراه عروس یا مثلا تو این مایه ها نه.

کلا آرایشش با روتوش رو صورت خیلی بهتر میشه Blush

وقت داری که بری نمونه کار ببینی یا نه؟

من یکی دو جا میشناسم ولی خودم اصلا ازشون نمونه زنده ندیدم (یکی رو دوستم تعریفش رو کرد و پیشش رفته بود و خوب شده بود، البته کلیپ عروساش رو تو اینستا میذاره، یعنی فیلم، نه عکس روتوش شده)، اگه میرسی بری عروس و غیرعروس ببینی خوبه، اگر نه ممکنه ریسکی باشه ConfusedConfused

(۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ عصر)nasim 30 نوشته است:  مرسی دوستان.. من واقعا موندم کجا برم !!!!!!!! حالا شرقم نبود نبود دیگه!!!!!!! Sad Crying Crying

چقدر میخوای هزینه کنی عزیزم؟ Lub
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ صبح
ارسال: #22
(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ صبح)sarv نوشته است:  من میرم گل پیش سمیه....

سبک کارش چطوریه؟
خوبه؟
منم میخوام برا همراه برم گل
اما موندم

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif

سپاس شده توسط mahya1369
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #23
بچه ها می شه کمک کنین

من دنبال یه آرایشگاه می گردم که واسه عروسی خواهرشوهرم برم.

می خوام خیلی لایت و شیک باشه

کجا به نظرتون خوبه؟

فروش تبلت نو:
معرفی حراج کالاهای دیجیتال/ صفحه 6/ ارسال 52
 سپاس شده توسط mahya1369
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #24
توانا جون با چه قیمتی و کدوم منطقه عزیزم؟

من یک کارآفرین می شومSmile
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #25
من نمیگم که ارایشگاه ها دیگه بده یا خوب نیست همه خوبن ولی اون چیز که من می خواستم وبا سلیقه م جوره گیواست برو عزیزم از زدیک کاراشو ببن ..........
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #26
عروس بهشت جان، مرضیه محمدی و مریم یکتا کلی سبکشون با مریم رهنما متفاوته هاااا ، ولی حالا که می خوای دوباره بگردی و اگه تو اون سبک دوست داری به نظرم بد نیست یه سری هم به شبنم نظیف و البته مینا رئوف بزنی.

Shy
 سپاس شده توسط m@ho ، destiny ، khoshgelafi ، mahya1369
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ صبح توسط destiny.)
ارسال: #27
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ صبح)viragooo نوشته است:  
(۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ صبح)destiny نوشته است:  گلسا جان بین یکتا و مریم فرشته من صد در صد میگم یکتا
دو تا از دوستام نامزدی و عقدشون با مریم فرشته بود و عروسیشون با یکتا
کاملا اختلاف کار بینشون معلوم بود که یکتا خیلی بهتره
من 4 سال پیش رفتم کارای طناز و دیدم به نظرم خیلی خوب بود
ولی الانشو نمیدونم راستش

دستینی طناز کیه؟ سپیده کیه؟ چقدر آدم جدید!!!Surprised الان حسمو تو تاپیک عروسای تابستون هم نوشتم. می گم واحد پول اینجا عوض نشده تو این چهار روزی که من اینترنت نداشتم.SurprisedBig Grin

طناز تو تیسا دوستم
قدیمیه تقریبا
من دو تا عروس خیلیییییییییییییییی شیک ازش دیده بودم
و همین طور شیماNew1New1New1

(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ صبح)khoshgelafi نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ صبح)viragooo نوشته است:  عروس بهشت جان، مرضیه محمدی و مریم یکتا کلی سبکشون با مریم رهنما متفاوته هاااا ، ولی حالا که می خوای دوباره بگردی و اگه تو اون سبک دوست داری به نظرم بد نیست یه سری هم به شبنم نظیف و البته مینا رئوف بزنی.

آره دوستم.می دونم خیلی فرق داره.
راستش من خودم از روز اول شک داشتم رهنما رو برداشتم.
الانم می خوام برم اینارو ببینم چجورین.....
شبنم نظیف رو دیدم خیلی خوشم نیومد! خیلیی گریم میکنه! مصنوعیه عروساش..من عروس ملیح ازش ندیدم.. کارش خوبه ولی من دوست نداشتم!
راستی مرضیه محمدی خود محیط آرایشگاهش چجوریه؟ تمیزو شیکه؟امکانش هست که فیلم آماده شدنه عروس رو همونجا بگیرن ؟؟؟

من آرایشگاه مرضیه رو تو کلیپ عروسی دوستم دیدم
به نظرم خوب بودNew1New1
 سپاس شده توسط golsaa ، viragooo
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ عصر توسط Nanas.)
ارسال: #28
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ عصر)کیمیا69 نوشته است:  دوستان من از کار گیوا مرزداران خوشم اومد از کار عسل خباز هم خوب خوشم اومد اما نمیدونم کدوم بهتره و سبکاشون چقدر فرق داره.همه میگن عسل غلیظه!!!

عزیزم من عروس دو سال پیش عسل بودم
به اون غلظتی که فک میکنی اصن نیست که سایه بره و بیاد و پشت چشم کبود شه
سلیقه ایه دیگه
ارایشش تمیزه و پوست رو هم خوب کار میکنه
ارایش چشمش قشنگه ولی محو و لایت نیست نمیدونم عوض شده تا الان یا نه
گریم بینیش ضعیفه با اینکه من دماغم ایراد نداره
اگه شینیون کارشم هنوز سمیه باشه کارش معمولیه

گیوارو هم من اصن کارشو نمیپسندم واسه عروس کارش رو در حد مهمون میگم خوبه
به نظرم تمیز نیست البته شایدم اشتباه میکنم اونم باز سلیقه ایه

(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ عصر)nasim 30 نوشته است:  کار خانوم یکتا بنظرتون چجوریه؟؟؟ چقدر میگیره برای عروس؟؟ من یه آرایشه لایته اروپایی میخام

قیمتی که عید فطر به من دادن 2300 بود
کارش واقعاً شیک و تمیزه نمیشه گفت لایته ، مدیوم هست ولی بخوای لایتم کار میکنه
من همه چیزشو دوست داشتم از ارایش چشم و لب و بینی و شینیون مو
تنها چیزی که خوشم نیومد کار ابروش بود
 سپاس شده توسط nastaran83
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ عصر توسط mahya1369.)
ارسال: #29
(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ عصر)کیمیا69 نوشته است:  دوستان من از کار گیوا مرزداران خوشم اومد از کار عسل خباز هم خوب خوشم اومد اما نمیدونم کدوم بهتره و سبکاشون چقدر فرق داره.همه میگن عسل غلیظه!!!

من اصلا گیوارو پیشنهاد نمیدم........این همه آرایشگر..عسل خبازم جالب نیست غلیظه خیلی

(۱۵-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ عصر)nasim 30 نوشته است:  کار خانوم یکتا بنظرتون چجوریه؟؟؟ چقدر میگیره برای عروس؟؟ من یه آرایشه لایته اروپایی میخام

عزیزم چند صفحه قبل پریسا توضیح داده کامل چه مدلی هست چون خودشم باهاش بوده قیمتشم 2300-500 هست...

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #30

عزیزم من هم خودم از کار گیوا خیلی راضی هستم و هم اطرافیانم.بیخودی اسم در نمیکنه یه آرایشگاه البته خیلی سلیقه ای هستش مثلا من خودم اصلا کارای زرق وبرق دار دوست ندارم و بیشتر سبک فشنی میپسندم اما بیشتر تو گیوا سارا اینجوری درست میکنه و تو مرزداران کارا ساده تره و کار رها خیلی قشنگه.
عسل خباز هم کاراش خیلی شلوغه و رنگ و وارنگه آرایشاش یعنی هیچیش با هم ست نیست .اما خوب اونم سلیقه ایه.
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام