• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2

۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ صبح توسط yarauf.)
ارسال: #1

مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2
اسپم + تبلیغ + تخریب + عکس بدون سانسور ممنوع

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
 سپاس شده توسط khoshhalam
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ عصر توسط m.s.king.)
ارسال: #2
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها 2
ای بابا پ اون قبلیه چی شد ??
سوال داشتم !!!
کسی ارایشگاه تارا دمیرچی رو میشناسه?!!
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #3
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ صبح)marziye1987 نوشته است:  آرایشگاه برای آرایش غیر عروس سمت غرب کجا رو پیشنهاد میدید؟

عزیزم هم گیوا خوب هم زینلو بستگی به سلیقه خودتون داره
 سپاس شده توسط marziye1987 ، mahya1369 ، Pelare
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #4
گلسا جان بین یکتا و مریم فرشته من صد در صد میگم یکتا
دو تا از دوستام نامزدی و عقدشون با مریم فرشته بود و عروسیشون با یکتا
کاملا اختلاف کار بینشون معلوم بود که یکتا خیلی بهتره
من 4 سال پیش رفتم کارای طناز و دیدم به نظرم خیلی خوب بود
ولی الانشو نمیدونم راستش
 سپاس شده توسط viragooo ، mahya1369 ، golsaa ، Hamta naz
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #5
(۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ صبح)فروغ 1 نوشته است:  سلام کیفیت کار گل آرا چطوریه؟ کسی میدونه؟

عزیزم گل آرا رو بستگی داره چه طور بهش نگاه کنی ببین کارش واسه کسایی که سبک یکم شلوغ میخوان خبه کاراش اصلا لایت نیست.مخصوصا تو ناحیه ی چشم خیلی سنگین کار میکنن.
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #6

منم آرایشگاه هایی رو که دیدم رو میگم و چون نسبی به هم مینویسم، تقریبا میشه بینشون مقایسه کرد.

من یه عالمه آرایشگاه دیدم و از هر کدوم چندین تا عروس دیدم، 3 تا 3 تا مقایسه میکنم. و اون آرایشگرهایی مثل خانم فشندی، خانم ارباب که کلا سبک کاریشون رو اصلا نمیپسندم و ازشون عروس زنده بیشتر از یکی ندیدم، کلا نمیگم Wink

تو این دور، در مورد مریم یکتا، شبنم نظیف و کتی دیلمی مینویسم. دوستان عزیز Heart این ترتیبی که من نوشتم، به معنی هیچــــــــــگونه اولویتی نیست و من همینطوری هر کی به ذهنم رسید رو نوشتم.

فقط قبلش من بگم که اینایی که میگم نظر شخصی من و بر اساس سلیقه شخصی من و به هیچ عنوان قصد توهین، تبلیغ، ضدتبلیع ندارم. لطفا از دست من ناراحت نشین Lub

مریم یکتا

سبک آرایش چشم: اصلا از خط چشم استفاده نمیکنه، به هیچ عنوان هیچ جای صورتت جای خط نیست و همه چیز محو. کلا یکتا به آرایش چشمهای خاصش معروفه. معمولا از رنگهای تیره برای چشم استفاده میکنه، توی چشم رو مداد سفید نمیکشه، حداقل بین اون عروسایی که من دیدم که نکشیده بود. آرایش چشمش، از لایت هست تا مدیوم. ولی لایت نه به معنای لایت اروپایی. بین عروساش، من لایت محسوب میشدم. مژه دونه ای هم برای عروس میذارن. چشمهای عروساشون زیباست و ایرادی بهش وارد نیست.

مدل آرایش ابرو: ابرو رو حتما رنگ میکنه، من تا حالا ازش ابروی مشکی ندیدم. حداقل دو درجه از موی سر روشن ترش میکنه، ولی با آرایش صورت کاملا هماهنگ و تو ذوق نمیزنه. ابرو رو نازک نمیکنه، ولی کتلتی هم نمیکنه. ابرو شیطونی که دلچسب نباشه هم ایشون انجام نمیده. ابروی عروس رو هم هاشور میزنه.

مدل آرایش لب: ترجیح خودش روی رنگهای مات ولی از رنگهایی استفاده نمیکنه که صورت عروس بی روح بشه. ولی اگر رنگ تیره تر بخواین هم میزنه. مثلا من بهش گفتم رژم رو بیشتر کنه و انجام داد. ولی اصلا از رنگهای جیغ استفاده نمیکنه. کلا گریم لبش طوریکه با فرم صورت هماهنگش میکنه و اگر ایرادی داشته باشه رفع میکنه، مثلا من دیدم عروسی رو که لب بالاش باریک بود و ایشون درست کرده بود، یا عروس، لب بزرگی داشت که بعد از آرایش درست شده بود. معمولا هم خط لب رو همرنگ رژ لب انتخاب میکنه و از دو رنگ مختلف برای رژ لب و خط لب استفاده نمیکنه.

پوست روشن یا برنزه: من دو تا نامزدی ازش دیدم که برنزه بودن و بسیار شیک شده بودن. ولی کلا عروس برنزه ازش ندیدم و همه رو طبیعی درمیاره.

مدل رژگونه: رژگونه رو محو کار میکنه و با رنگ آرایش همخونی داره. از رنگهای جیع هم استفاده نمیکنه.

سبک شینیون: شینیون کارشون ژانت هستن که اگر نگم بهترین، یکی از بهترین ها هستن. همه مدل شینیونی درمیارن. شینیون پایین، بالا، باز و .... و بسیار تمیز کار میکنن.

موندگاری آرایش: هیچ مشکلی نیست. موندگاری آرایشش عالیه.

اخلاق: خانم خیلی مهربونیه ولی اخلاقش مودی هستش. یه ویژگی خیلی مهمش اینه که دوست داره عروس بهش اعتماد کنه و همون موقع اولش بگه مثلا من فلان چیز مدنظرمه و دست مریم رو برای انجام آرایش باز بذاره. دوست نداره عروس همش تو کارش نظر بده. من بهش اعتمادکردم و از نتیجه اعتمادم بسیار راضیم.

چون عروسش بودم میدونم که تخصص مریم تو صورتهای شرقی هستش.

دوست عزیزمون، Maida از دو جنبه از اینجا ناراضی بوده، یکی اینکه بابت اینکه زود آماده بشن، ازش هزینه 400 تومن اضافه تر میگیرن که عروس رو زود آماده کنن ولی در نهایت ایشون نه تنها دیر حاضر شده، بلکه خانم مستاجران قبول نکرده که پولی رو که اضافه گرفته بابت زود آماده شدن به ایشون برگردونه. رژشون هم برسن به مراسمشون پاک شده.

شبنم نظیف

سبک آرایش چشم: سبک آرایش چشمش، من اونایی که دیدم سایه اسموکی داشتن همه، البته معلوم بود که خط چشم هم بکار رفته شده ولی اونطوری نبود که تو صورت خطش معلوم باشه. تو آرایشهایی که من دیدم ازشون، هم داخل چشم رو سفید کار کرده بودن هم مشکی. به طور معمول، گوشه چشمها (اتصالشون با بینی) رو سفید میکنن. مژه دونه ای برای عروس میذارن. اون سبک آرایش چشمی که عرف شده به آرایش عروسکی رو ایشون هم بسیار زیبا انجام میدن. در نهایت چشمهای عروساشون زیباست.

مدل آرایش ابرو: اون عروسایی که من دیدم همه بدون استثنا ابروشون رنگ شده بود و رنگ ابرو همخونی با آرایش صورت داشت و اینطوری نبود که تو ذوق بزنه. من نه ابروی نازک ازشون دیدم نه کتلتی. ابرو شیطونی هم که تو ذوق بزنه ندیدم ازشون.

مدل آرایش لب: همه رنگ رژی من از ایشون دیدم، مات، پررنگ، کمرنگ ولی جیع ندیدم، منظورم مثلا قرمز مخملی نیستا، چون قرمز مخملی دیدم ازشون ولی رنگهای که خیلی تو چشم دلنشین نمیاد رو من ندیدم ازشون. رنگهای ماتی که برای لب استفاده میکنن اصلا عروس رو بی روح نمیکنه.

پوست روشن یا برنزه: فکر کنم تخصصشون عروس روشن هستش. یعنی تغییری تو رنگ پوست نمیدن.

مدل رژگونه: هم رژگونه محو دیدم از ایشون هم خطی. که با آرایش صورت همخونی داشت.

سبک شینیون: شینیون های عروساشون خوب بوده واقعا، تمیز بوده. حالا یه سری چیزا سلیقه ای هم هست که مثلا من چند تا از شینیونهای عروسشون رو دوست نداشتم.

در کل اگر بخوام بگم، به نظره من کاره آرایشش خیلى خوبه. تنها ایرادی که هست اینه که عروس تغییرات زیادی میکنه و همچنین سن عروس یه مقدار بالا میره با سبک آرایششون.
سبک آرایششون مدیوم به بالا محسوب میشه.

کتی دیلمی

سبک آرایش چشم: ایشون آرایشهای اسموکیشون خیلی خوبه. از سایه های دودی معمولا استفاده میکنن، اون عروسایی که من ازشون دیدم، داخل چشم رو سفید نکرده بودن. مژه دونه ای برای عروس میذارن. چشم عروس رو زیبا درست میکنن. اونایی که من دیدم اصلا خط چشم استفاده نشده بود تو آرایش چشمشون.

مدل آرایش ابرو: ابروی عروساشون رو حتما رنگ میکنن. به نسبت حاهای دیگه، ابروی عروساشون رو نازکتر برمیدارن و من عروس با ابروی کتلتی اصلا ندیدم ازشون.

مدل آرایش لب: بازم عروسایی که من دیدم رژ پررنگ نداشتن اینجا، البته عروس با رنگ رژ قرمز مخملی دیدم ولی رنگهای پررنگ نه. حتی دوست من بهش گفته بود آرایش بنفش دوست داره که با سرویسش هماهنگ باشه، یه بنفش خیلی ملایم بود رنگ رژش. من ندیدم خط لب واضح ایشون استفاده کنن.

پوست روشن یا برنزه: عروسایی که من دیدم رنگ پوست طبیعیشون بود. و من برنزه ندیدم ازشون.

مدل رژگونه: بیشتر رژ گونه خطی کار میکنن. که با آرایش صورت همخونی داشت. اون دوستم که گفتم خودش خواسته بود که آرایشش تم بنفش داشته باشه، ناخوداگاه به خاطر رنگی که انتخاب کرده بود، رژگونش یه مقدار حالت کبودی به خودش گرفته بود.

سبک شینیون: راستش شینیو کارشون خیلی خوب نیست. با وجودی که تازه عوش کردن و یه شینیون کار جدید آوردن بازم شینیون کار جدیدشون هم عالی نیستن. دوست خود من میگفت که برای شینیون مدل برده بوده و خودش مدام به شینیون کار کمک میکرده ولی در نهایت چیز تمیزی از آب دراومده بود. ولی اینم بگم من یک شینیون جمع اونجا دیدم که خوده شینیون کار انجام داده بود و واقعا تمیز بود. بیشتر توصیه میشه که برای شینیون مدل ببرید و میتونه مدل رو دربیاره.

موندگای آرایش: چون چند تا از دوستهای خودم با ایشون بودن، میدونم که موندگاری آرایششون مشکلی نداره.

سبک آرایششون لایت و مدیوم هستش از نظر من، منتها نه لایت اروپایی.

سه تای بعدی رو هم بعدش میذارم براتون WinkWink
 سپاس شده توسط nastaran83 ، skyisup92 ، bahar85 ، خاتون مهر ، destiny ، diana65 ، Ghazal1366 ، اeli1985 ، ملیکه ملکیان ، mahya1369 ، golsaa ، سحر بانی ، Niknaz ، kathrina ، googy_86 ، s.naz ، mona banoo ، maral70 ، Liliaa ، خگوشی ، saba1393 ، علوس ، ساغر ، شیدا شاملو ، elaheh_109 ، adia ، Hamta naz ، marmar.m ، sheryshery
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ صبح توسط پری سا.)
ارسال: #7

ادامه ...

بچه ها جون، من بازم تاکید میکنم اینا نظر شخصی منه و ممکنه شما ببین و نظرتون یه چیز دیگه باشه. خواهش میکنم اگر مخالف نظر من بودین، نذارین پای توهین و بی احترامی من، بذارین پای تفاوت سلیقه ها، ممنونم Lub

ایندفعه میخوام در مورد مرضیه محمدی، الناز گلرخ و سمیرا صبوری بنویسم.

مرضیه محمدی

سبک آرایش چشم: اون عروسایی که من ازشون دیدم خط چشم نداشتن و همگی سایه دودی داشتن. داخل چشم رو من ندیدم سفید کنن یا گوشه چشم رو باز بذارن. مدل آرایش چشمشون شیک و تقریبا لایت و مدیوم محسوب میشه (بازم تاکید میکنم نه لایت اروپایی). برای عروساشون مژه دونه ای میذارن. که چشم رو زیبا میکنه.

مدل آرایش ابرو: ابروهای عروس رو لاک ابرو میزنن، طوری که روشن تر از مو هستش و با آرایش صورت همخونی داره. من هم ابروی نازک از ایشون دیدم هم ابروی پهن ولی نه پهن کتلتی.

مدل آرایش لب: ترجیح ایشون روی رنگهای مات هستش، منتها متاسفانه نمیدونم چه مساله ای هست که رنگهای ماتی که استفاده میکنن باعث میشه عروس یه مقدار بی روح بشه صورتش، شاید دلیلش برمیگرده به اینکه رنگ لب رو یه جورایی هم رنگ پوست و حتی کمرنگتر میکنن و همین این باعث میشه که شادابی از بین بره ، حداقل اونایی که من دیدم این مشکل رو داشتن. ولی خب با تذکر قابل حل شدنه این مساله.

پوست روشن یا برنزه: من برنزه ندیدم ازشون، طبیعی بود رنگ پوستها. و خیلی خوب بود.

مدل رژگونه: رژگونه رو محو کار میکنن و از رنگهای لایت استفاده میکنن.

سبک شینیون: شینیونهایی که من دیدم تمیز بود ولی خب با توجه به سلیقه خودم همه شینیونها رو نپسندیدم واقعا. ولی تمیز بود.

آرایش صورتشون خیلی خوبه واقعا، اون مشکل بی روحی صورت عروسها، با تذکر و استفاده از رنگهای غیر مات حل میشه. برای آرایش عروس، اونایی که من دیدم رو هم پیشنهاد رنگ مو داده بودن و هم پیشنهاد هایلایت.
سبک کارشون لایت هست، آرایششون هم تمیزه خیلی.

الناز گلرخ

سبک آرایش چشم: من از ایشون هم آرایش چشم با خط چشم و سایه دیدم هم فقط سایه. و من سایشون رو بیشتر پسندیدم. سایه های اسموکی استفاده میکنن، آرایش چشمشون خوبه. توی عکساشون یه عروسی هست که داخل چشمش رو سفید کردن و من خوشم نیومد. ولی خیلی به ندرت پیش میاد که داخل چشم رو سفید کنن و میشه گفت به جز یه نمونه کلا دیگه ازشون ندیدم اون سبک. مژه دونه ای میذارن برای عروساشون.

مدل آرایش ابرو: ابرو رو بیشتر رنگ میکنن ولی من عکس عروسی رو دیدم که ابروشون رنگ نشده بود و راستش یه مقدار عروس تو ذوق میزد صورتش، چون تیره شده بود. ابروها رو باریک نمیکنن و بیشتر تمایلشون به ابروی پهن هستش. پهن تر از بقیه جاها هست مدل ابروشون ولی بازم کتلتی نیست.

مدل آرایش لب: رنگهای رژی که استفاده میکنن معمولا پررنگ هستش، من حتی رنگ رژ جیغ مثل صورتی جیغ هم اینجا دیدم. کمتر از رنگهای مات استفاده میکنن. خط لب عروسا معلوم نیست.

پوست روشن یا برنزه: فکر کنم رنگ طبیعی رو بهتر درمیارن، من راستش عکس یه عروس برنزه ازشون دیدم که کمتر دوست داشتم.

مدل رژگونه: رژگونه رو بیشتر محو کار میکنن تا خطی. از رنگهایی استفاده میکنن که با رنگ آرایش صورت همخونی داره. عروساشون اصلا بی روح نیست صورتاشون.

سبک شینیون: شینیون های عروساشون تمیزه و ایرادی نداره. من همه مدل شینیونی دیدم، فکر کنم شینیون کارشون وارد باشه ولی خب چون بحث سلیقم وسط، قاعدتا همه رو نپسندیدم ولی اشکالی توشون نبوده.

موندگاری آرایش: تو تاپیک خود ایشون هم اگه برین میبینین که عروساشون از موندگاری آرایششون ناراضی هستن.

در کل اگر بخوام بگم، به نظره من کاره آرایششون عالیه. عروساشون خیلی شادابن ولی نمیدونم مشکلی چیه که از موندگای آرایششون ناراضی زیاد داره. میتونین تاپیکش رو ببینین و از خود بچه ها هم بپرسین.
سبک آرایششون مدیوم به حساب میاد.

سمیرا صبوری

سبک آرایش چشم: هم آرایش چشم با سایه دودی از ایشون دیدم هم مدل خط چشمی. داخل چشم رو من ندیدم سفید کرده باشن. مژه دونه ای میذارن برای عروس. آرایش چشمشون خوبه ولی بهتر از ایشون هم هست.

مدل آرایش ابرو: اینجوری نیست که ابروی همه عروساشون رو رنگ کنن، من عروس با ابروی تیره هم از ایشون دیدم که باز همون مشکلی رو داره که عروس یه مقدار خشن دیده میشه. عروس با ابروی کاملا مشکی از ایشون دیدم. ابرو رو پهن تر از جاهای دیگه برمیدارن. و رنگ ابرو رو هم تیره تر از جاهای دیگه میکنن. راستش من کار ابروشون رو کمتر دوست دارم به نسبت جاهای دیگه. البته تو عکساشون، ابرو کتلتی هم دارن.

مدل آرایش لب: همه رنگ برای عروساشون انتخاب میکنن، بستگی داره که چی به آرایششون بیاد. ولی راستش اون رژهای ماتشون یه مقدار عروس رو بی روح میکنه و عروسایی که رنگ رژشون مات نیست بهترن. خط لب واضح هم نمیزنن.

پوست روشن یا برنزه: من عروسای با پوست رونشون رو بیشتر میپسندم ولی برنزه هم دارن.

مدل رژگونه: هم رژگونه خطی کار میکنن هم محو. رنگ رژگونه بسته به رنگ آرایش هست که انتخاب کردن. راستش آرایش جوندار من از ایشون کم دیدم.

سبک شینیون: شینیونها تمیز بود و ایرادی نداشت ولی چیز خاصی توش نبود که یه شینیون ویژه باشه و خیلی به چشم بیاد. همه مدل شینیون هم داشتن.

سبک آرایششون لایت (نه لایت ارپایی) و مدیوم هستش بیشتر.

اگه اطلاعاتی که نوشتم کمه یا مبهمه، بهم بگین هم اینا رو اصلاح میکنم هم تو نوشتن بعدی ها رعایت میکنم Lub
 سپاس شده توسط nastaran83 ، destiny ، Ghazal1366 ، ملیکه ملکیان ، mahya1369 ، golsaa ، سحر بانی ، googy_86 ، maral70 ، Liliaa ، خگوشی ، saba1393 ، شیدا شاملو ، elaheh_109 ، Hamta naz ، marmar.m ، sheryshery
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #8

ادامه ...

تو این ارسال میخوام در مورد 3 تا مریم بنویسم Big Grin مریم متقیان، مریم دربندی و مریم رهنما.

من بازم میگم که بچه ها اینا سلیقه ی منه، اگه باعث ناراحتیتون شد ببخشید و مطمئن باشین که من هرچی دیدم رو بر اساس سلیقه ی خودم میگم. و قصد ناراحتی کسی رو ندارم Lub

مریم متقیان

یکی از دوستان من عروس اینجا بودن و من از صبح، همراه ایشون بودم تو آرایشگاه و خانم متقیان رو خیلی از نزدیک دیدم Big Grin

سبک آرایش چشم: از ترکیب مداد و سایه برای آرایش چشم استفاده میکنن. رنگ سایه های که استفاده میکنن، دودی، قهوه ای، بژ هستش. اون عروسایی که من دیدم همشون بدون استثنا، شاینی داشت چشماشون و پلک همگی برق میخورد. برای چشم عروساشون از چند طیف رنگ سایه استفاد میکنن، مثلا این دوست من قسمت پلکش که چسبیده بود به مژه ها، قهوه ای بود و به سمت زیر ابرو که میرفت بژ میشد و این اختلاف رنگها کاملا مشخص بود ور وش شاینی خورده بود. خیلی از عروسای دیگشون هم اینجوری بودن. داخل چشم رو من ندیدم سفید کنن، حداقل بین اونایی که من دیدم نبود. مژه دونه ای کار میکنن برای عروس. ولی تراکم مژه یه مقدار زیاده. و مثلا دوست من از وقتی رسیده بود سالن، چشماش رو به زور باز نگه میداشت.

مدل آرایش ابرو: ابروی عروساشون حالت خوبی داره و رنگ شدست. تو آرایششون، ترجیح میدن که اختلاف رنگ بین مو و ابرو بیشتر باشه. حتی عکسهای عروسی خودشون هم همینطوره. ابروی عروس رو هاشور میزنن. ابروی عروس رو نه خیلی نازک برمیدارن و نه خیلی کلفت، کاملا ابرو حالت خوبی داره و تو ذوق نمیزنه.

مدل آرایش لب: برای رنگ رژ معمولا از رنگهای مات استفاده نمیکنن، کلا بیشتر سبک شاینی رو ترجیح میدن، حتی روی رژ هم از این شاینی ها میزنن که رژ عروس برق بزنه. رنگ خط لب و رنگ رژ همرنگ نیست و حداقل یه مقدار تغییر رنگ وجود داره. دوست من بهشون گفت که میخوام رژم قرمز باشه ولی ایشون گفته بود که نه قرمز خوب نیست برات و یه رنگ دیگه میزنم. در صورتیکه دوست من اصلا به امید قرمز، موهاش رو مشکی کرده بود. و این تغییر لحظه آخری (در مورد این موضع تو روز مشاوره صحبت کرده بودن و ایشون گفته بود روز عروسی تصمیم میگیرم که چه رنگی بزنم برات) باعث شد که یه مقدار رنگ آرایش عروس با موهاش همخونی نداشته باشه و به چشم میومد.

پوست روشن یا برنزه: من راستش هم عروس طبیعی از ایشون دیدم هم برنزه. اون عروس برنزه ای که من دیدم واقعا خیلی تیره شده بود به نظرم. صورت عروس، پر از کک و مک بود، و انقدر تیره شده بود که هیچ کدوم اون کک و مکها معلوم نبود. من عروسای طبیعیشون رو بیشتر دوست دارم. البته مثلا دوست من که سفید بود رو بهش پیشنهاد داده بودن که تن بگیره و دو درجه اینا تیره شه.

مدل رژگونه: رژگونه رو محو کار میکنن و رنگ رژگونه بر اساس آرایش صورت هستش.

سبک شینیون: شینیون کارشون شیما هستن که بخوام صادقانه بگم، میتونم بگم، به ندرت از ایشون من شینیونهای خوب دیدم. شینیون این دوستم هم واقعا خوب نبود. شاید قدیمی ترین و زشت ترین مدل فرحی رو که موجود بود برای ایشون انجام داده بودن. سر عروس خیلی بزرگ شده بود، هم از جهت افقی هم عمودی. ولی با این وجود، سنجاقها معلوم نبود، یعنی تمیز بود.

اخلاق: اخلاق خانم متقیان واقعا عالیه، وقتی ایشون رو میبینی فکر میکنی که قبلا میشناحتی که انقدر باهات صمیمی هستش، خیلی مهربونه و خیلی به عروسش انرژی مثبت میده، مثلا اون روز دوست من رو خودش آورد داخل سالن و به همه نشونش داد و گفت براش دست بزنین. و زمان آرایش خیلی قربون صدقه ی دوستم میرفت و مدام میگفت چه ناز شدی، چه خوشگل شدی، یعنی استرس عروس کامل دفع میشد.

موندگاری آرایش: تا آخر شب آرایششون میمونه و مشکلی نداره.

اگه بخوام کار ایشون رو خلاصه بگم، کارشون قشنگه. با احترام به دوستا ن عزیزم Heart معتقدم که کار ایشون گریم نیست و آرایش محسوب میشه. به طور نمونه دوست من بینیش بزرگ بود و بعد از آرایش هم دقیقا همین مشکل رو داشت و تو خیلی از عکساش حتی مجبور شد که به آتلیش بگه عکس رو درست کنه، اگر خودتون زیبا باشین، زیبا میمونین بعد از آرایش، ولی اگر ایرادی تو صورتتون باشه رفع نمیشه. یعنی عروس همون خوده خودش هست منتها یه آرایش خوشگل داره. و دوستانی هم که میرن پیش ایشون دقیقا به خاطر همین موضوع میرن و عروساشون ازشون راضی هستن. یادمه زمان دوستم، همه تو مراسم گفتن که فلانی میتونست خیلی خوشگلتر بشه، ولی خود عروس خیلی راضی بود.

مریم دربندی

یه دوست صمیمی دیگم به علاوه چند تا از فامیلهامون هم با ایشون بودن.

سبک آرایش چشم: از ترکیب خط چشم و سایه برای آرایش چشم استفاده میکنن، من ندیدم که ایشون داخل چشم رو سفید کنن. آرایشهای چشمی که من از ایشون دیدم بیشتر اسموکی بود. و اینطوری نبود که پشت پلک چندین طیف رنگی وجود داشته باشه. آرایش چشمشون با یه تعریف مشترک، از مدیوم هست تا غلیظ. مژه رو دونه ای میذارن. مژه باعث نمیشه که چشم افتاده به نظر بیاد یا خسته شه.

مدل آرایش ابرو: فکر میکنم نکته مثبت ایشون تو آرایش ابرو باشه، ابروها واقعا زیباست و هاشور زدست و هماهنگی خاصی با مدل چشمها داره. ابرو رو هم نه نازک برمیدارن نه کلفت. یکی از فامیلهای ما رو ابرو شیطونی برداشته بودن، با وجودی که خود عروس خانم و خیلی از فامیلها ناراضی بودن ولی به نظره من ابرو شیطونی در حدی نبود که ناخوشایند باشه.

مدل آرایش لب: از خط لب استفاده میکنن و خط لب با رژ حداقل دو درجه اختلاف رنگ داره و به وضوح خط لب عروس معلومه. رنگهای تیره من ندیدم برای عروس بزنن، و رنگهایی که استفاده میکنن، به جز چند مورد من ندیدم که باعث بی روحی عروس بشه.

پوست روشن یا برنزه: من راستش هم پوست برنزه دیدم از ایشون هم طبیعی. به نظره من عروسای طبیعیشون بهترن.

مدل رژگونه: رژگونه رو بیشتر خطی کار میکنن، یعنی حتی از دور هم عروس رو ببینین خط رژگونه معلومه، این مساله تو تمام عروسایی که من ازشون دیدم بود. یعنی کاملا یه مستطیل روی گونه کار شده و مشخصه.

سبک شینیون: اون زمانی که تو رویاهای سفید بودن و شینیون کارشون الهام بود، خیلی شینیون هاشون خوب بود، و میدونم که دوست من بین کتی دیلمی و اینجا مونده بود و آخر سر فقط به خاطر شینیون اینجا رو انتخاب کرد، شینیونها بسیار تمیز بود. ولی بعدش که شینیون کارشون از اون سالن رفتن و کلا خودشون هم از اون سالن رفتن، شینیونهای عروساشون دیگه مثل قبل نیست. شینیون یکی از فامیلهای ما، واقعا خوب نبود. شینیون جمع بود و از پشت براش یه عالمه مو اضافه کرده بودن، به طوری که تو عکسهای نیمرخ، سر عروس زشت بود.

موندگاری آرایش: موندگای آرایششون خوب بود، من ندیدم که کسی مشکلی داشته باشه ولی خب برای چند نفر، رژهایی که زده بودن انقدر کمرنگ بود که تا برسن به مراسموشن خیلی پاک شده بود.

رفتار: من خیلی دوست داشتم که وقتی به اینجا سر زدم با خودشون صحبت کنم، به دستیاراشون که خواهراشون بودن، خیلی اصرار کردم ولی به من گفتن تا قرارداد نبندین ایشون با کسی صحبت نمیکنن، که من اصلا خوشم نیومد.

در کل اگر بخوام بگم، به نظره من کاره آرایششون خیلی خطی هستش، یعنی صورت عروس کاملا خط دار هستش، خط رژگونه ها (که واقعا ناخوشایند هست بعضی اوقات)، خط لب، خط چشم. من از ایشون آرایش لایت اصلا ندیدم و سبک آرایششون مدیوم به بالاست.

مریم رهنما

فکر کنم همه بهتر از من ایشون رو میشناسین Big Grin من راستش چون سبک عروسکی دوست نداشتم، از اینجا خیلی عروس زنده ندیدم. ولی عروسایی که دیدم همه سبک عروسکی داشتن.

سبک آرایش چشم: سبک معروف عروسکی که به اینجا تعلق پیدا کرده. کلاسیک رو من یه نمونه عکس دیدم که انجام دادن ولی تخصصشون تو سبک عروسکی هستش و فکر میکنم اگه آرایش چشم کلاسیک میخواین، گزینه های بهتری از ایشون داریم که امتحان پس داده تر هستن. مدل آرایش چشمشون رو خیلی توضیح نمیدم چون همه دیدین.

مدل آرایش ابرو: ابروها هاشور زده و رنگ شدست. ابرو رو نازک برنمیدارن، کتلتی هم نیست. رنگ ابرو با مو چند درجه اختلاف رنگ داره.

مدل آرایش لب: رنگ رژ همه عروساشون قرمز و صورتی پررنگ هستش.

پوست روشن یا برنزه: پوست عروساشون طبیعی هست و من برنزه از ایشون ندیدم.

مدل رژگونه: رنگ رژگونه عروساشون، در طیف رنگ رژ انتخاب میشه. این نظر شخصی منه و امیدورام باعث ناراحتی دوستی نشه، ولی به نظره من آرایش چشم به بقیه صورت نمیاد. کدوم عروسکی رو ما دیدیم که انقدر آرایش غلیظ داشته باشه؟

سبک شینیون: شینیون کارشون قوی نیست و ازش نباید توقع شینیون خاصی داشت و بهتره از سبکهایی که قبلا انجام داده خوشتون بیاد وگرنه ممکنه که شاهد شینیون تمیزی نباشید. یه مدل فرق وسط من دیدم از ایشون که حتی موهای کنار فرق مو تمیز نبود. این بازم نظر شخصی منه ولی نمیدونم چرا تو خیلی از عروساشون این مشکل هست که صورت عروس کشیده تر ار اون چیزی که هست، به چشم میاد.

سبک آرایششون غلیظ هستش. این نظر منه که افرادی که میرن با خانم رهنما باید اون سبک عروسکی رو دوست داشته باشن و ترجیحا فرد دیگه ای از فامیلتون پیش خانم رهنما نرفته باشه، چون همه شبیه هم خواهید بود. عروس انقدر تغییر میکنه که یکی از متداول ترین سوالها حتی برای بازدیدکننده ها از عروس تو آرایشگاه بعد از دیدن عکس قبل از آرایش عروس اینه که "واقعا تو اینی؟".

بچه ها جون فقط من بازم خواهش میکنم که اختلاف نظرها رو بذاریم پای اختلاف سلیقه ها نه توهین Lub

سه تای دیگه هم مونده که به زودی مینویسم WinkWink
 سپاس شده توسط خاتون مهر ، nastaran83 ، destiny ، Ghazal1366 ، ملیکه ملکیان ، mahya1369 ، golsaa ، سحر بانی ، Niknaz ، googy_86 ، m@ho ، Liliaa ، خگوشی ، zahra_bannooo ، saba1393 ، شیدا شاملو ، elaheh_109 ، Hamta naz ، marmar.m
۱۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #9

این دیگه آخرین ارساله Big Grin

تو این ارسال، در مورد، مینا رئوف، مریم محمودی و گیوای سعادت آباد میخوام بنویسم.

انقدر گفتم خودم خسته شدم، شما که دیگه جای خود دارین Big Grin بچه ها لطفا اگر جایی از این ارسالها براتون خوشایند نبود، بذارین پای اختلاف سلیقه ها، نه بی احترامی و تخریب کار کسی.

مینا رئوف

سبک آرایش چشم: از ترکیب خط چشم و سایه استفاده میکنن. سایه هایی که استفاده میکنن، معمولا دودی هستش. روی خط چشم خیلی مانور میدن تو آرایششون. مژه دونه ای میذارن. داخل چشم عروس رو خیلی دیدم که سفید میکنن، ولی ندیدم که گوشه چشم رو باز بذارن. سبک عروسکی هم انجام میدن. من آرایش چشم لایت تو کاراشون دیدم، آرایش غلیظ هم دیدم.

مدل آرایش ابرو: ابروهای عروساشون عموما رنگ کردست ولی من ابروی رنگ نکرده هم دیدم ازشون. ابرو رو هاشور میزننو مدل ابروهایی که برای عروساشون برمیدارن عموما پهن هستش. کار ابروشون عالی به حساب نمیاد در کل. ابروی خیلی پهن اینجا خیلی دیدم.

مدل آرایش لب: رنگهای خیلی تیره از ایشون دیدم، رنگهای خیلی روشن هم دیدم. رنگ مات هم دیدم. کلا از طیف متنوعی برای رنگ رژ استفاده میکنن. خط لب با رنگ رژ معمولا اختلاف رنگ داره و معلومه.

پوست روشن یا برنزه: اونطوری که من متوجه شدم، کلا مثلی که خودشون خیلی علاقه به عروس برنزه دارن، خیلی از عروساشون برنزه هستن. ولی راستش من باز عروسای طبیعیش رو بیشتر دوست دارم. نمیدونم چرا اینجوری به چشم دیده میشه که عروسای برنزشون شون کدر هستن.

مدل رژگونه: رژگونه رو هم محو کار میکنن هم خطی. و رنگ رژگونه بر اساس آرایش صورت انتخاب میشه.

سبک شینیون: شینیونهاشون رو خانم الهام رحمانی انجام میده که عالیه. من واقعا شینیونهاشون رو دوست دارم. البته همه رو نمیپسندم ولی قابلیت انجام شنیونهای خاص و خوبی رو دارن.

مریم محمودی

سبک آرایش چشم: هم از خط چشم استفاده میکنن، هم از ترکیب خط چشم و سایه. کلا سبک کارشون از لایت شروع میشه به بالا و لایت هم به معنی لایت اروپایی هست، یعنی آرایش چشم خیلی لایت اینجا خیلی دیده میشه. تو کاراشون من ندیدم که بین چشم رو سفید کنن. مژه دونه ای میذارن برای عروس. سایه دودی که استفاده میکنن، معمولا از سایه سفید و رنگ روشن برای قسمت داخلی پلک استفاده مینن (قسمت اتصال به بینی). تو آرایش لایتشون، همراه با خط چشم، از سایه های، یکی دو درجه تیره تر از رنگ پوست استفاده میکنن.

مدل آرایش ابرو: ابروهای عروسا رنگ شدست ولی اختلاق رنگ ابرو و رنگ مو کمتر از جاهای دیگست. و ابرو رو هم خیلی پهن برمیدارن تقریبا. عروس با ابروی مشکی هم من اینجا دیدم. ابرو رو هاشور میزنن. کار ابروشون متوسط رو به بالاست.

مدل آرایش لب: از خط لب استفاده میکنن و خط لب با رژ لب حداقل یه درجه اختلاف رنگ داره و معلومه. رنگهای مات برای عروس بیشتر استفاده میکنن ولی رنگهای تو تم قرمز و صورتی هم ازشون دیدم.

پوست روشن یا برنزه: من راستش عروس برنزه ندیدم اینجا، پوست عروسا طبیعی بود. کلا سبک آرایششون طبیعی هستش.

مدل رژگونه: رژگونه ای که میزنن بیشتر محو هستش، مگر اینکه آرایش چشم بیشتر از لایت باشه. رنگ رژگونه هم همخونی داره با تم رنگ آرایش.

سبک شینیون: شینیونها ساده و تمیزه. چیز خاص و ویژه ای نیست. بیشتر سادست.

لایت ترین میکاپ کاری بودن که من دیدم و به نظرم اگر کار مدیوم میخواین، گزینه های دیگه رو هم ببینین. قیافه ی عروساشون خیلی تو مایه های همدیگست و آرایششون یه جوریه که مثلی که عروساشون غمناکن.

گیوای سعادت آباد

راستش من از اینجا عروس زیاد ندیدم، به دلیل اینکه اونایی که دیدم خیلی مطابق سلیقم نبود و دیگه وقت بیشتری نذاشتم.

سبک آرایش چشم: بیشتر از سایه استفاده میکنن، سایه دودی. مژه دونه ای میزارن. تو بعضی از عکساشون به نظر میاد که مژه ای که گذاشتن زیاده ولی اون عروسی که من دیدم این مشکل رو نداشت.

مدل آرایش ابرو: مثلی که هاشور میزنن. ولی اونی که من دیدم که فکر کنم هاشور نداشت.

مدل آرایش لب: فکر کنم اگه رنگ رژشون مات نباشه، بهتر باشه..

پوست روشن یا برنزه: راستش اون عروسی که دیدم طبیعی بود.

مدل رژگونه: رژگونه خطی هستش.

سبک شینیون: اونایی که من دیدم شینیون ویژه ای نداشتن. یکی که موهاش یه گوشه جمع شده بود و یه تیکه ای موهاش رو باز گذاشته بودن که به نظرم واقعا کار ضعیفی اومد.

در کل بخوام بگم، با احترام به نظر همه ی دوستان عزیز Heart اینجا اصلا گریمی انجام نمیشه و فقط آرایشه. هیچ ایرادی از صورت عروس رفع نمیشه. اون عروسایی که من دیدم، شاید اگه تور و تاج و لباسسشون رو درمیاوردن، با یکی از مهمونا هیچ تفاوتی نداشتن.

دوستان عزیز، اینا همه نظرات من بر اساس سلیقه من بود، امیدوارم باعث ناراحتی یا رنجیدگی کسی نشده باشه، که اگر شده من پیشاپیش عذرخواهی میکنم LubLub
 سپاس شده توسط nastaran83 ، Ghazal1366 ، ملیکه ملکیان ، mahya1369 ، golsaa ، سحر بانی ، Niknaz ، مینو ، googy_86 ، s.naz ، farzaneh1349 ، Liliaa ، خگوشی ، شیدا شاملو ، ساغر ، elaheh_109 ، ستایش زلزله ، marmar.m ، sheryshery
۱۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #10

(۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ عصر)nasim 30 نوشته است:  پریسا جان حالا بنظرت کدوم از همه بهتره؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم نمیشه بگی کدوم بهتره کدوم بدتر.

هر کدوم سبک خاص خودشون رو دارن، باید ببینی چی رو شما میپسندی و چی بهت میاد عزیزم Lub
 سپاس شده توسط destiny ، nastaran83 ، mahya1369 ، fahimeh joon ، شیدا شاملو
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام