• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه بهترین آرایشگاه ها

۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #3081

RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها
(۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ عصر)jahan نوشته است:  سلام دوستان
کسی اینجا کار ازیتا ارباب رو دیده می خوام ببینم نظرتون چیه راجه بهش?

سلام عزیزم،

به نظرم کار آزیتا ارباب خیلییییی خاصه، یعنی تمام عروساش یه سبک مشترک دارن که بین هزار تا کار میشه تشخیص داد کدوما عروس ایشون بودن. اگه ویژگی خاصی از کار آزیتا ارباب رو دوست دارن خوبه وگرنه خیلی آرایشگرهای توانمند تری نسبت به ایشون وجود داره.

کارای ایشون ممکنه تو رده ی کارای لایت قرار بگیره ولی اینجوری نیست که زیبایی عروس به نمایش گذاشته بشه. البته این نظر منه.
 سپاس شده توسط viragooo ، destiny ، jahan ، آهویی
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ صبح توسط عروس سپید.)
ارسال: #3082
در مورد آزیتا ارباب دوستانی که تمایل دارن باید بگم کارش زیاد جالب نیست مگر اینکه کسی بخاطر اسم و رسمش بخواد بره پیشش

یه دوستی داشتم عکاسی اسپرت و عروسی با ارباب داشت
روز اسپرت وحشت کرده بود از قیافش که این همه سیاه کرده بالای چشمشو ( چون خودش همیشه برنز و لایته) بعد توی عکساش خوب بود اما میگفت تصویر زنده جالب نبود مدام هم سیگار میکشید و فوت میکرد تو صورتش و خفه شده بوده
شب عروسی هم بهش زنگ زده بود گفته بود با آرایشگاهی که پیشش کار میکنم دعوام شده من نمیتونم شمارو آرایش کنم
اینم گریون و ناراحت رفته بود یه آرایشگاهی توی جردن نمیدونم اسمش چی بود از شانسش بدون دیدن نمونه کار فقط مجبور شد به طرف اعتماد کنه عالی شده بود ناز و عروسک

در سخن مخفی شدم مانند بو در برگ گل
هر که خواهد دیدنم گو در سخن بیند مرا
 سپاس شده توسط jahan
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ عصر توسط destiny.)
ارسال: #3083
من مینا رئوف هم خیلییییییییییییییی دوست دارم ولی اینجا کسی عروسش نیست HuhHuhHuh

طناز تو تیسا هم دو تا عروس ازش دیدم خیلی ماه شده بودن ولی فک کنم ریسکیه
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #3084
دوستان من نه ارایش خیلی لایت دوست دارم نه ارایش تند !!! یه چیزی که زیبای خودم باشه ولی ارایش هم باشه مدل مو هم برام مهمه !!گلبانو اینجوری کار نمیکنه؟?? می گن انگار ارایش نداری کسی عروس گلبانو هست!!! با سبکی که من دوست دارم کجا رو پیشنهاد میکنید???
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #3085
(۲-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ عصر)destiny نوشته است:  من مینا رئوف هم خیلییییییییییییییی دوست دارم ولی اینجا کسی عروسش نیست HuhHuhHuh

طناز تو تیسا هم دو تا عروس ازش دیدم خیلی ماه شده بودن ولی فک کنم ریسکیه

زن پسر خاله من برام نامزدیش رفته بود پیشش خودش قیافش خوب نیست اما خوب تونسته بود درش بیاره

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
 سپاس شده توسط destiny ، ماهرخ تبریزی
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #3086

بفرمائیددددددددددددد تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D9...%A7--10092

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام