• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه بهترین آرایشگاه ها

۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #31

RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها
یه آرایشگرم جدیدا اومده الناز گلرخ یه همچین چیزاییی که جلوی مرکز مدرن الهیه تبلیغ کرده نمونه کاراشم لایته و شیک
دوستم نامزدی و عروسی لالیک رفته بود که کلا جدای همه ی این آرایشگاهاست خیلی خاصه
مریم دربندی هم تمیزه کاراش اما زیر چشمارو زیادی سفید میکنه
با آرایشگرایی که چشمای مشکی و رژ قرمز کار میکنن مشکل دارم Smile
به نظرم زیادی غلیظه و بعد یه مدت دل آدمو میرنه
کار نازک تمیزه انصافا اما خوب باید به آدم بیاد سبکش
مریم جمشید بیگی ام لایته اما خوب همه ی کاراش خوب نیستن (نظر شخصی )
آزیتا فردم خوبه همه سبک آرایشی بلده
خودم عقدم سیترین بود آرایشاش غلیظه مخصوصا سایه ها
برای عکس خوبه ها اما تو فیلم قشنگ نیست مخصوصا اون روز ما 6 نفر بودیم نزدیک 2 تومن پولش شد اما اصلــــــــــــــــــــــــــــا نمی ارزید !!!!!!!!!
ciel ام جای خوبیه من آلبومشو دیدم قشنگ بود
سی سه بونیتا رو که کلا از تو انتخابام حذف کردم !!!!!!!!!!!!!!
سمیرا صبوری ام واقعا گریمو حرفه ای بلده و گزینه ی مناسبیه
کارای مریم یکتا رو یکی در میون دوس دارم .....
فعلا همینا ...

خدایا !! تا وقتی تو پشتمی مهم نیست کیا رو به رومن Angel
 سپاس شده توسط milo2007 ، باران 2 ، Ashna ، فروز
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #32
(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ عصر)samira mz نوشته است:  
(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ عصر)الی بانو گل نوشته است:  خب سمیرا جون یعنی هم ه چه طوری می شن که می تونی بفهمی ؟می گی بهم؟ببینم به من میاد یا نه عزیزم.

نمی دونم چطوری بگم اخه! من 4-5 تا عکس دیدم که همه مثل هم شدن و البته خوشگل. اون عکسارو ببینی تو هم می فهمی. مثلا رنگ پوست همشون اون رنگیه که من می پسندم نه برنزه و نه خیلی سفید. رنگ پوست خودشونه فکرکنم.رنگیکه اکثر ما ایرانیا اون رنگی ایم. ارایش چشمونم یه کم سایه دودی یا بژ فکر کنم بهش می گن که خیلی خوب زده شده و اصلا چشمو مصنوعی نکرده. کلا همه اجزا چهره و ارایش طبیعی وملایمه. رنگ رژ و رژ گونه و مدل ارایش چشم و رنگ پوست همه طبیعیه. شینیوناشم همه موهارو یکمی بالا جمع کرده و تاج گذاشته که تاج بیشترشونم شبیه هم بود. جلوی موها هم فرق کج!
کشتم خودمو تا تونستم اینا رو بگمBig Grin یه تصویری تو ذهنم بود که توصیفش سخت بود.ببخشید اگه خوب نگفتم. عکس ارایش چشم بچه ها تو تاپیک عکس ارایش چشم هست. برو ببین. نهال جان عکس شینیونش تو تاپیک شینیوت گذاشته!

منم چندتایی که عروس دیدیم موهاشون فرق و تقریبا فرحی بود رنگ موها ........... قهوه ای تاجاشون هم یه سبک

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
 سپاس شده توسط الی بانو گل
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #33
ثمر جون گل آرا بودی؟؟؟؟؟؟؟

*(*(*(*زیباترین آغاز را با تو تجربه کردم *)*)*)*

»»»»» پس تا زیباترین پایان با تو می مانم «««««
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ عصر توسط samira mz.)
ارسال: #34
اره مهرگان عکسایی که من دیدم هم همه رنگ موها قهوه ای بود.من فرق فقط خود مریمو دیدم که اونم کاملا همون سبک بود. اما اینکه من می گم شبیه همن فکر می کنم تا بخش زیادی به سلیقه خود عروسا هم بستگی داره. چون می دونم که خیلی به حرف گوش می ده مریم و هرکیو اونطوری که دوس داشته ارایش کرده.

سمر خیلی نازیییییییی! خودتم خوشگلی که خوب شدی دیگه! ارایشگاهت کجا بود؟ خیلی ارایشت ملیح و دخترونه اس! خیلی مناسب نامزذیه!

مدل موهاتم خیلی نازه
 سپاس شده توسط somi63 ، samar
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #35
(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر)مهاد نوشته است:  
(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ عصر)bahar Rz نوشته است:  یه آرایشگرم جدیدا اومده الناز گلرخ یه همچین چیزاییی که جلوی مرکز مدرن الهیه تبلیغ کرده نمونه کاراشم لایته و شیک
دوستم نامزدی و عروسی لالیک رفته بود که کلا جدای همه ی این آرایشگاهاست خیلی خاصه
مریم دربندی هم تمیزه کاراش اما زیر چشمارو زیادی سفید میکنه
با آرایشگرایی که چشمای مشکی و رژ قرمز کار میکنن مشکل دارم Smile
به نظرم زیادی غلیظه و بعد یه مدت دل آدمو میرنه
کار نازک تمیزه انصافا اما خوب باید به آدم بیاد سبکش
مریم جمشید بیگی ام لایته اما خوب همه ی کاراش خوب نیستن (نظر شخصی )
آزیتا فردم خوبه همه سبک آرایشی بلده
خودم عقدم سیترین بود آرایشاش غلیظه مخصوصا سایه ها
برای عکس خوبه ها اما تو فیلم قشنگ نیست مخصوصا اون روز ما 6 نفر بودیم نزدیک 2 تومن پولش شد اما اصلــــــــــــــــــــــــــــا نمی ارزید !!!!!!!!!
ciel ام جای خوبیه من آلبومشو دیدم قشنگ بود
سی سه بونیتا رو که کلا از تو انتخابام حذف کردم !!!!!!!!!!!!!!
سمیرا صبوری ام واقعا گریمو حرفه ای بلده و گزینه ی مناسبیه
کارای مریم یکتا رو یکی در میون دوس دارم .....
فعلا همینا ...

لالیک کجاست بهار ؟ یکم از این ارایشگاه بگو عزیزم

بهار باهات موافقم کتی خیلی غلیظ کار میکنه مریم دربندی انقدر سفید میکنه زیر چشمو ولی لایته نازک کارش خیلی تمیزه مریم یکتا تمیز نیست کارش ولی یه ارایشگاهیه که با اتلیه اسدی کیا کار میکنه اسمش ارتمیتیسه من خیلی تعریفشو شنیدم و یه عروسم دیدم که رفته بود اونجا خیلی خوب بود
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #36
بچه ها منم نظرم اینه که سیترین لایت نیست زیاد.اما همه می گفتن که اینقدر لایته انگار ارایش نداری. من به خودم شک کرده بودم Big Grin
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ عصر توسط melika.a.)
ارسال: #37
دخترعموم عروسیش شهریور بودبامریم دربندی!
دخترعموم صورتش گرده!موهاش مشکی هم کرده بودهمش پیچیده بودبالا
سایه مشکی بارژقرمز
نوع کرم زدنش ازدورخوب بودهمه جوشهای صورت پوشش داده بود
اماازنزدیک بعضی قسمتهای صورتش مثل پیشونیش کرمش انقدرکم بودکه انگارنداشت
درکل خیلی معمولی بود!
کتی دیلمی عروسی دخترعمه هستش اسفندمیرم میبنم میام براتون تعریف میکنم!

بزارمنم ببینم
 سپاس شده توسط Ashna
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #38
من دو بار رفتم از سیترین عروس دیدم 4 تا عروس دیدم یکیشونو دوس نداشتم. بقیه به نظرم خوب بود.. اونی که سایه و رژشش پررنگ بود از خودش که پرسیدم گفت من خودم گفتم لبام پررنگ باشه.

من خودمم هنوز تو انتخابش مرددم به خاطر شینیون کارش ولی من کارشو قبول دارم.
 سپاس شده توسط nini66 ، Ashna
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #39

بچه ها من تجربه شخصی خودم از مریم متقیان رو براتون می گم دقیقا سمیرا درست می گه اگه احساس تکراری بودن آدم می کنه واسه شینیون هاست چون شیما از شینیون باز برای عروس خوشش نمی آد و می گه شیک نیست
من خودم دوستم رو برای این جا بردم و اونم خوشش اومد روزای آخر نزدیک عروسیش عکسای بچه ها رو می دیدیم فکر می کرد آره همه مثل همن ولی وقتی خودش روزش رسید و مدل موی مورد نظرشو گفت شیما عین همون براش در آورد و راضی راضی بود
مریم هم آرایش هر کس رو واقعا طبق چهره خود اون فرد انجام میده این دوست من هیچ وقت از آرایش چشم های آرایشگاه ها راضی نبود و خوشش نمی اومد بهترین آرایش چشمش رو خودش می گه مرمیم برام انجام داد و براش هم گفته بود که تو چشت برخلاف همه خودش رو به بالاست و افتادگی نداره و نباید رو به بالا آرایش بشه در صورتی که همه براش رو به بالا آرایش می کردن و مصنوعی می شدSmile

آسمان دلم نور می خواهد
شور میخواهد
رنگ می خواهد
عطر میخواهد
نمناکی شبنم می خواهد
نورم، شورم، رنگم، عطرم،
نمناکیه شبنمم
بییییییییییا
آسمان دلم تورا کم دارد
 سپاس شده توسط Ashna ، golnar ، sar ، samira mz
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #40
من واقعا با رنگ کرم های این ارایشگاه های خوب مشکل دارم، همشون بدون استثنا همه چیزشون خوبه جز اینکه همه کرماشون یه رنگه!!! خوب این درست نیست، به هر کسی یه رنگی میاد و اینکه پوستای طبیعی هم همرنگ نیستند که همه رو یه رنگ کرم می زنند!!!

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام