• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه بهترین آرایشگاه ها

۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ عصر توسط عروس خوش قدم.)
ارسال: #21
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها
شیدا توقع زیادی نیست .
من که چیزی که میشناختم معرفی کردم. بقیه رو هم که کارشونو نمیدونم چجوریاس

به نظرم تاپیک عکس آرایش چشم خیلی خیلی کمک میکنه . مخصوصا اونا که عکساشون بدون روتوشه . روتوش شده هارو اصلن نمیشه روشون حساب کرد.

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
 سپاس شده توسط Ashna ، milo2007 ، nasibe_603
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #22
نه منظور من نبود که اینا بهترینن . من که همه آرایشگاه های تهرانو نمیدونم چجورین . منظورم این بود همون چندتاییم که خوشت اومده کفایت میکنه . برو کارشونو از نزدیک ببین . این خودش خیلی خوبه که از چندتا خوشت اومده . البته عکس واقعا گویا نیست . چون عکسای با روتوش که اصلن نمیشه روشون حساب کرد . عکساییم که روتوش ندارن مطمئن باش یکم بد میافتن . منظورم اینه که خود عروس بهتر از عکسشه

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
 سپاس شده توسط milo2007
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #23
جدی؟ من فکر می کردم انقدر رو عکسا کار می کنن که عکسا بهتره و البته شاهدم هم گل سرخه که عکساش لایت و تمیزه اما عروساش از نزدیک..................................
خدا کنه ارایشگاه خوبی انتخاب کنم، عروس جون راستش من خودم خیلی حرفه ای ارایش می کنم تا جاییکه خالم می گه خودت ارایش کن، واسه همین خیلی تو ارایشگاه سخت گیرم، بازم تعریف جایی رو شنیدید بگید. مرسی. بوسسسسسسسسسسسسس

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، نیکی 90
  • آرته
  • خرید اقساطی
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #24
عروس خوش قدم جون من یه عکس از آرایشگاه خاطره دیدم خیلییییییی قشنگ بود ولی آخه همه میگن کارای برنزش قشنگه

راستش دیگه اینجا رو دوست ندارم
اینجا همه چی در همه
نوعروس قبلا خیلی خوب بود- قابل اعتماد بود
 سپاس شده توسط Ashna ، عروس خوش قدم
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #25
ملیکا قیمت مناسب گلها و گل سرخ و فهیمه هستن که باید بری کارشونو از نزدیک ببینی و هرکدوم به سلیقه ات نزدیکتر بودو انتخاب کنی

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
 سپاس شده توسط melika.a
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #26
خانومها آرایشگاه مانلی هم کارش خیلی خوبه هم قیمتش خیلی خیلی مناسبه. من عروس اسفندشونم. پیشنهاد میکنم حتما یک سر بزنید و عکسهای قبل و بعد عروسهاشو ببینید.
چون جاهای دیگه رو ندیدم نمیتوانم مقایسه کنم و بگم بهترین آرایشگاهه ولی برای دوستانی که دنبال قیمت زیر یک میلیون هستند معرفی کردم.

Je t'aime comme un homme que je ne suis pas

15/March/2013
 سپاس شده توسط milo2007 ، عروس خوش قدم ، Ashna ، hkhnasab
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ صبح توسط milo2007.)
ارسال: #27
(۳۰-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ عصر)عروس خوش قدم نوشته است:  شیدا خو قبول میکنن ولی عکسات زیاد جالب نمیشه و چشاتم ممکنه ریز بشه هااااااااااااااااااا

زهرا فهیمه هم یه زمانی خوب بوده و قیمت خیلی مناسب .اونجارو هم سر بزن

خودم از مژه مصنوعی تکی بدم نمیادWink
شوشو رو چه کنم بدش میادددددددددد اساسی میگه مثله شتر میشهHuh (لطفا کسی به خودش نگیره )

اگه از سایه های رنگ و وارنگ فهیمه فاکتور بگیریم از بیشتر آرایشگاهای زیر 1 میلیون بهتر درست میکنه
دوست من عروسشون بود با سیما هم بود
خوب شده بود
باید بهشون بگی چی میخوای و چی نمیخوای و بهتره یه بار بری پیششون برای عروسی یکی از فامیلا که ایراد کاراشو بفهمی و سر عروسی بهش بگی
مثلا دوستمو برنز کرده بود تو نامزدیش که بهش نیومده بود سر عروسیش بهش گفته بود که چیا خوب بوده و چیا رو تغییر بده

اینجا همه چی در همه
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، آیسان عزیزی
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #28
من برای عروسی سیترین و سی سه بونیتا و آفتاب نقره ایی(مریم متقیان) رو دیدم.
در نهایت مریم متقیان رو انتخاب کردم.دلیل انتخابم هم این بود که من کلا دنبال یه آرایش لایت و شیک بودم. متقیان کاراش لایته ولی بی رنگ و رو نیست.یعنی وقتی صورت عروس رو می بینی فکر می کنی آرایش نداره ولی در عین حال خیلی شیک و زیبا شده. من خودم پوستم سفیده و صورتم گرد و پر و اصلا آرایش بهم نمیاد . برای عروسی بینهایت استرس داشتم چون تا قبلش نشده بود برم آرایشگاه و راضی باشم ولی وقتی کارای متقیان رو دیدم خیالم راحت شد. ضمن اینکه اخلاق خودش خیلی خوبه و بهت آرامش می ده .من هنوز باورم نمی شه که این قدر روز عروسی آرام بودمAngel
از آرایشم هم راضی بودم New2
 سپاس شده توسط الی بانو گل ، sali ، milo2007 ، sar ، Ashna
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #29
(۱-بهمن-۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ عصر)samira mz نوشته است:  من که عروس نشدم هنوز بخوام جایی برمBig Grin عروس شم هم بعید می دونم بخوام جایی با این قیمتا برم. اما اگه قیمتشو کنار بذارم مریم متقیانو انتخاب می کنم. نه من از نزدیک کارشو ندیدم. اما عکس 4-5 تا از بچه های اینجارو دیدم کارش همونیه که من دوس دارم. اما مهرگان درست می گه کاراش دقیقا عین همه. یعنی من اگه عروس مریمو ببینم و ندونم کجا رفته می تونم تشخیص بدم که عروس مریم بوده. البته این تکراری بودن کاراش به خاطر شینیوناشون هم هست. اگه شینیون متفاوتی انتخاب کنی فکر می کنم اینقدر شبیه نشی. تکراری بودن کاراش واسه کسی که تو اشناها از مریم عروس داشتن مهم می شه وگرنه مزیتش اینه که حداقل از قبل می دونی چه شکلی قراره بشی.

ایشالله عروس میشی عزیزم یه عروس خوشگل با نظرت موافقم که سبک کاراش شبیه همه
کلا همانطور که بازیگری که بتونه نقش های متفاوت بازی کنه بسیار کم داریم آرایشگرامونم نمیتونن سبکهای مختلف آرایش کنن
نگذر از افاده هاشون...
قابل توجه دوستانی که به این عزیزان پروبال میدن و میگن هنر قیمت نداره...
خوشگلا کپی کاری از کی هنر شدهExclamationWink
به نظر من هیچ کدومشون کارشون ارزش 1 میلیون هم نداره جدی میگم

اینجا همه چی در همه
 سپاس شده توسط samar ، golnar ، samira mz ، somi63 ، Moory ، Ashna
۱-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #30
بچه ها منم بین مریم متقیان نسیم عقیلی و کتی و مریم رهنما موندم نمیدونم چیکار کنم البته از نزدبک کاراشون و ندیدم ولی به نظرم کتی از همشون شیک تره ولی قیمتش از بقیه بالاتره.مریم متقیان هم عروساش شیکن ولی به قول دوستان کاراش خیلی شبیه به همه.بچه ها اگه عکس هم به هم نشون بدیم خیلی خوبه و قیمت و مقایسه دقیق بشه خیلی کمک میکنه

خاطرات زیادی اینجا داشتم
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام