• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه بهترین آرایشگاه ها

۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ صبح توسط MaloooS.)
ارسال: #1

مقایسه بهترین آرایشگاه ها
(۳۰-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ عصر)Ashna نوشته است:  سلام دوستام، می تونید تو اینجا ارایشگاه های مختلف رو مقایسه کنید تا تصمیم گیری برامون راحت تر شه، فقط خواهش می کنم کار به بحث و دعوا نکشه که تاپیک بسته شه. هدف من رسیدن به نتیجه درست تر برای انتخاب هست. ممنونم. بــــــــــــــــــــــــــــــوس

لطفا بگید کدوم ارایشگاه ها رو رفتید قبل از عروسی دیدید و کدوم رو انتخاب کردید و چرا؟ مرسی

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط katy ، Ashna ، عروس خوش قدم ، kosar ، milo2007 ، kimiasokoot ، ترنج ، baharak7
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: مقایسه بهترین آرایشگاه ها
من گل سرخ و فهیمه رو رفتم.دوسه تا آرایشگاه معمولیم رفتم اما فهیمه به نظرم هم از نظ قیمت خوب بود.هم اینکه به سبکی که خودت بخوای درستت میکنه.البته من فهیمه اصلی تو جردن رو رفتم.
خوب بود.من خیلی راضی بودم.
پیش شیوا رفتم.آرایشم نه ملایم بود نه تند.خیلی خوب شده بودم

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
 سپاس شده توسط Ashna ، samira mz ، عروس خوش قدم ، hkhnasab
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #3

من چند تا رو دیدم و در نهایت مریم رهنما رو انتخاب کردم
دلایلم برای این انتخاب Big Grin من سبک اروپایی و لایت رو خیلییییی میپسندم اما خوب کلآ به من نمیاد - من خاطره رفتم و خواهر شوهرمم عروس خاطره بود اما مریم خاطره میگه من دستم به آرایش غلیظ نمیره !! خواهر شوهر من بینهایت از آرایشش راضی بود و فقط همین مهمه که خود عروس چه حسی داره اون روز - نیکادل هم همون سبک مریم رهنما رو داشت ولی با تفاوت قیمت زیاد - یکی از دوستامم عروس نیکادل بود که خیلیییی شیک شده بود اما خوب به چهره ی من اون سبک ها نمیاد - یکی دیگه از دلایلم برای انتخاب مریم رهنما جو فوق العااااده گرم و صمیمی آرایشگاه و پرسنلشه - سیترین رو هم قبل از اینکه کتی دیلمی آرایشگاه بزنه میشناختم که توی گل یوسف آباد بود و متاسفانه یکم برخوردشون بد بود همیشه Big Grin بچم بی اعصابه Big Grin سی سه بونیتا هم که هر روز یه سری کادر جدید میاره و تکلیف نداشت - کار سمیرا گل یوسف آبادم دیدم اتفاقآ کارش شیکه اما کار شینیونشون ضعیفه - خود سمیرا دختر خوبیه و خونگرمه - فعلآ همینا یادمه بازم یادمان آمد میام میگم - آهان از گل آرا هم عروس دیدم خوب بود فقط چشمهای عروس و خیلی ریز کرده بود - همین

Angel خدایا مچکرم . . .
 سپاس شده توسط ترنج ، samira mz ، Ashna ، عروس خوش قدم ، kosar ، ملورین ، AfaMtiImaR ، milo2007 ، Sadaf H ، maryam.r ، nazgol22 ، shirin bano
  • خرید اقساطی
  • آرته
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #4
من پوستم سفیده و نمی خوام برنزم کنن، سودابه تونیکادل برنزاش خوبن، کرمهای کلاسیک تو عکسها به نظرم خوب نبود و کارای سیترین به نظرم زیادی لایت هست که به منم نمیاد. کار گل سرخ رو سالها پیش دیدم که اصلا باعث شد حتی بهش فکر هم نکنم، خیلی عجیب غریب می کرد عروس ها رو، شاید الان بهتر شده. گیوای مرزداران رو رفتم دیدم، البته فقط البومشون رو. عکسها خوب بود اما نمی دونم چرا نمی تونم بهشون اعتماد کنم، شاید چون موهام رو خیلی بد زدند. کار ستاره ها رو رو یکی از اقوام دیدم و نپسندیدم. و کار پلبانو عین ارایش خودمه. انگار خودم دقیقا ارایش کردم. این شد که رو هوا موندم. اهان، ازیتا ارباب هم انقدر لایته که انگار یه رژ زدی و عروس شدی!!!!
حالا من چی کاررررررررررر کنم.
پول ارایشگاه اصلا برام مهم نیست اما می خوام خیلی خیلی خوب باشه. این تنها موردیه که همسرم روش گیر داره. تو صورتم عیبی ندارم که بخواد گریمم کنه. می خوام یه ارایش شیک که نه خیلی لایته و نه خیلی غلیظ داشته باشم................................ از عکس گیوا تو تبلیغ پایین صفحه خوشم میاد Big Grin

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
 سپاس شده توسط shirin bano
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #5
سمیرا جون من اکثر کارایی که از متقیان دیدم لایت بوده، جز تو فیس بوکش که کارای مدیوم هم داشت و خوب بود، اما راستش رو بخوای از رنگ کرم هاش خوشم نمیاد، تناژ زرد دارند، من رنگ کرم عکس تبلیغاتی گیوا رو دوست دارم اما شاید اینم فقط عکسه، گیوا به معروفی اون یکیا هم نیست. نه به اون دوره که عروسای بنده خدا رو پر از ماه و ستاره می کردند. نه به الان که انقدر لایت می کنند انگار از تو حموم اومدند و برق لب زدن!!!!!!

۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #6
خاطره ها کجاست؟
چند شد؟
اگه نخوای برنز بشیم چی؟ انجام میده؟

@ela_art2018
آدرس تلگرام و اینستگرام من جهت سفارش 
لطفا خانم هایی که کارهای هنری میکنن و تمایل به برگزاری نمایشگاه دارند به من خصوصی پیام بدن.ممنون
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ عصر توسط Ashna.)
ارسال: #7
عروس خوش قدم ، کار لایت شیکه اما به چهره های کاملا شرقی نمیاد، من برنز کنم که عین جن میشم، اصلا بهم نمیاد. کار گل سرخ و گل ها و این سبکها رو که حتی نمی رم ببینم، نمی دونم عسل خباز چطوره/ یا این پرنسس یا کوئین

یکی از دوستام می گفت سایه ها!!!! تا حالا چیزی شنیدید؟

سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #8

خاطره توی جردنه عزیزم - میکاپش با مریم - مو با فرشته - کلآ به آرایشگاه مریم فرشته هم معروفه - روز عروسی با عروس هاشون خوب برخورد میکنن اما کلآ اخلاق مریم خوب نیست - مریم جمشید بیگی - هر کی آرایش لایت دوست داره گزینه ی مناسبیه اینجا -

Angel خدایا مچکرم . . .
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، ترنج
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #9
منم از کار مریم بیگی خیلی خوشم میاد باکلاس کار میکنه کلا ومریم یکتا ازش عروس زیاد دیدم خدایی چشمارو خیلی خوشحالت وخوشگل میکنه عروساش خوشگل میشه در کل ولی سبکش باید به چهره ات بیاد

من میخوام یه اعترافی کنم
.
.
اون بچه مردمی که مادر وپدراتون ازش تعریف میکردن وسر کوفتتون میزدن
من بودمBig Grin
حلالم کنید...
۳۰-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #10
مریم بیگی بیشتر برنز کار میکنه اما نه که سیاه سوختت کنه یجورایی گندمی میکنه

وکتی دیلمی که بهترین گزینه برای هم پوست سفید هم برنز هست هم لایت هم غلیظ کلا خوشگلت میکنه

من میخوام یه اعترافی کنم
.
.
اون بچه مردمی که مادر وپدراتون ازش تعریف میکردن وسر کوفتتون میزدن
من بودمBig Grin
حلالم کنید...
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، Ashna ، milo2007
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام