• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

مقایسه اتلیه ها در اصفهان

۱۳-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #71
RE: مقایسه اتلیه ها در اصفهان
خب منم با اتلیه اداک قرارداد بسته بودم واسه عروسی
فقط میتونم بگم فوق العاده ن...
کلیپمون شمال بود به قدری حرفه ای ساخته شده بود که من تو عروسی بعد پخش کلیپ فقط داشتم اسم اتلیه به این و اون میگفتم
خوش قول،خوش برخورد و فوق العاده مهربون
خود اقای پاشازاده و خانومشون هم که سنگ.تموم گذاشتن.

اون مسافرت شمالی که پیششون بودیم فارغ از عکاسی و فیلم عااالی بود و کلی خوش گذشت.

فعلا فیلم عروسی و عکسامونو ندیدم
اما قطعا اونم خوب خواهد بود.

به همه توصیشون میکنم

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط NILOUFAR70 ، nazgol22 ، MaHrOoOo
۱۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #72
نقل قول:
نقل قول:من همه ی اتلیه های معروف اصفهان رو رفتم از جمله ریحان و لحظه ها و ... ولی واقعا کار اتلیه رها هم بروز تر بود و هم مدیریتش مهربون تر بود. قیمتش هم پایین نبود ی کار کامل جشن رو بین 5 تا 10 میلیون میگفت که واقعا نسبت به کاری که انجام میداد ارزش داشت .تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام
من برای مراسمم رفتم رها،خانمی که اونجا بود اصلا حوصله نداشت نمونه کار نشون بده از من پرسید میخوای نمونه نشون بدم یا نه تصویر: images/smilies/huh.gif
اونایی که اینجا تبلیغ دارن رو همه رو رفتم به غیر از ریحان و عکاسخانه که این هفته میرم
آداک خوب بود، مدرنم دوست داشتم ولی یکم قیمت مدرن بالا بود
فکر کنم ریحان و عکاسخانه هم قیمتاشون بالا باشه
میرم خبرشو میدم
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #73
آتلیه من اخوان بود روبرو تالار اندیشه .فوق العاده بدقول فیلمو بعد ۷ ماه هنوز تحویل نگرفتم .و عکاسی و فیلم برداری واقعا معمولی بود . و متاسفانه من فریب تبلیغاتو خوردم و به کسی توصیه نمیکنم 
نقل قول
  • آرته
  • خرید اقساطی
۷-آبان-۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #74
چرا خیلی وقته کسی اینجا نیست حالا که من آتلیه میخوامتصویر: images/smilies/huh.gif
بین این آتلیه ها موندم
رویای جاوید- جانا- روهان- شهسان- آداک

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۸, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #75
خب این تاپیک که همچنان فعال نیست
من آتلیه های مد نظرمو دیدم عین آرایشگاهها یکی از یکی بدتر و کلاهبردارتر و این اصلش تقصیر خودمونه که هر بار زیر بار این کاراشون میریم تازه شاد هم هستیم
از سبک کاری فوتوپلاس خوشم اومد کمی که رفتم و میتونم بگم رسما پشیمونم
از برخوردشون دزدیاشون و نگرفتن عکسها از لحظه هایی که خیلی برام مهم بود ثبت بشند خیلی ناراحتم
به هر حال هر جا برید سر گرفتن پول باغ یا عمارتتون ناهاری که کوفت میکنند و... ازتون پول اضافه با کمال پررویی میگیرند اما میتونم فقط بگم فوتوپلاس اصلا اون چیزی که گفت نبود

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۸, ۰۷:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۸ ۰۷:۰۹ صبح توسط Sepid72.)
ارسال: #76
(۱۳-آذر-۱۳۹۸ ۰۲:۰۲ صبح)'negin1991' نوشته است:  خب این تاپیک که همچنان فعال نیست
من آتلیه های مد نظرمو دیدم عین آرایشگاهها یکی از یکی بدتر و کلاهبردارتر و این اصلش تقصیر خودمونه که هر بار زیر بار این کاراشون میریم تازه شاد هم هستیم
از سبک کاری فوتوپلاس خوشم اومد کمی که رفتم و میتونم بگم رسما پشیمونم
از برخوردشون دزدیاشون و نگرفتن عکسها از لحظه هایی که خیلی برام مهم بود ثبت بشند خیلی ناراحتم
به هر حال هر جا برید سر گرفتن پول باغ یا عمارتتون ناهاری که کوفت میکنند و... ازتون پول اضافه با کمال پررویی میگیرند اما میتونم فقط بگم فوتوپلاس اصلا اون چیزی که گفت نبود

عزیزم من چندوقتی تو سایت نبودم ارسالتو ندیدم ولی تو صفحات قبل توضیح داده بودم.
من اتلیه م اداک بود و واقعا راضی بودم
همیشه م پشت سرشون دعا کردم واسشون چون اصلا اذیت نکردن.
حتی واسه فرمالیته که رفتیم شمال نه تنها ویلا از خودشون بود بلکه ما مهمونشون بودیم و به زووور شوهرم ناهار ظهری که واسه فیلمبرداری رفته بودیم حساب کرد‌

ناراحت شدمتصویر: images/smilies/sad.gif
اما اصلا غصه نخور
ایشالا زندگیت پر از عکسای قشنگ و لحظه های خوب باشهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991
۱۳-آذر-۱۳۹۸, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #77

من 5سال پیش واسه عکاسی روز عروسیم رفتم پیش استاد احمد ریحان...
هنوز با گذشت 5سال هرکسی عکسامو میبینه کیف میکنه...نه تکراری شده نه قدیمی نه خسته کننده...
البته من یادمه ما 3/800/000 دادیم فقط برای عکس اونم 5 سال پیش.ولی به جاش روی فیلم زیاد هزینه نکردیم چون عکس برامون مهم تر بود.
به نظرم واقعا استاد بود تو کارش.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام