• تشریفات پلک
  • باغ vp

مقایسه اتلیه ها در اصفهان

۶-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #11
RE: مقایسه اتلیه ها در اصفهان
بچه ها کسی تا حالا پیش آتلیه خورشید روبه روی خواجه پطروس رفته؟
کارش چطوره؟
و اینکه آتلیه ای که همه پرسنلش خانم باشن رو میشناسید به من بگید

تــو فَقَــــط بـا مَــن بـآش/همین
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #12
(۶-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر)hastiiia نوشته است:  بچه ها کسی تا حالا پیش آتلیه خورشید روبه روی خواجه پطروس رفته؟
کارش چطوره؟

من رفتم اما این آتلیه اصلا نمونه کار بهت نشون نمیده یعنی لااقل برای ما که این کار را کرد،به نظر من چیزی که با دیدن آلبوم روی میز و صحبت با عکاسش متوجه شدم کارش در حد متوسط بود.
من پیش آتلیه سپیا (سمیه پویانفر رفتم) هیچ مردی تو آتلیه و کادر عکاسی و ادیتش نیست و کارش من واقعا دوست داشتم البته باید خودتون برید از نزدیک ببینید.
مریم میرشکار هم کادرش خانمه اما من سبک کارشو دوست نداشتم.

کسی که تفکرش باتو متفاوت است،دشمنت نیست !
انسان دیگری است با دیدگاهی دیگر
فقط همین.

نقل قول
 سپاس شده توسط maaryaam
۶-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #13
(۶-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ عصر)negine90 نوشته است:  
(۶-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر)hastiiia نوشته است:  بچه ها کسی تا حالا پیش آتلیه خورشید روبه روی خواجه پطروس رفته؟
کارش چطوره؟

من رفتم اما این آتلیه اصلا نمونه کار بهت نشون نمیده یعنی لااقل برای ما که این کار را کرد،به نظر من چیزی که با دیدن آلبوم روی میز و صحبت با عکاسش متوجه شدم کارش در حد متوسط بود.
من پیش آتلیه سپیا (سمیه پویانفر رفتم) هیچ مردی تو آتلیه و کادر عکاسی و ادیتش نیست و کارش من واقعا دوست داشتم البته باید خودتون برید از نزدیک ببینید.
مریم میرشکار هم کادرش خانمه اما من سبک کارشو دوست نداشتم.

پس شما با خورشید موافق نیستی؟/
سپیا آدرسش کجا میشه؟
و اون مریم میرشکار هم لطفا بدین بهم که اگه شد برم ببینمNew1

نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۸-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #14
کسی نیست که منو کمک کنه؟UndecidedHuh

نقل قول
۲۰-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #15
سلام بچه ها، من خیلی کیفیت واسم مهم بود، واسه همین خیلی گشتم و آخر سر آتلیه روهان رو انتخاب کردم، واقعا کارش عالیه، از نمونه کاراشونم میشه فهمید ... البته نسبتا گرونه هزینه هاش ولی نسبت به امکاناتی که داره و کیفیتی که تحویل میده واقعا میصرفه. مثلا تصویربرداری هوایی داره که توی اصفهان کمتر جایی مجوزشو داره. در نهایت اگه واستون کیفیت خیلی مهمه، روهان رو انتخاب کنید. آدرسشم آپادانا دومه ... سایتشو سرچ کنین، بعضی نمونه کاراشو میتونین ببینین Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط nasi gol
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #16
(۲۰-تير-۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ عصر)nasi gol نوشته است:  عزیزم مبارک باشه مراسمتون
اطلاع داید تا کاشان واسه مراسم میان یا نه؟؟

مرسی خانومی
نمیدونم والا، خودت باید زنگشون بزنی. ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشن واسه اینکار ...
این شماره مدیرشه (آقای امینی): 09133174246
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #17
(۲۰-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ صبح)shabnam68aroos نوشته است:  سلام بچه ها، من خیلی کیفیت واسم مهم بود، واسه همین خیلی گشتم و آخر سر آتلیه روهان رو انتخاب کردم، واقعا کارش عالیه، از نمونه کاراشونم میشه فهمید ... البته نسبتا گرونه هزینه هاش ولی نسبت به امکاناتی که داره و کیفیتی که تحویل میده واقعا میصرفه. مثلا تصویربرداری هوایی داره که توی اصفهان کمتر جایی مجوزشو داره. در نهایت اگه واستون کیفیت خیلی مهمه، روهان رو انتخاب کنید. آدرسشم آپادانا دومه ... سایتشو سرچ کنین، بعضی نمونه کاراشو میتونین ببینین Embarrased

لطفا تبلیغ نکنین ، لطفا حقیقت ها رو بگین ، آره نمونه کارایی که میزارن خوبه چون مدلن و 100 بار ازشون عکس و فیلم گرفتن .من جشنم با همین اتلیه یعنی روهان بود تا صنف رفتیم میدونین چرا ؟ میتونن از اقای امینی بپرسین که چرا قرارداد 5500 ما یه دفعه شد،11000000؟بپرسید چراحتی 1 نمونه کارایی که نشونمون دادن رو واسه ما نتونستن بگیرن .گول نمونه البومایی که تو اتلیه گذاشتنو نخورین همش کلاس خرکیه گول ارایشگرایی که اینا رو معرفی میکنن نخورین هر جا رسیدن البوم دادن هدیه دادن باج دادن.تنها چیزی که ندارن کیفیته/
نقل قول
 سپاس شده توسط maaryaam ، miiitraaa ، Miss.mari
۲۸-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #18
من واسه مراسمم به همین آتلیه روهان مراجعه کردم. یکی از دوستام عکسای عروسیشو نشونم داد پرسیدم گفت ماله روهانه . خیلی قشنگ بود عکساش.
منم رفتم. عالی شد شب عروسیم Angel . هنوزم عکساشو هرکی میبینه خوشش میاد. هم آرایشگاهم خوب بود هم لباسم Angelهم عکس و فیلمم. گرون شد اما واقعا راضیم. چندتا آتلیه دارن.من از همه آتلیه هاشون استفاده کردم و چندتا باغ هم رفتیم برا عکاسی
مدلای مختلفم ازم گرفتن ، اسپرت ، کویر ، اتاق سفید
چیزای باحالی داشتن
حتی بعضیاشو تو آلبومشون گذاشتن.
من کارشونو دوست داشتم HeartBlush
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #19
(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح)ma_oob نوشته است:  
(۲۰-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ صبح)shabnam68aroos نوشته است:  سلام بچه ها، من خیلی کیفیت واسم مهم بود، واسه همین خیلی گشتم و آخر سر آتلیه روهان رو انتخاب کردم، واقعا کارش عالیه، از نمونه کاراشونم میشه فهمید ... البته نسبتا گرونه هزینه هاش ولی نسبت به امکاناتی که داره و کیفیتی که تحویل میده واقعا میصرفه. مثلا تصویربرداری هوایی داره که توی اصفهان کمتر جایی مجوزشو داره. در نهایت اگه واستون کیفیت خیلی مهمه، روهان رو انتخاب کنید. آدرسشم آپادانا دومه ... سایتشو سرچ کنین، بعضی نمونه کاراشو میتونین ببینین Embarrased

لطفا تبلیغ نکنین ، لطفا حقیقت ها رو بگین ، آره نمونه کارایی که میزارن خوبه چون مدلن و 100 بار ازشون عکس و فیلم گرفتن .من جشنم با همین اتلیه یعنی روهان بود تا صنف رفتیم میدونین چرا ؟ میتونن از اقای امینی بپرسین که چرا قرارداد 5500 ما یه دفعه شد،11000000؟بپرسید چراحتی 1 نمونه کارایی که نشونمون دادن رو واسه ما نتونستن بگیرن .گول نمونه البومایی که تو اتلیه گذاشتنو نخورین همش کلاس خرکیه گول ارایشگرایی که اینا رو معرفی میکنن نخورین هر جا رسیدن البوم دادن هدیه دادن باج دادن.تنها چیزی که ندارن کیفیته/

چرا عزیزم این اتفاق افتاده برات؟
منم رفتم روهان اما مشکلی نداشتم.
البته هیچ آتلیه ای نمی تونه کامل آدمو راضی کنه اما من از روهان 95% راضی بودم.
هم عکسام خوب شد هم فیلمم. پوزر خیلی مهربونو حرفه ای داشت هم بار من هم همسرم. خیلی شیک شدیم تو عکسا. انقد عکس سر مجلس خوب بود که میدیدم همه دارن دربارش حرف میزنن. فیلمای تو باغ و ماشین سواری و خیلی چیزای دیگه عالی شد.
از فیلمبرداری پرندشونم استفاده کردم. از بالای مجلس تو باغمون فیلم میگرفت وقتی رقص نور شد. خیلی شیک بود. نمیدونم چرا برای شما این اتفاق افتاده. ناراحت شدم.. آقای امینی مرد خوبیه و کارش حرفه ایه
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ عصر توسط ma_oob.)
ارسال: #20
(۳۰-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ صبح)ana23 نوشته است:  
(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ صبح)ma_oob نوشته است:  

چرا عزیزم این اتفاق افتاده برات؟
منم رفتم روهان اما مشکلی نداشتم.
البته هیچ آتلیه ای نمی تونه کامل آدمو راضی کنه اما من از روهان 95% راضی بودم.
هم عکسام خوب شد هم فیلمم. پوزر خیلی مهربونو حرفه ای داشت هم بار من هم همسرم. خیلی شیک شدیم تو عکسا. انقد عکس سر مجلس خوب بود که میدیدم همه دارن دربارش حرف میزنن. فیلمای تو باغ و ماشین سواری و خیلی چیزای دیگه عالی شد.
از فیلمبرداری پرندشونم استفاده کردم. از بالای مجلس تو باغمون فیلم میگرفت وقتی رقص نور شد. خیلی شیک بود. نمیدونم چرا برای شما این اتفاق افتاده. ناراحت شدم.. آقای امینی مرد خوبیه و کارش حرفه ایه

حرفی ندارم امیدوارم اینجا همه حقیقتهارو بنویسین ،امید وارم دوستایی که این اتلیه ها رو معرفی میکنن واقعی باشن ، واقعیت چیز دیگه ایه ،جور دیگس ،من از این اتلیه اصلا راضی نیستم،پوزر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه پوزر داره روهان Smile)))))))) ببخشید ولی باور م نمیشه عروس واقعی باشی.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام