• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

مقایسه اتلیه ها در اصفهان

۹-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #1
مقایسه اتلیه ها در اصفهان
Heart

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ عصر توسط maaryaam.)
ارسال: #2
RE: مقایسه اتلیه ها در اصفهان
سلام.همشهری های گل میخواستم ببینم کسی تا حالا نمونه کارای اتلیه رویای جاوید رو از نزدیک دیده .من نمونه کارا اینستاگرامش رو دیدم و تعریفش رو هم شنیدم .ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بده

ناشنوا باش... وقتی همه از محال بودن ارزوهایت سخن میگویند
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #3
سلام
بچه ها ما برای عروسی مون آتلیه مشاهیر در اصفهان - خیابان شیخ صدوق شمالی را انتخاب کردیم. وقتی جلسه اول رفتیم اونجا یک فیلم از آرایشگاه نازی دهخدا و عروسی که امده میکرد نشون داد بعنوان نمونه کار
آرایشگاه نازی هم که در اصفهان فوق العاده ست بخاطر همین اکثرا فکرمیکنند کار این آتلیه هم فوق العاده ست، ضمنا مدیر آتلیه که نامش را نمیاورم کلی تعریف و تمجید دروغ انجام داد،ما هم اشتباه کردیم و گول این چیزاها را خوردیم و قرارداد را امضا کردیم ولی چشم تون را روز بد نبینه که من در ارایشگاه آماده بودم ومنتظر شوهرم بودم و آرایشگاه هم تعطیل شده بود و آرایشگرها میخاستند برند ولی شوهرم میگفت من آماده ام ولی منتظره آتلیه و فیلمبردار ... هستم اینجا که دیر امدند و بدقولی کردند درصورتیکه عروس قبل از من حتی فیلمبردار و عکاسش داخل آرایشگاه زودتر امدند و انجا هم عکس وفیلم گرفتند ولی از من اینقدر دیر امدند که از توی خیابان شروع کردند نه از ارایشگاه و...
نوبت به باغ و آتلیه رسید، دوتا دختر از فامیل شون که اصلا تجربه و رشته کاری شون این نبود خبر کرده بودند و چندتا ژست مزخرف گفتند بگیریند که حتی ژست های آلبوم آتلیه و عکاسی سر کوچه مون بهتر از اینها بود بعدازساعت 11 شب هم که شام داده شد گفتند کار ما تمومه و رفتند دیگه عروس کشون و آتش بازی و... را نگرفتند.
تازه بعد عروسی کار ما شروع شد هرچی زنگ میزدیم جواب نمیدادند اگه جواب میدادند میگفتند حالا دفتر نیستم بعد رسیدم دفتر بررسی میکنم بهتون میگم کارتون کی اماده میشه حدود 8 ماه همینطوری گذشت تااینکه بعدی کلی بحث و تماس گرفتن و مراجعه به دفتر و مواجه شدن با در بسته، خلاصه یه دمو از فیلم عروسی گرفتیم که وقتی باذوق نشستیم ببینیم دیدیم عروسی کسی دیگه ست، خلاصه بعد از بحث و دعوا فیلم خودمون که full HD نبود را تحویل گرفتیم اینقدر از این فیلم و آلبوم ناراضی هستیم که نگو، حتی خط خنده عروس و داماد را نگرفته اصلا هیچ کاری روی این عکسها انجام نداده، والا ما برای عقدمون رفتیم آتلیه حالا هروقت آلبوم و فیلم عقدمون را نگاه میکنیم فوق العاده ست، حتی فامیل همه گفتند آتلیه و آلبوم و فیلم جشن عقدتون خ بهتر از عروسی بود درصورتیکه هزینه اون خ کمتر بود و اینقدر هم ما را اذیت نکردند انشاله برای بارداری همونجا آتلیه میرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط kimi yaa
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #4
سلام

میخواسم بدون شما اطلاعی از اتلیه کوروش نداریم و من نمتونم انتخاب کنم خیلی سخته
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #5
خانم من بیشتر وارده ولی ما با کوروش قرارداد بستیم
به نظر من قیمتش خیلی بهتر از جاهای دیگه بود ، خیلی هم زود کار ما رو تحویل داد از نظر کیفیت خانم ها باید نظر بدن ولی به نظر من خوب بود
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #6
Tongue RE: مقایسه اتلیه ها در اصفهان
من عروسی رفتم پیش ریحان ولی یکی از دوستام رفته بود پیش کوروش در مقایسه کیفیت آلبوم ریحان بهتر بود ولی من عکسهای کوروش رو بیشتر دوست داشتم
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #7
(۳-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ صبح)nazanin_kian نوشته است:  من عروسی رفتم پیش ریحان ولی یکی از دوستام رفته بود پیش کوروش در مقایسه کیفیت آلبوم ریحان بهتر بود ولی من عکسهای کوروش رو بیشتر دوست داشتم

ریحان حرف اول را میزنه در اصفهان, چطور با کورش مقایسه کردی؟ کورش به نظرت بهتر اومد؟!؟!!!
من خودم دنباله یک آتلیه خوبم تقریبا همه اتلیه های اصفهان را هم زیر و رو کردم. ریحان عالیه ولی خیلی گرونه, بیش ار حد گرونه . اگر کسی تو پولش نیست حتما بره ریحان. زاور هم که عکاسه ریحان بوده کیفیت کارش مثل ریحانه و همون قیمت . هشت هم کار کلیپش خوبه ولی من شنیدم از چند تا مشتری های سابقش خیلی طول میده آلبوم را آماده کنه. کلا خوش قول نیست . آتلیه معاصر و پیام را هم دیدم با بودجه من سازگار تره. حس هم خیلی خوبه ولی گرونه و به نظرم نمی ارزه
حالا دارم بازم تحقیق میکنم وقت کردم در جریان جزئیات میزارمتون
نقل قول
 سپاس شده توسط nazanin_kian
۱۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۲۵ صبح
ارسال: #8
(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر)mina.e1370 نوشته است:  
(۳-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ صبح)nazanin_kian نوشته است:  من عروسی رفتم پیش ریحان ولی یکی از دوستام رفته بود پیش کوروش در مقایسه کیفیت آلبوم ریحان بهتر بود ولی من عکسهای کوروش رو بیشتر دوست داشتم

ریحان حرف اول را میزنه در اصفهان, چطور با کورش مقایسه کردی؟ کورش به نظرت بهتر اومد؟!؟!!!
من خودم دنباله یک آتلیه خوبم تقریبا همه اتلیه های اصفهان را هم زیر و رو کردم. ریحان عالیه ولی خیلی گرونه, بیش ار حد گرونه . اگر کسی تو پولش نیست حتما بره ریحان. زاور هم که عکاسه ریحان بوده کیفیت کارش مثل ریحانه و همون قیمت . هشت هم کار کلیپش خوبه ولی من شنیدم از چند تا مشتری های سابقش خیلی طول میده آلبوم را آماده کنه. کلا خوش قول نیست . آتلیه معاصر و پیام را هم دیدم با بودجه من سازگار تره. حس هم خیلی خوبه ولی گرونه و به نظرم نمی ارزه
حالا دارم بازم تحقیق میکنم وقت کردم در جریان جزئیات میزارمتون

سلام مینا جون منم حرف تورو زدم ، ریحان خیلی گرونه و منم از کارش راضی ام ، ریحان شناخته شده ولی اگه ادم بیشتر بگرده میتونه جاهایی رو پیدا کنده که کیفیت کارشون خیلی عالیه و قیمتشون معقول تره ؛ من اگه میخواستم دوباره انتخاب کنم حتما به همه ی آتلیه ها سر میزدم البته اون موقع فکر میکردم همه جاها رو دیدم
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #9
Shocked RE: مقایسه اتلیه ها در اصفهان
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ عصر)maaryaam نوشته است:  سلام.همشهری های گل میخواستم ببینم کسی تا حالا نمونه کارای اتلیه رویای جاوید رو از نزدیک دیده .من نمونه کارا اینستاگرامش رو دیدم و تعریفش رو هم شنیدم .ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بده

salam azizam mitonam begam akasi dare ke to esfahan az lahaze barkhord va akhlaghe monaseb lengash nist
tahvile karesh aliye bedone taakhir
vaghean karashon ham fogholadast
hatman boro karashonam bebin ghaymate ali
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ عصر توسط maaryaam.)
ارسال: #10
(۲۴-خرداد-۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ صبح)setareeee نوشته است:  
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ عصر)maaryaam نوشته است:  سلام.همشهری های گل میخواستم ببینم کسی تا حالا نمونه کارای اتلیه رویای جاوید رو از نزدیک دیده .من نمونه کارا اینستاگرامش رو دیدم و تعریفش رو هم شنیدم .ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بده

salam azizam mitonam begam akasi dare ke to esfahan az lahaze barkhord va akhlaghe monaseb lengash nist
tahvile karesh aliye bedone taakhir
vaghean karashon ham fogholadast
hatman boro karashonam bebin ghaymate ali

مرسی از تبلیغاتتون Big GrinBig Grin

ناشنوا باش... وقتی همه از محال بودن ارزوهایت سخن میگویند
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام