• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه آرایشگاه های کرج

۱۲-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ صبح توسط 72706-نوعروس.)
ارسال: #661
RE: مقایسه آرایشگاه های کرج
سلام بچه ها، من تعریف سالن باران آ خانم میرزایی تو جهانشهر رو خیلی شنیدم. دوستمم برای عقدش اونجا رفته بود از نزدیک کارشو دیدم عالی شده بود همه تعریف می کردن خودشم خیلی خیلی راضی بود.برای جشن عروسی خودمم می خوام حتما برم اونجا تماس گرفتم گفتن می تونم برم از نزدیک عروسای زندشونم ببینم.

نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #662
من کار مینا میرزایی رو دیدم
این چیزا سلیقه ایه
ولی اصلا شیک نیست و کاری نمیکنه رو چهره عروس

بيايد يه كم برگرديم به اصول اخلاقي و انسانيت
بخدا اونقدام سخت نيست
نقل قول
 سپاس شده توسط ava_khanoom ، leyli_jan
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #663
سلام من برای یه محفلی رفتم سالن ارایشگاه انیش تعریفش رو این جا زیاد شنیدم اول فکر نمیکردم ک انقدر خوب باشن ا
ما عجله ای شد و سالن دیگه ایی توی کرج نمیشناختم و رفتم همین جا ولی [تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ][تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ][تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ]
خیلی خوب درستم کردن و من چون یه کار ساده میخواستم فقط یه شینیون و میکاپ ساده انجام دادم 200 شد هزینم

نقل قول
 سپاس شده توسط natashaaa ، sana.molavi
۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #664
در این تاپیک باید فقط مقایسه بین آرایشگاه ها صورت بگیره صحبت در مورد آرایشگاه خاصی میتونید توی تاپیک خود آرایشگاه تبادل اطلاعات کنید تصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #665
بچه ها کرج چندتا ارایشگاه خوب داره ؟؟؟

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #666

(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ عصر)'sana.molavi' نوشته است:  بچه ها کرج چندتا ارایشگاه خوب داره ؟؟؟

سنا جون 
کرج مثل تهران آرایشگاههای خیلی خوب زیاددی نداره 
ولی خوب من چندتاشون رو که پیگیر هستم و از مکاراشون خوشم اومده اینان
اسنیپ  , الی , شهره دارایی , مریم خطیر , مریم قلندری 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #667
من برای پیشکاری رفتم آپامه راضی نبودم،برای مراسم عروسیم بین اسنیپ و الی موندم. 
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، leyli_jan
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #668
وااااااای من دیوونه شدم اینجا هر کی داره یه آرایشگاهو تبلیغ میکنه . واقعا 90 درصد تاپیکا تبلیغه
من توی کرج هیچ دوستو آشنایی ندارم واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم بهد محرم و صفرم عروسیمه و امکان بازدیدم ندارم
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #669
پیلز پلیز پلیز تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
یه خانومی که ابرو  قرینه در بیاره تو کرج بهم معرفی کنید 
خواهش میکنم، فوریه، فردا عروسیمه....
شوخی کردم میخام برم دانشگا تصویر: images/smilies/huh.gif
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-شهريور-۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ صبح توسط parmin.ab.)
ارسال: #670

(۱۳-شهريور-۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ عصر)'selda99' نوشته است:  وااااااای من دیوونه شدم اینجا هر کی داره یه آرایشگاهو تبلیغ میکنه . واقعا 90 درصد تاپیکا تبلیغه
من توی کرج هیچ دوستو آشنایی ندارم واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم بهد محرم و صفرم عروسیمه و امکان بازدیدم ندارم

عزیزم این چند تا آرایشگاهی که دوستمون گفتن میتونی بری ببینی من تعریف اسنیپ هم شنیدم میتونی توی اینستاگرام نمونه کاراشونو ببینی 

https://www.instagram.com/snipmakeup/

https://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D...pid7561602

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام