• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

مقایسه آرایشگاه های کرج

۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #671
RE: مقایسه آرایشگاه های کرج
(۲۶-شهريور-۱۳۹۷ ۰۸:۲۵ صبح)'zitana' نوشته است:  برای عقد محضری لازمه برم آرایشگاه بچه ها.؟؟
کجا برم ک هم خوب باشه هم قیمتش مناسب باشه؟

عزیزم من برای میکاپ شنیون اردیبهشت ماه رفتم سالن باران آ مینا میرزایی خیلی راضی بودم کار عروسشون که حرف نداره ولی برو بگو برای عقد میای که آرایش لایت برات انجام بدن . میدونی من تو مراسم آرایشم تکون نخورد و همون طور که ازشون خواستم یه مدل لایت اروپایی برام زدن دخترونه. اگه خودتون آرایش کنید ممکن بهم بریزه به نظرم. 

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، zitana
۱۲-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ صبح توسط 72706-نوعروس.)
ارسال: #672
سلام بچه ها، من تعریف سالن باران آ خانم میرزایی تو جهانشهر رو خیلی شنیدم. دوستمم برای عقدش اونجا رفته بود از نزدیک کارشو دیدم عالی شده بود همه تعریف می کردن خودشم خیلی خیلی راضی بود.برای جشن عروسی خودمم می خوام حتما برم اونجا تماس گرفتم گفتن می تونم برم از نزدیک عروسای زندشونم ببینم.

نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #673
من کار مینا میرزایی رو دیدم
این چیزا سلیقه ایه
ولی اصلا شیک نیست و کاری نمیکنه رو چهره عروس

بيايد يه كم برگرديم به اصول اخلاقي و انسانيت
بخدا اونقدام سخت نيست
نقل قول
 سپاس شده توسط ava_khanoom
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #674
سلام من برای یه محفلی رفتم سالن ارایشگاه انیش تعریفش رو این جا زیاد شنیدم اول فکر نمیکردم ک انقدر خوب باشن ا
ما عجله ای شد و سالن دیگه ایی توی کرج نمیشناختم و رفتم همین جا ولی [تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ][تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ][تصویر: مقایسه آرایشگاه های کرج ]
خیلی خوب درستم کردن و من چون یه کار ساده میخواستم فقط یه شینیون و میکاپ ساده انجام دادم 200 شد هزینم

نقل قول
 سپاس شده توسط natashaaa ، sana.molavi
۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آبان-۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #675
در این تاپیک باید فقط مقایسه بین آرایشگاه ها صورت بگیره صحبت در مورد آرایشگاه خاصی میتونید توی تاپیک خود آرایشگاه تبادل اطلاعات کنید تصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #676
بچه ها کرج چندتا ارایشگاه خوب داره ؟؟؟

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #677

(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ عصر)'sana.molavi' نوشته است:  بچه ها کرج چندتا ارایشگاه خوب داره ؟؟؟

سنا جون 
کرج مثل تهران آرایشگاههای خیلی خوب زیاددی نداره 
ولی خوب من چندتاشون رو که پیگیر هستم و از مکاراشون خوشم اومده اینان
اسنیپ  , الی , شهره دارایی , مریم خطیر , مریم قلندری 

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #678
سلام امروز کسی رفته بود بازدید ارایشگاه آنیش ؟ چند تا عروس داشتن
نقل قول
دیروز, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #679
تصویر: ./uploads/201811/post_100860_1542650560_cddfbe65273d080eac63df7a717e2429.attach
بچه ها یکی از دوستام که کرج زندگی میکنه  بهم گفت که سالن آنیش٣٠٪؜ تخفیف گذاشته از ٢٧ابان تا ٤اذر فرصت خوبیه کارشونم خوبه اون جور ک شنیدم   زود تر برید اگر مراسمی دارید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام