• تقی زاده
  • لی لی رضایی

مقایسه آرایشگاه های مشهد

۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1871
RE: مقایسه آرایشگاه های مشهد
خب پس به نظرم زیاد توجه نکن چون ممکنه تیمشون عوض شده باشه خودت برو از نزدیک ببین و یه عروسو اگه میتونی یه جوری شمارشو بگیر که ببینی تا اخر شب راضیه از ارایشش یا نه

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ صبح توسط الهام خانوم❤.)
ارسال: #1872
امروزم رفتم عروس دیدم. ۲ تا عروس قیچی طلایی که سبک شنیون و میکاپ مورد قبول من نبود. دوتا عروس vip از نغمه و نگین که هر دو بسیار عالی شده بودن و هردو عروس هم کاملا راضی بودن. یک عروس نیکادل که بازم مورد قبول نبود و اینکه نمیخواستن عروسو به من نشون بدن

دوتا عروس از نیکادل دیدم یکی خوب یکی بد. ولی هردو بسیار ناراحت و عصبی بودن و اینکه با تاخیر اماده شده بودن و شنیون و میکاپ بدون در نظر گرفتن سلیقه عروس بوده
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz ، k.m
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #1873
خانوما کسی میدونه آرایشگاه مهناز حامی خوبه یا نه؟
من برای عروسیم یه آرایش لایت می‌خوام و فعلا نظرم اینه که موهامو باز درست کنن برام به نظرتون کدوم آرایشگاه خوبه و قیمتشم مناسبه؟
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #1874
(۲-بهمن-۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ عصر)'آوین 73' نوشته است:  خانوما کسی میدونه آرایشگاه مهناز حامی خوبه یا نه؟
من برای عروسیم یه آرایش لایت می‌خوام و فعلا نظرم اینه که موهامو باز درست کنن برام به نظرتون کدوم آرایشگاه خوبه و قیمتشم مناسبه؟

منکه خودم عروس از مهناز حامی ندیدم اما تو اتلیه که قبل مجلس رفته بودیم یه عروس واسه انتخاب عکساش اومده بود میگفت مهناز حامی رفته خیلی راضی بود .خودمم احساس میکنم چون خیلی از افتتاحش نمیگذره بیشتر به  نظر عروسا توجه میکنن 

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
 سپاس شده توسط آوین 73 ، heven
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #1875
سلام بچه ها کسی تا به حال سروصورت همراهی رفته فرارا لطفا بهم بگیدتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #1876
عروسی خواهر من 10 بهمن 97 بود، من و مامان و عمم و عروس به همراه دختر عمه هام رفتیم رز سفید ، واسه نامزدی خواهرم هم رفتیم رز سفید که البته اون اردیبهشت بود و اون موقع واقعا خوب درست کرده بود ولی واسه عروسی افتضاح افتضاح ، هممون صورتامون سیاه سیاه شده بود انگار زغال مالونده بود، موها که همه باز شده بود ، هر چی هم که می گفتیم می گفت نور ما خرابه ،خلاصه همه تو تالار گفتن خیلی بد شدین ، البته عروس هم با ما بود که اون میکاپش خوب بود ولی موهاش باز شد ، من تو سایت بیا تو عروسی هم تو قسمت نظراتشون براشون نوشتم ولی نظرمو پاک کردن و نشون ندادن خلاصه که اصلا و به هیچ وجه قسمت نظرات سایت بیاتوعروسی رو توجه نکنین .
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، shah navaz
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #1877
چقدر خوب نظرتو گفتی

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام