• گل سنتر
  • مزون فابرا

مقایسه آرایشگاه های مشهد

۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #1871
RE: مقایسه آرایشگاه های مشهد
نه اکثرا ۹۳ و بقیه ۹۴ و ۹۵ و ۹۶
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1872
خب پس به نظرم زیاد توجه نکن چون ممکنه تیمشون عوض شده باشه خودت برو از نزدیک ببین و یه عروسو اگه میتونی یه جوری شمارشو بگیر که ببینی تا اخر شب راضیه از ارایشش یا نه

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
دیروز, ۰۱:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۱:۳۷ صبح توسط الهام خانوم❤.)
ارسال: #1873
امروزم رفتم عروس دیدم. ۲ تا عروس قیچی طلایی که سبک شنیون و میکاپ مورد قبول من نبود. دوتا عروس vip از نغمه و نگین که هر دو بسیار عالی شده بودن و هردو عروس هم کاملا راضی بودن. یک عروس نیکادل که بازم مورد قبول نبود و اینکه نمیخواستن عروسو به من نشون بدن

دوتا عروس از نیکادل دیدم یکی خوب یکی بد. ولی هردو بسیار ناراحت و عصبی بودن و اینکه با تاخیر اماده شده بودن و شنیون و میکاپ بدون در نظر گرفتن سلیقه عروس بوده
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz ، k.m
  • اساطیر
دیروز, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #1874
(امروز ۰۱:۳۵ صبح)'الهام خانوم❤' نوشته است:  امروزم رفتم عروس دیدم. ۲ تا عروس قیچی طلایی که سبک شنیون و میکاپ مورد قبول من نبود. دوتا عروس vip از نغمه و نگین که هر دو بسیار عالی شده بودن و هردو عروس هم کاملا راضی بودن. یک عروس نیکادل که بازم مورد قبول نبود و اینکه نمیخواستن عروسو به من نشون بدن

دوتا عروس از نیکادل دیدم یکی خوب یکی بد. ولی هردو بسیار ناراحت و عصبی بودن و اینکه با تاخیر اماده شده بودن و شنیون و میکاپ بدون در نظر گرفتن سلیقه عروس بوده

نظرمن ماهک رخ کارش عالیه لایت وشیک درستمیکنه میتونی زنگ بزنی روزی که عروس داشت ببینی.
ادرس وشمارش

http://www.arooseshargh.com/%D9%BE%D8%B0...AF#gallery

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام