• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

مقایسه آرایشگاه های مشهد

۲۲-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #1831
RE: مقایسه آرایشگاه های مشهد
مرضیه جان واقعا متاسفم منم یه زمانی گفتم حرفامو اومدن گفتن تو ازکجامعلوم عروسش بودی وداری سالنو تخریب میکنی بااینکه عکسمم گذاشتم رفتم طراحی البوممو ببینم باورکنید انقد ارایش پارتم شیک بود که خانم طراح گفت واااای ما همش داریم راجع به عکست میگیم خیلی زمین تااسمون قرق میکرد من فقط تو پارت خودم بودم ولی یه ارایش شیک داشتم حالا ان شالله عکسامو بگیرم میذارم تامقایسه کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #1832
حالا تو اینستا یکی دوتا آرایشگاه هستن که کاراشونو دیدم و خوشم اومده به نظرم لایت و تمیزه. یکی پوپر یکیم سیمین. البته سیمین رو نمیدونم اسم سالنشه یا خودش. شما اگه میشناسید و تجربشو دارید بیاین بگید خوبه یا نه. چون اگه واسه فرمالیته بخوام برم باید بازم بیام مشهد که همون آتلیه خودم باشه. ولی یه سبک کاملا اروپایی و ساده میخوام 

نامزدی 95/6/10 آرایشگاه:بهاره اله وردی دوست داشتنی و بدترین انتخابم ملکه زیبا تصویر: images/smilies/angry.gif
عروسی: 4فروردین 96
تالار100%
خونه 100%
جهیزیه 100%
آرایشگاه100%
آتلیه 100% 
لباس عروس وداماد100%
گل 100%
کیک؟
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ عصر توسط mfk.)
ارسال: #1833
مرضیه جون من رفتم کهربا خیلی عالی بود اگه دوست داشتی بیا خصوصیم تا ادرسشو بهت بدم بگو دوست منی خخخخخخ الکی انقد رفتم ارایشگاش دیگه مشتری پروپاقرصشم هم قیمتاش خیلی عالیه هم کارش من 150دادم بهش عالی بود بعنی روز ی که رفتم طراحی عکسامو ببینم بچه هایی که میخواستن البومو نشون بدن گفتن وای چقد متفاوت این خودتی خیلی شیک ارایش شدی بااون زمین تا اسمو فرق میکنه یعنی عکسای عروسیم فقط یه لب بود خخخخ باابروهای خیلی بور وپهن حیف البومم هنوز اماده نی وگرنه بهت تشون میدادم

من پوپر رو موقع عروسیم نمونه کاراشو دیدم تو اتلیه ها خوشم نیومد سیمین اگه منظورت سیمین رخه من نمونه کار نزدیک ازش ندیدم دوستم عروسش بود خودش راضی بود ولی من عکسشو دیدم تو اینستازیاد دلتشین نبود البته عکسای اینستا کوچیکه شاید بد افتاده ولی خودش خیلی راضی بود
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #1834
 سلام
خانم ها کار ابرو آرایشگاه ژالان (کلاهدوز 3) میدونید چطوره؟
و یا آرایشگاهی که کار ابروش عالی باشه سراغ دارین بهم معرفی کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر نازی
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #1835
زیبایی تیتیش میلاد 12
کارش خیلی خوبه پریسا جون کار ابرو انجام میده قیمتشم 15 هست

17 مرداد
باغ: زنیط خیلی قشنگ
آرایشگاه: گل نسرین عاشقشم
آتلیه: آموند تیم دوست داشتنی
مزون: ترگل همه عاشق لباسم شده بودن خودم بیشتر
لباس داماد:آنتونیو بسیار برازنده و شیک
گل فروشی: مینیاتور هم خوب هم بد
کاش میشد بهترین شب زندگیمون دوباره تکرار شه
نقل قول
 سپاس شده توسط zeinai3 ، heven ، hedafar
۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #1836
(۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ صبح)سحر نازی نوشته است:  زیبایی تیتیش میلاد 12

ممنون عزیزم، شماره شون رو میشه بدین

نقل قول
 سپاس شده توسط سحر نازی
۹-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #1837
(۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ صبح)'zeinai3' نوشته است:  
(۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۵۷ صبح)'سحر نازی' نوشته است:  زیبایی تیتیش میلاد 12

ممنون عزیزم، شماره شون رو میشه بدین

خواهش میکنم
37619245
بگو سحر عارفیان منو فرستاده

17 مرداد
باغ: زنیط خیلی قشنگ
آرایشگاه: گل نسرین عاشقشم
آتلیه: آموند تیم دوست داشتنی
مزون: ترگل همه عاشق لباسم شده بودن خودم بیشتر
لباس داماد:آنتونیو بسیار برازنده و شیک
گل فروشی: مینیاتور هم خوب هم بد
کاش میشد بهترین شب زندگیمون دوباره تکرار شه
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، zeinai3
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #1838
سلام  واییییییی خدا رو شکر مجلس برادرم تموم شد ، الحمدالله همه چیزش خوب بود ،  عالی عالی [تصویر: lub.png][تصویر: lub.png][تصویر: lub.png][تصویر: lub.png]
واسه آرایشگاه من و مامانم رفتیم قیچی طلایی عالی بشده بودیم بخصوص مامانم ، همه تو مجلس می پرسیدن کجا رفتید آدرسشم بیم مهدی و فرامرزه ، خیلیم اخلاقشون خوبه بخصوص نسیم جون و سمیرا جون ، کلا نسیم جون شنیوناش تکه در حد کار عروس درمیاره ،  خیلی هم راه میان با مشتری کارشونم از 150 تومن شروع می شد، تازه مال مامانم کمترم شد ولی عالی شده بود ،  تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
عروساشم خوب و لایت بودن ، چقدر راه میومدن  اما حیف که عروسمون دوست داشت بره یه جای معروف ، ما هم بردیمش لیلیاسه که اونم با تخفیف تالار واسمون خیلی خوب شد ،  عروسمونم خوب بود همه تو تالار تعریف میکردن خودش می گفت بین اون و عروس وی ای پیشون هیچ فرقی نذاشتن راست هم میگفت کارشون خیلی خوب بود  ، کلا هم عروسمون عالی شده بود و هم من و مامانم ، به نظرم وقتی نمی خوای خیلی هزینه کنی کارات خیلی بهتر میشه تصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
به  نظرم عروس خانمای گل اگه نمیخوان خیلی براشون زیاد دریاد، کارای اضافه مثل رنگ و لنز و پاکسازی رو یا حذف کنید یا جای دیگه برید ما عروسمون رنگ رفت یه جای دیگه با 100 تومن هم رنگ کرد هم لنز گرفت که همین تو لیلیاسه 400 در میومد .  اصل کار عروس شنیون و میکاپه که اونم معمولا آرایشگاه های معروف خوب درمیارن ، حالا با چند جلسه پاکسازی که اتفاقی نمی افتهتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png
راستی من چون نمی خواستم خیلی هزینه کنم هایلایتمو رفتم دلبرا تو بهشتی 7 با 150 که خوب بود اما اگه هزینهشم مهم نیست هایلایت های قیچی طلایی هم فوق العاده بود که برای موهای پرپشت من 200 تا 250 درمیومد . 
کلا من که مشتری ثابتشون شدم بازم میگم حیف عروسم نیومد اونجا وگرنه عروساشونم عالی بودن اونم با پکیج نقره ای که با رنگ و لنز با تخفیف درمیومد 700
راستی آتلیه عروسمونم عالی بود تو سناباد خانم صبوری  اسمش یادم رفته ،فوق العاده خوش اخلاق و مهربون بودن فوق العععععاده

ممنون از همشون با اخلاق و محیط خوبشون

نقل قول
 سپاس شده توسط hedafar
۱۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #1839
ده روز پیش یه عروسی رفتیم تو مشهد عروس فوق العاده شیک و لوند شده بود. میکاپش مدیوم رو به غلیظ بود ولی کاااااملا همه چیزش فید شده بود. یه میکاپ تیره فووووووق شیک. نمیدونم کارای مریم محمودی تهران رو میبینید تو اینستا یا نه ولی کاملا همون سبک بود.انقدر تمیز بود که هنوزم تو کف آرایش عروس اون شبم Big Grin آرایشگاهشم سلاطین بود. من فرداش زنگ زدم قیمت بگیرم عروس رو نگفت گفت باید حضوری بیاین ولی میکاپ شینیون همراه رو گفت از 150 شروع میشه. بی صبرانه منتظرم یه عروسی تو مشهد پیش بیاد برم این آرایشگاه ببینم منم همون قدر خوشکل میشم یا نه

نامزدی 95/6/10 آرایشگاه:بهاره اله وردی دوست داشتنی و بدترین انتخابم ملکه زیبا تصویر: images/smilies/angry.gif
عروسی: 4فروردین 96
تالار100%
خونه 100%
جهیزیه 100%
آرایشگاه100%
آتلیه 100% 
لباس عروس وداماد100%
گل 100%
کیک؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hedafar ، مرجان جووون
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۵۵ صبح
ارسال: #1840
سلام
دوستان یه جا برای هاشور یا سایه ابرو بهم معرفی میکنین که کارش خوب باشه؟؟
ممنون

مامان حلما کوچولو....
میشه برای خونه دار شدن همه ی مستاجرا یه صلوات بفرستین؟؟
ممنوووووونم....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد