• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

مقایسه آرایشگاه های مشهد

۲۲-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #1831
RE: مقایسه آرایشگاه های مشهد
مرضیه جان واقعا متاسفم منم یه زمانی گفتم حرفامو اومدن گفتن تو ازکجامعلوم عروسش بودی وداری سالنو تخریب میکنی بااینکه عکسمم گذاشتم رفتم طراحی البوممو ببینم باورکنید انقد ارایش پارتم شیک بود که خانم طراح گفت واااای ما همش داریم راجع به عکست میگیم خیلی زمین تااسمون قرق میکرد من فقط تو پارت خودم بودم ولی یه ارایش شیک داشتم حالا ان شالله عکسامو بگیرم میذارم تامقایسه کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #1832
حالا تو اینستا یکی دوتا آرایشگاه هستن که کاراشونو دیدم و خوشم اومده به نظرم لایت و تمیزه. یکی پوپر یکیم سیمین. البته سیمین رو نمیدونم اسم سالنشه یا خودش. شما اگه میشناسید و تجربشو دارید بیاین بگید خوبه یا نه. چون اگه واسه فرمالیته بخوام برم باید بازم بیام مشهد که همون آتلیه خودم باشه. ولی یه سبک کاملا اروپایی و ساده میخوام 

نامزدی 95/6/10 آرایشگاه:بهاره اله وردی دوست داشتنی و بدترین انتخابم ملکه زیبا تصویر: images/smilies/angry.gif
عروسی: 4فروردین 96
تالار100%
خونه 100%
جهیزیه 100%
آرایشگاه100%
آتلیه 100% 
لباس عروس وداماد100%
گل 100%
کیک؟
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ عصر توسط mfk.)
ارسال: #1833
مرضیه جون من رفتم کهربا خیلی عالی بود اگه دوست داشتی بیا خصوصیم تا ادرسشو بهت بدم بگو دوست منی خخخخخخ الکی انقد رفتم ارایشگاش دیگه مشتری پروپاقرصشم هم قیمتاش خیلی عالیه هم کارش من 150دادم بهش عالی بود بعنی روز ی که رفتم طراحی عکسامو ببینم بچه هایی که میخواستن البومو نشون بدن گفتن وای چقد متفاوت این خودتی خیلی شیک ارایش شدی بااون زمین تا اسمو فرق میکنه یعنی عکسای عروسیم فقط یه لب بود خخخخ باابروهای خیلی بور وپهن حیف البومم هنوز اماده نی وگرنه بهت تشون میدادم

من پوپر رو موقع عروسیم نمونه کاراشو دیدم تو اتلیه ها خوشم نیومد سیمین اگه منظورت سیمین رخه من نمونه کار نزدیک ازش ندیدم دوستم عروسش بود خودش راضی بود ولی من عکسشو دیدم تو اینستازیاد دلتشین نبود البته عکسای اینستا کوچیکه شاید بد افتاده ولی خودش خیلی راضی بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد