• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مقایسه آرایشگاه های تبریز

۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #2961
RE: مقایسه آرایشگاه های تبریز
(۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۱۱ عصر)'74494-نوعروس' نوشته است:  ببخشید من کجا عنوان بنویسم که همه بتونن جواب بدن..بلد نیستم

عنوان چی بنویسی عزیزم ؟

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ عصر توسط 74494-نوعروس.)
ارسال: #2962
این همه ارایشگاه برای کاشت و ترمیم ناخن هم راهنمایی کنیدتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

(۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ عصر)'74494-نوعروس' نوشته است:  ببخشید من کجا عنوان بنویسم که همه بتونن جواب بدن..بلد نیستم

دوست جونیا کسی ارایشگاه مبینا..نصف راه..امیر کبیر رفته..برا هر کاری میخوام بدونم چطور ارایشگاهیه

اره عزیزم من برا کاشت و ترمیم میرفتم که دیگه نمیرم..میکاپ با زهراست که خیلی عالیه..در کل انچنانی نیستن معمولین..رنگکارشونم ایلار که کارش نسبت به قیمتش معمولیه..دیگه تازگیا خانم یاراحمدی انچنان مشتری مداری نمیکنن

نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #2963
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۲۷ عصر)'74494-نوعروس' نوشته است:  این همه ارایشگاه برای کاشت و ترمیم ناخن هم راهنمایی کنیدتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

(۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۱۱ عصر)'74494-نوعروس' نوشته است:  ببخشید من کجا عنوان بنویسم که همه بتونن جواب بدن..بلد نیستم

دوست جونیا کسی ارایشگاه مبینا..نصف راه..امیر کبیر رفته..برا هر کاری میخوام بدونم چطور ارایشگاهیه

اره عزیزم من برا کاشت و ترمیم میرفتم که دیگه نمیرم..میکاپ با زهراست که خیلی عالیه..در کل انچنانی نیستن معمولین..رنگکارشونم ایلار که کارش نسبت به قیمتش معمولیه..دیگه تازگیا خانم یاراحمدی انچنان مشتری مداری نمیکنن

من برای ترمیم میرم سالن پرستو پیش پروانه راضیم ترمیم هلویی بدون شاین 40 میگیره 

Kelebek misalidir aşk
Anlamayana ömrü günlük
Anlayana bir ömürlük...!!!
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #2964
سالن ریرا کارشون خیلی عالیه
من تا حالا چندتا عروسشونو دیدم واقعا شیک بودن مثل عروسهای تهران.کار رنگ و لایتشونم که تکه من که خیلی میپسندم شیک و به روز
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #2965
سالن ریرا کارشون خیلی عالیه
من تا حالا چندتا عروسشونو دیدم واقعا شیک بودن مثل عروسهای تهران.کار رنگ و لایتشونم که تکه من که خیلی میپسندم شیک و به روز
نقل قول
دیروز, ۰۶:۱۸ صبح
ارسال: #2966

دوتا ارسال اخر خیلی جالبه
اصلا معلوم نیست از طرف خود ارایشگاه بودهتصویر: images/smilies/cool.gif

من ار سالن رویال عروس راضی بودم میکاپ کارم خانم حریری بود شنیون خانم امیری عالی بودن
کار لایتشونم خوب بود
ولی ابروکارشون خیلی خشن رفتار میکنه حالا من عروس بودم اونجوری میکردن وای به حال بقیه
کار پوستشون من راضی نبودم 

آشنایی : 97/10/1
خواستگاری : 97/11/19
بله برون : 98/01/14
عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (تصویر: images/smilies/sad.gif)

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام