• هیژا
  • نسیم عقیلی

مقایسه آرایشگاه های تبریز

۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۱۶ صبح
ارسال: #2951

RE: مقایسه آرایشگاه های تبریز
(۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ عصر)'hi life' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ صبح)'باران 94' نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  سالن دنیا علیزاده-ادرس:تبریز-ولیعصر-خیابان رازی-جنب مدبرتر  تلفن :33321405
از قیمتهای جدیدش خبر ندارم

ممنون که جواب دادی عزیزم کارشون رو از نزدیک دیدی؟کرماشون اینا با کیفیته؟کارای دنیا تو اینستارو دوس دارم 
ولی چون ساکن تبریز نیستم از نزدیک ندیدم یجایی میخوام موداش خوب باشه بخصوص اینکه کرم پودر بعد دوسه ساعت نماسه

سلام دوستم
من قبلا خیلی طرفدار خانم دنیا علیزاده بودم و مدام هم کاراشونو در اینستا دنبال می‌کردم. تا اینکه در دو تا عروسی پنج-شش نفر رو دیدم که دنیا علیزاده ارایششون کرده بود
حتی یه نفرشون هم شبیه کارای اینستاگرام دنیا نبود! کار پوستش اصلا خوب نبود، کاور پایین، پوست‌های اغلب تیره، ارایش چشم معمولی و نه‌چندان زیبا
و واقعا شوکه بودم که چقدر بَده که همه کارهای اینستاشون رو با ادیت میذارن و ماها فکر می‌کنیم واقعا اینکارا رو انجام داده!!

تازگیا عروسی بودم و سه نفر رفته بودن سالن اِلیکا. فکر کنم ادرسش ولیعصر، سرِ خیابان سعدی شمالی باشه
واقعا زیبا بودن

امیدوارم هر جا میرید زیبا و راضی باشید

عزیزم احتمالا کار دنیا نبوده تو سالن دنیا چندتا میکاپ کار هست،احتمالا رفتن پیش اون یکیا گفتن کار دنیاس چون یه میکاپ کار دارن من که اصلا کارشونو دوست ندارم
جدیدا کلی عروسی هم دعوت شدم که عروس رفته بوده پیش دنیا و عالی شده بود
من چون خودم و مامانم و فک و فامیل کلا میریم پیش دنیا هرجا هم رفتیم گفتن عالی شدین
من مشتری دنیا هستم از زمانی که سالن ساناز کار میکردن

شما برین ارایشگاه از نزدیک کاراشونو ببینین که واقعا از زیر دست دنیا میان بیرون یا از ارایشگاه دنیا

نقل قول
 سپاس شده توسط hi life
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #2952
سلام دوستان خوب هستین؟
یه ارایشگاه خوب برای کوپ میخوام
لطفا هر چه سریعتر بنده را راهنمایی فرماییدتصویر: images/smilies/biggrin.gif

دوستان گلم برای اینکه جهیزیم به آسونی آماده بشه، یه صلوات بفرستین.
محتاج دعاهاتونم
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ صبح توسط hi life.)
ارسال: #2953
(۲۳-مرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۱۶ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  
(۱۸-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ عصر)'hi life نوشته است:  سلام دوستم
من قبلا خیلی طرفدار خانم دنیا علیزاده بودم و مدام هم کاراشونو در اینستا دنبال می‌کردم. تا اینکه در دو تا عروسی پنج-شش نفر رو دیدم که دنیا علیزاده ارایششون کرده بود
حتی یه نفرشون هم شبیه کارای اینستاگرام دنیا نبود! کار پوستش اصلا خوب نبود، کاور پایین، پوست‌های اغلب تیره، ارایش چشم معمولی و نه‌چندان زیبا
و واقعا شوکه بودم که چقدر بَده که همه کارهای اینستاشون رو با ادیت میذارن و ماها فکر می‌کنیم واقعا اینکارا رو انجام داده!!
تازگیا عروسی بودم و سه نفر رفته بودن سالن اِلیکا. فکر کنم ادرسش ولیعصر، سرِ خیابان سعدی شمالی باشه
واقعا زیبا بودن
امیدوارم هر جا میرید زیبا و راضی باشید

عزیزم احتمالا کار دنیا نبوده تو سالن دنیا چندتا میکاپ کار هست،احتمالا رفتن پیش اون یکیا گفتن کار دنیاس چون یه میکاپ کار دارن من که اصلا کارشونو دوست ندارم
جدیدا کلی عروسی هم دعوت شدم که عروس رفته بوده پیش دنیا و عالی شده بود
من چون خودم و مامانم و فک و فامیل کلا میریم پیش دنیا هرجا هم رفتیم گفتن عالی شدین
من مشتری دنیا هستم از زمانی که سالن ساناز کار میکردن
شما برین ارایشگاه از نزدیک کاراشونو ببینین که واقعا از زیر دست دنیا میان بیرون یا از ارایشگاه دنیا

نورا جانم کسایی که رفته بودن پیش دنیا، دوستان خودم بودن!
و مطمئنم کار خود دنیا بوده چون حتی وقتشون رو خودم براشون رزرو کرده بودم
یکی دو بار هم قبلا توو سالن کار زنده دیده بودم ازشون، که بینشون هم کار خوب داشت و هم کارِ متوسط و حتی پایین تر
ولی چون خیلی کارهای اینستاشون رو دوست داشتم، وقتی که برای دوستانم رزرو کرده بودم رو کنسل نکردم
پارسال که هنوز سالن ساناز کار می کردن ایشون.
یه عروسی دیگه هم رفتم همون پارسال که خواهر و مادر داماد رو دنیا ارایش کرده بود، واقعا رو به پایین بود
قصد تخریب یا بدگویی بی جهت رو ندارم نورا جان. هنوز هم که هنوزه ناراحتم که برای نزدیکانم از ایشون وقت گرفتن
از هر کدوم 250 گرفته بودن پارسال، و کارشون واقعا در حد نهااایت 120 تا 150 بود
جالب اینه که اینایی که فرستادم پیش ایشون هیچ کدوم پوست هاشون مشکل خاصی نداشت، جای جوش و لک و فلان نداشتن
و همین پوست های خوب رو یه کاور نامناسب انجام داده بوده، انگار که من بشینم توو خونه از کرم پودر معمولی خودم استفاده کنم، بدون پرایمر و فلان!

هرچند خدا رو شکر که کار شما خوب بوده و راضی بودی دوستم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
واقعا حس خوبیه که وقتی از زیر دست آرایشگر بلند میشی و به خودت نگاه می کنی از خودت لذت ببری و با یه حس خوووب وارد مراسم بشی
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو
  • پیانو
  • تقی زاده
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #2954
سلام دوستان.میشه یه کلاس رقص قیمت مناسب بهم معرفی کنید؟هرجا زنگ میزنم یه رقص عروس داماد 350-400 میگن.یعنی پایین تر از این نیست؟
نقل قول
۱۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #2955
سلام واسه مش یا هایلایت کجا خوبه؟ یه مقدار عجله ایه ممنون میشم زود جواب بدین
دیگه این که کسی واسه مش تکه ای رفته لی لی؟ می دونین قیمتاش چه حدودیه؟

مگر اعجاز جز این است که باران بهشت
زادگاهش برهوت عربستان باشد
فکر کن فلسفه ی خلقت عالم، تنها
راز خندیدن یک کودک چوپان باشد Heart
پسرم 4آذر به دنیا اومد
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #2956
نازگل جان من هایلایت و رنگای سالن مهدیه( تو ائل گلی ۳۵ متری سینا) رو دیدم،خیلی دوس داشتم،رنگ کار هم فریبا خانم بودن. 
اگه شماره شو بخوای میدم بهت بری از نزدیک هم کاراشونو ببینی.

تعریف سالن انور رو هم خیلی شنیدم ولی از نزدیک ندیدم کاراشو،آما میگن قیمتاش خیلی بالاس!

صبر پرید از دلم ، عقل گریخت از سرم ...
تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ...
Heart
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #2957
به نظر من بهترین ارایشگاه برای هر کس فرق میکنه یعنی هر کس باید سلیقه کار خودش رو پیدا کنه-
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #2958
(۳۰-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ عصر)'banuye barani' نوشته است:  سلام دوستان.میشه یه کلاس رقص قیمت مناسب بهم معرفی کنید؟هرجا زنگ میزنم یه رقص عروس داماد 350-400 میگن.یعنی پایین تر از این نیست؟

سلام عزیزم
من خودم 2 سال پیش برا رقص هامون رفتم پیش آیلین جون. قیمتاش خیلی مناسب بود و کارشم عالی
زنگ بزن قیمت های الانشو خودت بپرستصویر: /images/smilies/new/wink.png
09306472318

خدا جونم مچچچکرم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام