• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات روژانو

مقایسه آرایشگاه های تبریز

۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #2911
RE: مقایسه آرایشگاه های تبریز
این که کسی سال ها دور از تبریز باشه و اینقدر اطلاعات کامل از بیشتر سالنای این شهر داشته باشه قابل تحسینه!در ضمن دوری از یه شهر قطعا باعث قطع رابطه فامیلی نمیشه و کلا ربطی به محل سکونت نداره.و این که بحث درباره یه سالن خاص باعث شده که بعد از مدت ها در این خصوص انتقاد بشه هم جای تعجب داره چون هر روز بحثای مختلفی در مورد خیلی از سالنا تو تاپیکای مختلف سایت توسط صدها آیدی انجام میشه...و منظور من از گفته هام همین بحث اخلاق مداری و احترام به شعور مشتریا و برعکسه.یعنی شرایط تبلیغات باید طوری باشه که کیفیت و نتیجه واقعی کار و نشون بده و قطعا استفاده بیش از حد برخی تکنینک ها برای جلب مشتری به هر قیمتی به دور از اخلاق مداریه.

نقل قول
 سپاس شده توسط sahar.abs ، mina4151
۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #2912

خوب اینجا در مورد ارایشگاهها نظر داده میشه بهتره برین از نزدیک ببینین من چیزی که تو اینستا از خانم علیزاده دیدم با کار واقعی که خودم رفتم یکی بود
خوب سلیقه ها متفاوته هرجایی رو ادم بخواد بره بهتره قبلش بره از نزدیک ببینه
من نمیدونم بحث سر چیه الان
من بااینکه کارای سالن مختاری رو برای ارایش وشنیون دوست ندارم ولی کلی عروس میبینم اونجا خوب حتما سبک کارشون رو دوست دارن که میرن

هرروز برای ظهور نامت در برگ دوم شناسنامه ام دعا میخوانم.....
این انتظار سختترین و شیرین ترین واقعیت زندگی من استتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hi life
۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ عصر توسط DEMET.)
ارسال: #2913
سلام خانمها من دارم میام تبریز عروسی اگه ممکنه یه آرایشگاه خوب برای میکاپ شینیون ویژه بهم معرفی کنه.از تهران دارم همراه میارم.لطفا کارش شیک باشه ممنون میشم زود جواب بدین دوست جونیا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد