• مرضیه محمدی
  • مهناز

مقایسه آرایشگاه های اصفهان

۸-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #431
RE: مقایسه آرایشگاه های اصفهان
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #432
(۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ صبح)'khorshid khanum' نوشته است:  بچه ها دوست صمیمی من آموزشگاه دل افروز به مدیریت خانم محمدی را برای آموزش انتخاب کرده بود،بعد از یکی دو هفته از نحوه آموزش و عدم حضورش در آموزشگاه ناراضی شد و تصمیم به انصراف گرفت،در حالی که قرار داد هم نبسته بود،از اونجا بود که چهره ی کلاه بردار و دروغگوی این خانم نمایان شد،با هم رفتیم فنی و خرفه ای تازه اونجا بود که بازرس های سازمان گفتند این خانم کلی شاکی و هنرجوی ناراضی داره و متوجه شدیم سر هر قرار دادی کارش به کتک کاری و ... کشیده...خلاصه اگر قصد آموزش دارین قبل از اینکه هزینه ای انجام بدین حتما خوب در مورد سابقه آموزشگاه دقت کنید تا اسیر آدم های کار نابلد و کلاه بردار نشید،علاوه بر همه اینا این خانم متاسفانه چیزی هم بلد نبود یک رنگ مو برای دوستم انجام داد که الان قراره در کمیسیون رنگ توسط کارشناسای فنی حرفه ای رسیدگی بشه!!!! خیلی جای تاسف داره یک مربی رنگ موی سادش پر از ایراد باشه

ولی من چندسال مشتری ابروش بودم کارش خوب بود
وقتی پیش خانم محمدی میرفتم همه می گفتن چقدر ابروهات رو خوب برداشتیتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #433
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام کسی از خانمها در مورد کار خانم سحر علیزاده چیزی نمیدونه ؟ من شنیدم کار عروسشون خیای خوبه ،درسته ؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #434

(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ عصر)'sara2019' نوشته است:  ( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام کسی از خانمها در مورد کار خانم سحر علیزاده چیزی نمیدونه ؟ من شنیدم کار عروسشون خیای خوبه ،درسته ؟

سلام عزیزم.من نمیشناسم متاسفانه

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام