• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

مقایسه آتلیه های تهران

۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #1991
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۵ صبح)'zohre.k' نوشته است:  دوستای گلم،میشه چندتا اتلیه خوب ک سبک کارشون به روز باشه حدود قیکت 10_15 منطقه هم فرقی نداره بهم معرفی کنید؟من خیلی نگرانم اصلا نمیتونم انتخاب کنم همش ایراد میگیرم.تصویر: /images/smilies/new/crying.png

عزیزم منم خیلی سخت انتخاب کردم کلیپم تصویر برداری و عکاسیش تموم شدعالی شده  انقد راضیم که فکرشو نمیکردم بهت پیشنهاد میکنم با خانم سپنتا هم یه تماس بگیر گروه خیلی حرفه ای داره

نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #1992

(۳-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ عصر)'anna_hm91' نوشته است:  
(۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۵ صبح)'zohre.k' نوشته است:  دوستای گلم،میشه چندتا اتلیه خوب ک سبک کارشون به روز باشه حدود قیکت 10_15 منطقه هم فرقی نداره بهم معرفی کنید؟من خیلی نگرانم اصلا نمیتونم انتخاب کنم همش ایراد میگیرم.تصویر: /images/smilies/new/crying.png

اتلیه مسا خوبه، طوس هم کارای اینستاش بد نیست. رایش هم کاراش قشنگه.

آتلیه طوس اصلا کارش خوب نیست 
من عروسی دوستم با این اتلیه بود فکر کنم 20 تومن هم پول دادن 
کلیپی که سر مراسم پخش شد که واقعا بد بود ! اهنگ هایی هم که انتخاب کرده بودن کاملا معمولی ! 

عکس هاشونم به نظرم خیلی معمولی ! ژست هایی که به عروس و داماد داده بودن کاملا معمولی 

من اصلا پیشنهادش نمی کنم تصویر: images/smilies/exclamation.gif

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #1993
(۲۷-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۱۸ صبح)'roya75' نوشته است:  
(۲۷-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ صبح)'zohre.k' نوشته است:  دوستای گلم،میشه چندتا اتلیه خوب ک سبک کارشون به روز باشه حدود قیکت 10_15 منطقه هم فرقی نداره بهم معرفی کنید؟من خیلی نگرانم اصلا نمیتونم انتخاب کنم همش ایراد میگیرم.تصویر: /images/smilies/new/crying.png

کجاهارو رفتی دیدی؟
پل هم رفتی؟

پل حتما برو کاراشونو ببین فکرنکنم کسی بره و قرارداد نبنده چون کارشون خیلی حرفه ایه و قیمتاشون خیلی خیلی مناسب
با گروهشون تو روز فرمالیته انقدر به ما خوش گذشت که نگو واقعا گروه کاربلد و خوش اخلاقی دارن
 درنهایت هم همون چیزی که انتظارشو داری تحویلت میدن
نقل قول
  • گروه ژ
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #1994
ما دیشب رفتیم عکس و فیلممونو  از امید طالبی گرفتیم. یعنی میتونم بگم هزار بارم برگردم بازم خودشونو انتخاب میکنم. ادیت عکسامون و طراحی که برای آلبوممون کرده بودن بی نظیر بود. بیشتر تمرکز ادیتشون رو رنگ و نور عکسا بود و چهره رو اغراق آمیز ادیت نمیکنن. فقط کلی غصه خوردم که از میون اون همه عکس عالی باید یه سری رو حذف میکردم که آلبوممون خیلی زیاد نشه دیگهتصویر: /images/smilies/new/crying.png البته فایل خام همه عکسا رو میگیریم ولی خب دلمون میخواست همه عکسا همونجوری ادیت شن  تصویر: /images/smilies/new/sad.png
فیلممون هم واقعا خیلی خوب شده فقط یه سری اصلاحی میخواد که قراره بگیم بهشون. 
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #1995
(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ صبح)'S_es' نوشته است:  ما دیشب رفتیم عکس و فیلممونو  از امید طالبی گرفتیم. یعنی میتونم بگم هزار بارم برگردم بازم خودشونو انتخاب میکنم. ادیت عکسامون و طراحی که برای آلبوممون کرده بودن بی نظیر بود. بیشتر تمرکز ادیتشون رو رنگ و نور عکسا بود و چهره رو اغراق آمیز ادیت نمیکنن. فقط کلی غصه خوردم که از میون اون همه عکس عالی باید یه سری رو حذف میکردم که آلبوممون خیلی زیاد نشه دیگهتصویر: /images/smilies/new/crying.png البته فایل خام همه عکسا رو میگیریم ولی خب دلمون میخواست همه عکسا همونجوری ادیت شن  تصویر: /images/smilies/new/sad.png

عزیزم میتونم بپرسم چقدر هزینه کردین؟ قیمت پکیجاشون به چه صورت بود؟

نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #1996
(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ عصر)'anna_hm91' نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ صبح)'S_es' نوشته است:  ما دیشب رفتیم عکس و فیلممونو  از امید طالبی گرفتیم. یعنی میتونم بگم هزار بارم برگردم بازم خودشونو انتخاب میکنم. ادیت عکسامون و طراحی که برای آلبوممون کرده بودن بی نظیر بود. بیشتر تمرکز ادیتشون رو رنگ و نور عکسا بود و چهره رو اغراق آمیز ادیت نمیکنن. فقط کلی غصه خوردم که از میون اون همه عکس عالی باید یه سری رو حذف میکردم که آلبوممون خیلی زیاد نشه دیگهتصویر: /images/smilies/new/crying.png البته فایل خام همه عکسا رو میگیریم ولی خب دلمون میخواست همه عکسا همونجوری ادیت شن  تصویر: /images/smilies/new/sad.png

من به علاوه عکاسی روز عروسی،هم فرمالیته شمال داشتم، هم شهر و هم عکاسی خونه، حدودا 20 شد(تنها چیزی بود که تو عروسیم اینقدر برام مهم بود). 
قیمت پکیجاشون هم اینجوریه که میتونی خیلییی چیزا رو کم و زیاد کنی تا به یه هزینه خیلی خیلی معقوول برسی چون بعد خودم دو تا از دوستامونم رفتن پیششون خیلی کمتر شد قراردادشون. 
یه مورد خوب دیگه هم که دارن اینه که شرایط پرداختشون خیلی خوبه.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
یه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که شما ممکنه بری یه آتلیه از کاراشون خیلی خوشت بیاد، اما کار خودتو که تحویل بگیری خیلی راضی نباشی. دلیلش اینه که فیلمبردارا و ادیتورا ممکنه فرق داشته باشن این خیلی مهمه حواستون باشه حتما. برای همین یکی از امتیازایی امید طالبی داره اینه که تیمش الان ادیتور و فیلمبرداری ثابتیو داره که قبلا استودیوهای خیلی به نامی بودن ولی الان اینجا ثابتنتصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #1997
(۱۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ صبح)'S_es' نوشته است:  
(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ عصر)'anna_hm91' نوشته است:  

من به علاوه عکاسی روز عروسی،هم فرمالیته شمال داشتم، هم شهر و هم عکاسی خونه، حدودا 20 شد(تنها چیزی بود که تو عروسیم اینقدر برام مهم بود). 
قیمت پکیجاشون هم اینجوریه که میتونی خیلییی چیزا رو کم و زیاد کنی تا به یه هزینه خیلی خیلی معقوول برسی چون بعد خودم دو تا از دوستامونم رفتن پیششون خیلی کمتر شد قراردادشون. 
یه مورد خوب دیگه هم که دارن اینه که شرایط پرداختشون خیلی خوبه.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
یه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که شما ممکنه بری یه آتلیه از کاراشون خیلی خوشت بیاد، اما کار خودتو که تحویل بگیری خیلی راضی نباشی. دلیلش اینه که فیلمبردارا و ادیتورا ممکنه فرق داشته باشن این خیلی مهمه حواستون باشه حتما. برای همین یکی از امتیازایی امید طالبی داره اینه که تیمش الان ادیتور و فیلمبرداری ثابتیو داره که قبلا استودیوهای خیلی به نامی بودن ولی الان اینجا ثابتنتصویر: /images/smilies/new/wink.png

مرسی عزیزم بابت توضیحات کاملت. منم مثل شما چندین بار عکاسی میخوام، برامم مهمه اگه از نمونه و سبک کاری خوشم اومد تحویل کار خودم با همون کیفیت باشه، البته همکاری خودمونم مهمه. اونو هم باید یکم تمرین کنم، یکم خجالتیم، زیادم از خودم عکس نمیگیرم بدونم تو کدوم حالت بهتر میشه صورت و حالت بدنم تو عکسا.

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #1998
(۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ صبح)'roya75' نوشته است:  
(۲۷-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ صبح)'roya75' نوشته است:  

کجاهارو رفتی دیدی؟
پل هم رفتی؟

پل حتما برو کاراشونو ببین فکرنکنم کسی بره و قرارداد نبنده چون کارشون خیلی حرفه ایه و قیمتاشون خیلی خیلی مناسب
با گروهشون تو روز فرمالیته انقدر به ما خوش گذشت که نگو واقعا گروه کاربلد و خوش اخلاقی دارن
 درنهایت هم همون چیزی که انتظارشو داری تحویلت میدن

دقیقا همینطوره منم به توصیه چندتا از عروسا که همینجا باهاشون آشناشدم رفتم پل قرارداد بستم و حالا واقعا راضی ام چون همش واسه اتلیه استرس داشتم ولی خداروشکر عالی بود هیلی عالی اصلا انگار از زاویه دوربینشون همه چی زیباتر از واقعیت دیده میشد دستشون درد نکنه خیلی هم متواضع و خوش برخورد بودن و تو هزینه ها منصف

نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #1999
تصویر: ./uploads/201908/post_95696_1565513191_f49a6619e958625d607efb17b1ae610c.attach

آفر ویژه محرم آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوعروس ها شروع شد

تور فرمالیته شمال رایگان!!!!!!

اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری با هماهنگی

4487713

09128495759

09122383310

فایل‌های ضمیمه
.jpg  fdrgf copy.jpg (اندازه: 165.63 KB / دانلودها: 1)

صداقت. کیفیت. برخورد عالی 3 رکن اصلی هست که از ما باید انتظار داشته باشید
با دیدن نمونه کارها و قیمت های ما خودتان قضاوت کنید
44387713
09128495759
09122383310
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #2000
بچه ها کسی اتلیه mvd رفته من اسم اصلیشون رو نمیدونم فقط کاراشون رو تو اینستا دیدم به نظرم جالبه کارشون اگه کسی در باره این اتلیه تجربه ای داره ممنون میشم اطلاع بده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام