• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

مقایسه آتلیه های تهران

دیروز, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #1961
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(دیروز ۱۲:۱۹ صبح)'zohre.k' نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ صبح)'zohre.k' نوشته است:  دوستای عزیزم،کسی اتلیه امید طالبی و میشناسه؟

عزیزم قبلا فیلمبردار آتلیه ویرگول بود که آتلیه دوستم بود الان جدا آتلیه زدن اون موقع هم کارش خوب بود به نظرم الانم کارش خوبه 

رفتم کاراشون دیدم،یعنی دلم میخواست البوما و عکسارو گاز بزنم از بس قشنگ بودن.فقط حیییییفففف ک فرمالیته و عروسی بدون البوم ۲۱میلیون میشد و خب گرون بود برام

ولی خیلی خیلی راه میان با عروس دوماداشون.
الان یکی دیگه ازدوستامون رفته پیششون، بهشون گفته هم تخفیف میدن هم سرنحوه پرداخت خیلی راه میاد باهاشون. 
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، zohre.k
امروز, ۰۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۱:۴۹ عصر توسط zohre.k.)
ارسال: #1962
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(دیروز ۱۰:۴۱ صبح)'S_es' نوشته است:  
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ صبح)'zohre.k' نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ صبح)'zohre.k' نوشته است:  دوستای عزیزم،کسی اتلیه امید طالبی و میشناسه؟

عزیزم قبلا فیلمبردار آتلیه ویرگول بود که آتلیه دوستم بود الان جدا آتلیه زدن اون موقع هم کارش خوب بود به نظرم الانم کارش خوبه 

رفتم کاراشون دیدم،یعنی دلم میخواست البوما و عکسارو گاز بزنم از بس قشنگ بودن.فقط حیییییفففف ک فرمالیته و عروسی بدون البوم ۲۱میلیون میشد و خب گرون بود برام

الان یکی دیگه ازدوستامون رفته پیششون، بهشون گفته هم تخفیف میدن هم سرنحوه پرداخت خیلی راه میاد باهاشون. 

نمیدونم عزیزم،انقدر تو این مرحله گیر کردم ک ناامید شدم،هفت تا اتلیه رفتم دیدم چقدم تواینستا دیدم و نظرات اینجارو خوندم،ولی هرکدوم یه نقطه ضعفی داشتن،من دوس ندارم فیلم و عکس منم تکراری باشه عین بقیه فیلم و عکسا،یکم خلاقیت میخوام،اگه برم فرمالیته دوس ندارم بدو بدو کنم وسط جنگل و دشت اخرشم خوشحال باشم ک رفتم فرمایته،دلم میخواد یه سناریویی چیزی دلشته باشه،امید طالبی هم دوس داشتم نمونه کاراشو ولی خب اونا عروسیاشونم واقعا سوپر لاکچری بود،همشون عمارتای انچنانی عروسی گرفته بودن.عروسی من قراره یه چیز معمولی باشه.اینه که نمیدونم چیکار کنم،میخوام 10_12هزینه کنم،همسرم مشکلی نداره میگه هرکجا دوس داری میریم هرچقدم هزینه اش باشه میدم ولی خودم میگم نه دیگه 20تومن تو این شرایط خیلی زیاده

(دیروز ۱۰:۴۱ صبح)'S_es' نوشته است:  
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ صبح)'zohre.k' نوشته است:  

نمیدونم عزیزم،انقدر تو این مرحله گیر کردم ک ناامید شدم،هفت تا اتلیه رفتم دیدم چقدم تواینستا دیدم و نظرات اینجارو خوندم،ولی هرکدوم یه نقطه ضعفی داشتن،من دوس ندارم فیلم و عکس منم تکراری باشه عین بقیه فیلم و عکسا،یکم خلاقیت میخوام،اگه بزم فرمالیته دوس ندارم بدو بدو کنم وسط جنگل و دشت اخرشم خوشحال باشم ک رفتم فرملیته،دلم میخواد یه سناریویی چیزی دلشته باشه،امید طالبی هم دوس داشتم نمونه کاراشو ولی خب اونا عروسیاشونم واقعا سوپر لاکچری بود،همشون عمارتای انچنانی عروسی گرفته بودن.عروسی من قراره یه چیز معمولی باشه.اینه که نمیدونم چیکار کنم،میخوام 10_12هزینه کنم،همسرم مشکلی نداره میگه هرکجا دوس داری میریم هرچقدم هزینه اش باشه میدم ولی خودم میگم نه دیگه 20تومن تو این شرایط خیلی زیاده

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام