• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

مقایسه آتلیه های تهران

۲۸-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #1801
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(۲۷-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۰۲ عصر)'آلیسا پارسا' نوشته است:  
(۲۲-تير-۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ عصر)'roza_ali' نوشته است:  سلام دوستان راستش من دارم برای خواهر شوهرم دنبال یه اتلیه خوب میگردم ممنون میشم اگر بهم کمک کنین و چند تا اتلیه خوب که رفتید و کارهاشون رو دیدی رو بهم بگید

عزیزم من فرمالیته ام رو با هنر سوم اکباتان انجام دادم خیلی عالیییییی بود بهت اینجا رو پیشنهاد میدم اقای اسماعیلی و تیمشون خیلی حرفه ایی اند میتونی روشون حساب کنی 

سلام دوستان  من  برای مراسمم تقریبا  کار تمام استودیو های خوب تهران رو دیدم  بیشترین جایی که هم قیمت و کیفیت و امکاناتش از بقیه جاها بهتر بود  استودیو ونوستار بود و تنها اتلیه ایی بود که لوکیشن اختصاصی داشتن... کسایی که اینجا  رفتن راضی بودن از کارشون
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #1802
سلام بچه ها.
عروسیه خواهر  من با این اتلیه بود و خیلیییی کارشون عالی بود
خواهرم آتلیه مهتارا با توجه به توضیحات همین سایت پیدا کرد. کیفیت عکس و فیلم براش خیلی مهم بود و قیمت هم همینطور.
شاید یکی از دلایلی که باعث شد با این آتلیه قرارداد ببنده برخورد خوب اولیه شون بود که روی ما خیلی تاثیر گذاشت. بعد از اینکه مراسم عروسی گذشت, دلش شور می زد که عکساش خوب می شن یا نه. راستش میگفت همون روز عروسی که توی آتلیه  عکسا رو بهشون نشون دادن, اینقدر هول بودن که نتونستن خیلی خوب نگاه کنن. حتی میگفت بعد از عکس اسپرت هم فکر می کردم که شاید عکسام خیلی خوب نشه اما...
وقتی برای بازدید عکسها رفته بود خیلی خوشحال بود  چون میگفت  کیفیت عکسها در همون حدی بود که دوست داشتم. هم عکسهای عروسی و هم عکسهای اسپرت خیلی خوب شده بودن و خودش و همسرش هم خیلی راضی بودن.به نظرم نقطه قوتشون کیفیت و اخلاق حرفه اییشون هست
الانم منتظر هستن که برند و عکس هاشون رو تحویل بگیرند ایشالا نتیجه کارشون هم خیلی خوب  بشه [تصویر: مقایسه آتلیه های تهران]

نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #1803
عروسای عزیز تورو خدا برای عروسیتون فقط به حرف دیگران اکتفا نکنید یکم تحقیق کنید متوجه میشید آتلیه های به نام کیا هستن و‌برید کاراشون رو‌ببینید یا حداقل اگه اینجا کسی تعریف میکنه از کار کسی بخواین که عکس ببینید تا صداقت طرف مقابل براتون روشن شه
چون واقعا اینجا تبلیغات متفرقه زیاده و جلوگیری از این تبلیغات مثلا نامحسوس امکان پذیر نیست
من اسم آتلیه هایی اینجا میبینم که واقعا کارشون خیلی معمولیه لطفا لطفا لطفا بیشتر تحقیق کنید واقعا عروسی قشنگترین شب زندگی آدمه و حیفه که خوب ثبت نشه
من یک ماه از عروسیم گذشته و واقعا دلم تنگ شده واسه عروسی و فقط عکس که بهم انرژی میده پس دقت کنید و برای مهمترین روز زندگیتون هزینه کنید و هرجایی نرید
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z ، eli meli joon ، nedaa71 ، عروس ریزه میزه ، golava
  • بیکیوت
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #1804

سلام بچه هااااا[تصویر: آرایشگاه غرب تهران]

تصویر: /images/smilies/new/angel.pngباز من اومدم با تورهای نوعروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

11 مرداد تور نوعروس داریم 

بازدید از آرایشگاه مدیس 

آفرها برای بچه های نوعروس :

پکیج 2.500.000 تومان -----> 2 میلیون تومان 

پکیج 1.500.000 تومان ----> 1 میلیون تومان

آدرس:​
تهرانسر - بلوار اصلی - نبش کوچه هفتم ( قهرمانی ) - مجتمع مهستان - طبقه دوم 

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 

09036085750

ساعت بازدید :

11 تا 13 

برای شرکت در این تور (بازدید) لطفا نام و نام خانوادگی خودتون رو به

شماره
10001615 پیامک کنید .
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #1805
سلام به همه
بچه ها کسی آتلیه مجید گنجی رفته؟ ولنجکه
سبک کارش رئاله
من دیشب توو اینستا دیدم پیجشو از کلیپاش خوشم اومد سبک عکاسیشونو هم دوس داشتم حالا بعضی از ژستای عکسای پیجش سلیقه ی من نبود ولی در کل خیلی نزدیکه به چیزی که میخوام، قیمتشم خوب بود بنظرم، ما مراسم مفصل نداریم، اتلیه فقط کلیپ و یه البوم عکس میخوام که کلیپ و عکس رو سه تومن گفتن و البوم از یک و نیم به بالا

اگه کسی جای دیگه با سبک رئال سراغ داره و قیمتای معقول ممنون میشم معرفی کنیدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #1806
من مراسم دختر خالم با اتیه مهتا بود واو اصلا کارشون از بس خوبه همه اخر شب از من ادرس این اتلیه رو میخواستن هم نوع برخودشون خیلی خوب بود وهم کارشون ژستاشون ودرکل خانوادمون خیلی ازشون و نوع سبک کارشون راضی بودن
دختر خالم اینا منو 40.80 رو برداشتن و ورودی باغشون رایگان بود واقعا پکیجش خیلی خوب بود
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #1807
(۲۲-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۰۰ عصر)'sonia_a' نوشته است:  سلام هفته پیش عروسی دوستم بود و من این اتلیه افر
رو بهش معرفی کرده بودم چقدررررررر که خوش حال بودو ازم تشکر میکرد واقعااا ممنونم بابت کمک هاتون و کار خوبتون که باعث شدین همه همه همه خیلی از عکسا و کلیپشون تعریف کنن و هم من جلوی دوستم شرمنده نشدم و سرفرازم کردین ممنونم اقای جمالی عزیز

واقعاااا تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngهرچی بگم کم گفتم از خوبیشون منم نامزدیم رفتم پیششون
کادر ی عالی منظم دقیق کاملا مسئولیت پذیر و فوق العاده پر انرژی من خودم خیلی شیطونم و پر انرژی با این حال خسته شده بودم اخرای شب اما تیم اقای جمالی اصلا تازه بهم همش روحیه میدادن و کلی سرحالم میکردن

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #1808
سلام دنبال آتلیه خوبم سمت

پاسداران..اگه معرفی کنید ممنون میشم.....

نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #1809
سلام دوستان New1
اینجا کسی عروسیش با استودیو رزت بوده ؟؟؟New2
میشه راهنمایی کنین‌ Lub
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام