• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

مقایسه آتلیه های تهران

دیروز, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۳۵ عصر توسط soosan.k.)
ارسال: #1631
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(۲۶-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ عصر)'neginzizi' نوشته است:  بچه ها  من جمعه بله برونمه ولی به احتمال زیاد چند ماه دیگه هنوز معلوم نیست مراسم عقدمه که توی باغ خالمه یه باغ کوچیک توی کردان برای همین در حد چند تا عکس توی باغ قبل مراسم و توی مراسم میخوام یعنی برای عقد هزینه خیلی زیادی نمیخوام برای آتلیه میشه چند تا آتلیه خوب و قیمت مناسب معرفی کنید تصویر: /images/smilies/new/lub.png

عزیزم مگه وقت میکنی الان بری باهاشون هاهنگ کنی؟؟؟چرا اینقدر دیر اقدام کردی

(۲۶-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
(۲۵-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ عصر)'sabasa' نوشته است:  بچه ها من باید کم کم برم برای فرمالیته ام احتمال زیاد میریم شمال به نظرتون چیکار کنم با سرما ؟؟؟ پیشنهادی دارید؟؟؟ من اصلا استرس گرفتم چون سرمایی ام و فرمالیته هم خیلی برام مهمه میخوام حتما داشته باشم و توی مراسمم هم پخش بشه حالا کسانی که رفتن میشه از تجربیاتشون بگن؟؟ به من کمک کنید که چیکار کنم؟

عزیزم به نظرم یه چیزی تو این مدل ها روی لباست بپوش هم قشنگه هم گرمه مثلا میتونی تعداد بیشتر عکساتو توی ویلا بندازی چندتارو توی جنگل بندازی 

تصویر: ./uploads/201801/post_91469_1516088273_9b4fbd280b8f081054b3db8171ad8831.attachتصویر: ./uploads/201801/post_91469_1516088279_cf6a0717aa440945f933a90775c3f5f8.attach

چه خوبه اینا از کجا بخریم ؟؟؟میدونید؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام