• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

مقایسه آتلیه های تهران

امروز, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #1461
RE: مقایسه آتلیه های تهران
دقیقا منم با حرف مینو موافقم بالاخره هر چیزی یه قیمت و تعرفه ای داره منم میخواستم به خواهرزادم بگم بره کاراشونو ببینه چون از عکسای اینستاشون خوشم اومده بود ولی با این موارد بهتره که حذف بشه از لیستمون
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو
امروز, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #1462
(امروز ۱۰:۳۳ صبح)'M♥️S' نوشته است:  
'mohammad9910 dateline='' نوشته است:  به نظرم این که هرکسی چقدر خرج میکنه به خودش مربوظه و موضوع مناسبی برای بحث اینجا نیست. مطمنا کیفیت کار 3 ملیونی با 20 ملیونی متعفاوته. ولی خب هرکسی یه بودجه ای داره و یا با یه کیفیت کار راضی میشه. بهتر اینه که به نسبت قیمت ها نمره داد. خیلی هم بالای 100 ملیون هم هزینه کردن برای آتلیشون. لابد میتونستن خب
ما دیروز کار آقای کاشی زاده هم دیدیم.(زبرا ) عکس هاشون محشر بود. فیلم ها هم قشنگ بود ولی بدی این بود که 4 کلیپی که به ما نشون دادن همه شبیه هم بود. آهنگشوت هم حتی یکی بود. قیمت با فرمالیته تهران و البوم شد 25 ملیون. و در مورد فایل عکس ها گفتن نرمش 4 ملیونه ولی امکان داره مجانی بدم امکان داره با 10 تومن هم ندم. که یکم برامون عجیب بود.
لینک رو هم دیدیم. عکس هاش خیلی قشنگ بود. روی فیلم باید فکر کنیم ولی

عزیزم‌منم کار عکس زبرا خیییییلی دوست دارم با کلیپ علی حمیدی.کاش این دوتا ترکیب میشدنتصویر: images/smilies/biggrin.gifولی عزیزم لینک و خیلی حواست باشه من شنیدم زیاد خوب نیس

چرااا چی شنیدی راجع بهشون؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

دیگه مونده شیما و پرهیب و نوربین هم ببینیم بعد تصمیم بگیریم. دوستان واقعا کسی چیزی راجع به مکس فتوگرافی نشنیده؟ خیلی کارش قشنگ بود. عجیب برام هیچ جا اسمش نیستتصویر: images/smilies/undecided.gif

نقل قول
امروز, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #1463
'mohammad9910 dateline='' نوشته است:  
'M♥️S dateline='' نوشته است:  
'mohammad9910 dateline='' نوشته است:  به نظرم این که هرکسی چقدر خرج میکنه به خودش مربوظه و موضوع مناسبی برای بحث اینجا نیست. مطمنا کیفیت کار 3 ملیونی با 20 ملیونی متعفاوته. ولی خب هرکسی یه بودجه ای داره و یا با یه کیفیت کار راضی میشه. بهتر اینه که به نسبت قیمت ها نمره داد. خیلی هم بالای 100 ملیون هم هزینه کردن برای آتلیشون. لابد میتونستن خب
ما دیروز کار آقای کاشی زاده هم دیدیم.(زبرا ) عکس هاشون محشر بود. فیلم ها هم قشنگ بود ولی بدی این بود که 4 کلیپی که به ما نشون دادن همه شبیه هم بود. آهنگشوت هم حتی یکی بود. قیمت با فرمالیته تهران و البوم شد 25 ملیون. و در مورد فایل عکس ها گفتن نرمش 4 ملیونه ولی امکان داره مجانی بدم امکان داره با 10 تومن هم ندم. که یکم برامون عجیب بود.
لینک رو هم دیدیم. عکس هاش خیلی قشنگ بود. روی فیلم باید فکر کنیم ولی

عزیزم‌منم کار عکس زبرا خیییییلی دوست دارم با کلیپ علی حمیدی.کاش این دوتا ترکیب میشدنتصویر: images/smilies/biggrin.gifولی عزیزم لینک و خیلی حواست باشه من شنیدم زیاد خوب نیس

چرااا jچی شنیدی راجع بهشون؟تصویر: /images/smilies/new/crying.png

دیگه مونده شیما و پرهیب و نوربین هم ببینیم بعد تصمیم بگیریم. دوستان واقعا کسی چیزی راجع به مکس فتوگرافی نشنیده؟ خیلی کارش قشنگ بود. عجیب برام هیچ جا اسمش نیستتصویر: images/smilies/undecided.gif

عزیزم من۲ ۳ صحفه قبلم گفتم،دوستم‌کارش تو اتلیس،با همه این استودیو ها مثل رزت و علی حمیدی و زبرا و اینا دوست،اون بهم کفت دور لینک و خط بکش،چندتا بهش اتلیه گفتم اونم راهنماییم کرد،مثلا گفتم هانیه امینی گفتش اصلا چون کار فیلمش واقعا بده،بعد از چندوقت یکی از بچه هام‌تو تاپیک گفت فیلمبرداریش ضعیف بود

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد