• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

مقایسه آتلیه های تهران

۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #1241
RE: مقایسه آتلیه های تهران
(۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ صبح)'parienaz' نوشته است:  دوستان چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم از تجربیتتون بگین
ما روز عروسی که شد آتلیه گفت ما 3 نفر هستیم که باید برای هر کدوم آزانس بگیرین از خونشون تا باغ و از باغ تا تالار و از تالار تا خونشون!!!! هزینه اش با داماد
موقع ناهار شد باز همینطور گفت هزینه اش با داماده در صورتی که خودشون غذا سفارش دادن و اصلا نظر نخاستن که از کجا و چی بگیریم!
موقع اوردن شاسی سر مجلسی شد باز اومدن گفتن پیک اورده و هزینه پیک شما باید بدین واقعا همینطوره ؟؟؟
همسرم شاکی بد چرا اول بار نگفته من سعی کرد آرومش کنم تا بخیر بگذره اما الان که فکر میکنم میبینم رفتارشون غیر حرفه ای بود

چرا با ماشین خودشون نیومدن؟ با آژانس؟!تصویر: images/smilies/undecided.gif
ما فقط پول غذای اون روز رو دادیم ولی تو آتلیه 20 نفر بودن، به نظرم همین پول غذا هم ظلمه، تو داری یه خدماتی ارائه میدی پولشو هم کامل میگیری، دیگه این باج گرفتنا برای چیه، الکی برای خودشون قانون درست کردنتصویر: images/smilies/angry.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط parienaz
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ عصر توسط pariyan.)
ارسال: #1242
سلام دوستان
من بالاخره وقت کردم بیام اینجا تجربمو بگم 
عروسی ما 16 تیر بود و آتلیه مون هم همایون فر 
در کل میتونم بگم خیلی راضی بودم از کارشون، البته تا اینجا، چون بالاخره تا آلبومو فیلم و عکسارو نگیریم که نمیشه گفت نتیجه چطور بوده، اوناشو بعدا میام میگم
ولی از طرز برخورد عکاس و فیلم بردار بگم که چه روز عروسی چه فرمالیته راضی بودیم. خیلی با حوصله به خواسته هامون گوش میدادن.بی احترامی خاصی من ندیدم ازشون خداروشکر
پوزایی که دادنو دوس داشتم. به نظرم جدید و بروز بود. یکی دوتا هم خودم دوس داشتم گفتم ازمون گرفتن
فیلم برداری هم به ندرت میگفت چیکار بکنیم. همون رفتار واقعی خودمونو گرفت. اون نمونه کلیپی که توی آتلیه دیدم که خیلی خوب بود اگه واسه ما هم مث اون بشه عالیهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
عکس سر مجلسمو واقعا دوس داشتم. همه گفتن قشنگ شده.
کرین نگرفته بودم که الان یکم افسوس میخورم کاش گرفته بودم.
هلی شات هم همه میپرسن کارش خوب بود یا نه. والا من سر درنمیارم که خوب و بدش چجوریه. من که مشکلی ندیدم ولی توانایی تشخیص حرفه ای بودن یا نبودنشم ندارم که بخوام نظر بدم تصویر: images/smilies/tongue.gif
بازم اگه سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمکی بکنمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

اولین قراردادو بستم : استودیو همایون فر
خدایا دوستت دارم، هر روز بیشتر از دیروز
نقل قول
 سپاس شده توسط Rozet
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #1243
(۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ عصر)'Allod2003' نوشته است:  
(۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ صبح)'parienaz' نوشته است:  دوستان چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم از تجربیتتون بگین
ما روز عروسی که شد آتلیه گفت ما 3 نفر هستیم که باید برای هر کدوم آزانس بگیرین از خونشون تا باغ و از باغ تا تالار و از تالار تا خونشون!!!! هزینه اش با داماد
موقع ناهار شد باز همینطور گفت هزینه اش با داماده در صورتی که خودشون غذا سفارش دادن و اصلا نظر نخاستن که از کجا و چی بگیریم!
موقع اوردن شاسی سر مجلسی شد باز اومدن گفتن پیک اورده و هزینه پیک شما باید بدین واقعا همینطوره ؟؟؟
همسرم شاکی بد چرا اول بار نگفته من سعی کرد آرومش کنم تا بخیر بگذره اما الان که فکر میکنم میبینم رفتارشون غیر حرفه ای بود

چرا با ماشین خودشون نیومدن؟ با آژانس؟!تصویر: images/smilies/undecided.gif
ما فقط پول غذای اون روز رو دادیم ولی تو آتلیه 20 نفر بودن، به نظرم همین پول غذا هم ظلمه، تو داری یه خدماتی ارائه میدی پولشو هم کامل میگیری، دیگه این باج گرفتنا برای چیه، الکی برای خودشون قانون درست کردنتصویر: images/smilies/angry.gif

این مشکلی هست که اکثر آتلیه ها دارن. منم برای نامزدیم این مشکل رو داشتم که یکسری هزینه های اضافه و الکی پرداخت کردیم که بدون هماهنگی بود. اما روز عروسی تیم فیلمبرداری عروسیم خیلی حرفه ای رفتار کردن و تمام این هزینه ها که شامل ایاب و ذهاب و نهار بود خودشون پرداخت کردن و من و همسرم هار مهمان آتلیه امیر عرشیا بودیم و این باعث شد که من همه جا تعریف این رفتار حرفه ای رو بگم.

نقل قول
 سپاس شده توسط parienaz ، Rozet
۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #1244
سلام دوستان خیلیا پیام داده بودید بهم  گفتم این جا جواب  بدم چون یه سری افراد خصوصیشون  بسته بود تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
بله ما از اتلیه افر خیلی راضی بودیم خواهرم و خانواده شوهرش واقعا خیلی از مراسمشون راضی بودن و تیم افر از نظر ما خیلی کامل بود از شون ممنونیم همگی تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #1245
دیشب موقع خواب استرس من و همسرم گرفت سر اینکه الان ما همه پول آتلیه رو دادیم و تسویه شده اگه کاری که تحویل داد خوب نبود اونموقع باید چیکار کرد!!!!
چقد بده آدم بی تجربه باشه آ

به شما هم گفتن تسویه باید کنین قبل مراسم؟؟؟

در مقابل عشقمون همه سر تعظیم فرود اوردن
ما بهم رسیدیم ....

96/5/19 تصویر: /images/smilies/new/angel.png

تالار :     مهرماندگار=90%
آتلیه :     آرمانی=70%
آرایشگاه : مانلی=50%
لباس عروس: تن ناز=90%

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ عصر توسط elham7.)
ارسال: #1246
(امروز ۱۲:۱۰ عصر)parienaz نوشته است:  دیشب موقع خواب استرس من و همسرم گرفت سر اینکه الان ما همه پول آتلیه رو دادیم و تسویه شده اگه کاری که تحویل داد خوب نبود اونموقع باید چیکار کرد!!!!

آتلیه آرمانی صادقیه؟
معلومه که حتی قبل تحویل کامل کار هم نباید تسویه کنید. ما ۳۰ درصد مبلغ رو گذاشتیم بعد تحویل کار اگه درصد رو اشتباه نگم
اونجوری که اتلیه دیگه انگیزه ای واسه خوب کار کردن و تحویل به موقع نداره

بهترین انتخابای من بعد از تحویل کامل کارام:
گروه موزیک علی کیا، آتلیه باراد بابایی
تشریفات رنسانس مزون رویال هم عاااااالین عااااالی
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ عصر توسط Rozet.)
ارسال: #1247
(۲۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ عصر)Allod2003 نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ عصر)Rozet نوشته است:  سلام به روی ماهتون
عروسی ما هم به گذشت و اومدم که از آتلیه مون بگم براتون
استودیو عکاسی ما الیما بود و خانوم الهه و الهام عکاسمون بودند و نرگس هم فیلمبردارمون.
رفتار و تلاش همشون کاملا ستودنی بود و بیشتر از ما به اینکه فیلم و عکس زیادی داشته باشیم اهمیت میدادند.
از ارایشگاه من و داماد تا حاضر شدن و صحنه واقعی دیدارمون توی خونه و عکاسی داخل خونه و باغ و سالن عالی بودند، هلی شات کارشون هم کاملا حرفه ای و خوش برخورد بود و اصلا هلی شات کار اماتور باغ رو برامون نیاوردند.
راستی ما توی مزرعه کنار باغمون هم عکس گرفتیم که خیلی دوستش میداشتم Smile
فیلمبردارشون خیلی معلوم نبود موقع فیلمبرداری چی میخواد و کلا فیلمبرداریشون سبکش مستند نیست، یعنی در حین حرکات فیلم نمیگیره و بهت صحنه رو میگه تا بازی کنی...
عکسها و فیلمهامون امادست و باید بریم فایل اصلیش رو بگیریم و انتخاب کنیم...
تعدادی از عکسهامون رو هم به صورت خام دیدم و دوست داشتم، دارم به یک فرمالیته توی اذر یا دی فکر میکنم ناجور Big Grin
در مجموع عکاسی این اتلیه رو به تمامی رئال دوستان بسیار پیشنهاد میکنم و در مورد فیلمبرداریش نظر خاصی ندارم، مخصوصا که الان هنوز هیچ فیلمی ندیدم که بخوام بگم...

آتلیه الیما کجاست؟ همه پرسنلش خانومن ؟

الیما توی جنت اباد مرکزیه و خانم الهه مهدیزاده مدیریتش رو داره... پرسنل خانوم داره اما از اونجاییکه کلا چیزی به اسم اتلیه ندارند، پس پرسنل خانومشون رو فقط بعد از قرارداد و قبل مراسم و توی جلسه توجیهی میبینی

(امروز ۱۲:۱۰ عصر)parienaz نوشته است:  دیشب موقع خواب استرس من و همسرم گرفت سر اینکه الان ما همه پول آتلیه رو دادیم و تسویه شده اگه کاری که تحویل داد خوب نبود اونموقع باید چیکار کرد!!!!

پریناز ما هم حدود 20 درصد مبلغ رو برای بعد از البوم گذاشتیم
در خصوص رفت و امد هم شنیدم با عروس و داماده و میخواستم براشون ماشین بگیرم که خودشون قبول نکردند و گفتند با ماشین خودشون میاند... در مورد ناهار هم که اصلا حرفی نزدیم و چون خونه ما بودند و مهمون ما محسوب میشدند، ناهار رو خریدیم و خیلی تووووپ خوردیم کنار هم Smile))))))

عروس خوشبخت مرداد 96
تالار: پردیسان پونک، عالی
آتلیه: الیما فوتوگرافی، عالی
مزون: کارولن، بسیار عالی
آرایشگر: کاترین آریازند، بسیار بد

انتخاب های نامزدی: تالار باشگاه راه آهن، آرایشگاه ندا پاسار، آتلیه سپنتا
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #1248
سلام
من آتلیه باران به مدیریت آقای کیوان رو انتخاب کردم. چون توی نوعروس تاپیک نداشتند یکم استرس داشتم ولی الان به جرات میگم بهترین انتخاب مراسم من بودند. گروه جوون با حوصله و با انرژی بودند. ما 6 ساعت تو باغ داشتیم عکس و فیلم میگرفتیم و فقط سر ناهار یک ربع استراحت کردیم. هم ژست بهمون دادن برای عکس هم عکس های با ژست طبیعی تر گرفتیم. کلا هم مارو میخندوندن که تو عکس ها خنده هامون طبیعی باشه. من ازشون خواستم لیت و شاسی برامون سر مراسم نیارن که بعد خودم برم انتخاب کنم. کلیپ سر مراسمم هم عالییی شده بود. یکم زمانش کم بود و حدود 3 4 دقیقه بود ولی از نظر من کافی بود. کیفیت رو فدای کمیت نکردند و یه کلیپ با ادیت عالی بهمون دادند. من دوست داشتم از صدای مراسم هم تو کلیپ استفاده شه و فقط اهنگ نباشه. به بهترین شکل و با هنرمندی تمام اینکارو کردند.
واقعا هم تا ساعت 12 شب از ما عکس گرفتند. عکس ها هم چندتاشو بهمون نشون دادن بدون ادیت هم خیلییی عالی بود. خیلی.
ما هلی شات باغ داشتیم که اقا کیوان لطف کردند و برامون هلی شات سر مراسم هم رایگان اوردن و سوپرایزمون کردنتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
من واقعا ازانتخابم راضی بودم. از همینجا ازشون تشکر میکنم. همین که خاطرات قشنگی برامون ساختند خیلی ارزشمند بود برامون. 
زمانی که فیلم و عکس رو تحویل بگیرم هم میام نتیجه نهایی رو میگم.

آرایشگاه: افسون_ ساناز سعدی (عالی بود)
تشریفات: رنسانس_آقای یاوری (عالی بود)
موزیک: گروه علی کیا (عالی بود)
آتلیه: باران (عالی بود)
لباس: مزون رزا_ میرداماد (خوب بود)

خدا رو شکر تمام انتخاب هام عالی بود. عروسی عالی گذشت.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد