• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی کتاب داستان ایرانی + نام نویسنده + خلاصه

۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ عصر توسط pikard.)
ارسال: #1

معرفی کتاب داستان ایرانی + نام نویسنده + خلاصه
بچه ها یه قانونی برای این تایپیک گذاشته شده و این اونه که هر کتابی که معرفی میکنید نام نویسنده + خلاصه +ژانرش +اگه شد عکس روی جلد کتاب هم باشه عالیه(از نت بردارین)
اینجوری خیلی عالی میشه هر کس هر کتابی تو اون زمینه که دوست داره میتونه اینجا ببینه اگه خوشش اومد بره بخره یا دانلود کنه...

راستی یه تذکر پست هایی که شامل نویسنده و خلاصه نباشن حذف میشوند ....
نقل قول
 سپاس شده توسط Parinaz
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ صبح توسط khoodka.)
ارسال: #2

RE: معرفی کتاب داستان ایرانی
کتاب قصه های مجید فوق العاده بودو هست..
شبیه سبک قصه های مجید یه مجموعه 4جلدی هست به اسم قصه های من و ارباب..همون طنز تلخ و هوشمندانه البته نه همونقدر قوی توش زیاده.
نقل قول
 سپاس شده توسط banoye irani ، saraaa72
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #3

بکشین بیرون ازین کتابای خاله بازیو دختر کمن گیسو و مرد بی وفا بابا!

امیرکوچولوی هشتم
تلفیقی از افسانه و واقعیت.. زندگی ساده ی یه شاهزاده که باید طبق رسوم مراحلیو بگذرونه بدون حمایت خانوادش تا شاه بعدی بشه..
نوشته ی حسین فتاحی از انتشارات قدیانی
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، pikard ، ساره ، Parinaz ، banoo ، ida ، saraaa72 ، YALDA68
  • گروه ژ
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #4
[تصویر: معرفی کتاب داستان ایرانی + نام نویسنده + خلاصه]
رمان‌های اسماعیل فصیح عالیه

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط khoodka ، saraaa72 ، mehrsuntalebi ، mary1992 ، banoo mehr ، nasibe_603
۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #5
ویسنده: ژان گور
مترجم: ذبیح‌الله منصوری
نوشته ژان گور
برگردان ذبیح‌الله منصوری
این کتاب به رخدادهای تاریخی ایران از هنگام مرگ نادرشاه افشار تا پایان زندگی آقامحمدخان قاجار به دیدی داستان‌گونه می‌پردازد. گرچه چهره‌های این کتاب همگی تاریخی‌اند ولی همه رخدادهای این کتاب بر پایه راستینگی‌های تاریخی نیست. قهرمان این کتاب آغامحمدخان قاجار است و نویسنده کوشیده‌است که خونریزی‌ها و ددمنشی‌هایی را که او و پیروان و یارانش انجام داده بودند را توجیه کند.

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط h0da ، banoo
۲۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #6

باغ مارشال - جلد سوم: کو زندگی؟
نویسنده: حسن کریم پور
ناشر: اوحدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 317
سال انتشار: 1389
جلد سوم درباره ی زندگی ناهید و خسرو و اینکه ناهید افسردگی شدید گرفته و تریاک مصرف میکنه خسروم الوده میشه ولی هردوتاشون ترک میکنن.خسرو دوباره عاشق میشه عاشق یه دختر که از خودش 20 سال کوچکتره.اخرشم ناهید میمیره

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603
۲۱-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #7
چن روز پیش یه رمان خریدم.نیمه ی نا تمام..عالییییییییییییییییی!تازه 2ماهه چاپ شده.نویسندش هم اتفاقا بود!اول کتاب واسم یه جمله نوشت Smile)))
نویسنده ش: نسرین قربانی
رمان اجتماعی و با کلی اصطلاحات عامیانه...داره وضع زندگی الان مردم رو توصیف میکنه...خیلی قشنگه.اول که ناشرش گفت اگه یکم بخونی عمرا بتونی بزاریش کنار گفتم داره تبلیغ میکنه!ولی خدایی راس گفته بود..

Im not Rihanna I do not love the way you lie Dodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، YALDA68 ، yalda2013
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #8

دلربا
نوشته فواد فاروقی

داستان مهر النسا بانوی زیبای ایرانی که همسر جهانگیر پادشاه هندوستان می شود .

محمد غیاث کاتب دربار صفوی بود . شاه اسماعیل صفوی فردی باده نوش و خوش گذران شبی در بزمی محمد غیاث را مجبور به نوشیدن شراب می کند او فردی مومن و پرهیزگار و دانشمند بود شاه اسماعیل زمانی که امتناع وی را می بیند محمد غیاث را از دربار و از شهر به همراه همسر باردارش مهربانو بی هیچ وسیله ای تبعیدش می کنند .

مهربانو پا به ماه بود و در اولین شب تبعید کودکی زیبا و خوش قدم را در شرایط بحرانی به دنیا می آورد که آینده دو کشور هندوستان و ایران را تغییر می دهد .

من عاشق قلم فواد فاروقی هستم...علاوه بر اینکه از تاریخ یه چیز یاد میگیری...مثل رمان های عاشقونه جذاب و زیباست...

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Parinaz ، havva ، YALDA68 ، nasibe_603
۲۴-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #9
رمان های ایرانی : معشوقه آخر(مهناز سید جواد جواهری) که درباره بخشی از زندگی ناصرالدین شاه و حرمسراش هست و با زندگی سوگلی محبوبش جیران شروع میشه.به نظرم خیلی جالب بود.کلا رمان تاریخی رو دوست دارم اینو خیلی دوست داشتم و توصیه میکنم حتما بخونید.البته از این نویسنده چند رمان تاریخی دیگه هم چاپ شده.
رمان توصیه شده بعدی:شرق بهشت(نویسنده : فریده راهنما)
نقل قول
 سپاس شده توسط moon girl ، pikard ، p@rdiS ، Liliaa
۱۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #10
من از طنز رمانهای مودب پور خوشم میاد.
بچه ها اگه رمان خون حرفه ای هستید یه سری به سایت http://www.forum.98ia.com هم بزنید.رمان های نوشته کاربراش قشنگن.
بخصوص یکی از کاربراش بنام mahtabi22که روانشناسه و داستان زندگی مراجعه کننده هاشو به صورت رمان مینویسه.برای من که خیلی جالبهHehe!

امام حسین (ع)
رستگار نمی شوند مردمى که
خشنودى مخلوق را در مقابل غضب خالق خریدند.
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard ، banoo ، دختر شرقی ، Fatema414 ، samsoon ، noonoo63 ، xSaMiRax ، Liliaa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام