• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

معرفی کتابهای روان شناسی

۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ عصر توسط بهاردخت.)
ارسال: #1

معرفی کتابهای روان شناسی
در این تاپیک کتابهای روانشناسی رو برای استفاده کاربران سایت معرفی میکنیم.

1.سعی بر این باشه که کتابهایی معرفی بشه که با فرهنگ ما سازگار باشه.
2. سعی کنید عکسی از کتاب در کنار معرفی کتاب هم درج بشه، تا اگر جایی کتاب رو بقیه دیدند سریع یادشون بیفته و بخره Smile
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ عصر توسط paeizi.)
ارسال: #2
RE: معرفی کتابهای روان شناسی
بفرمایید خانم دکترBig Grin

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #3

[تصویر: معرفی کتابهای  روان شناسی]

چگونه زندگی مشترک خود را از نو و عاشقانه بسازیم

نویسنده:ساداتیان، اصغر
انتشارات: شرکت کتاب
تعداد صفحات: 313

کتابی فوق العاده در مورد زندگی زناشویی و مشکلات و ...

این کتاب طبق فرهنگ ما نوشته شده و من به شدت توصیه میکنم این کتاب رو چه تازه عروس ها و چه خانواده های فرزند دار بخونند.
نقل قول
 سپاس شده توسط noonoor chi ، ayda ، سایان ، betsabeh ، samira khosh ، baharak7 ، talamala
  • گروه ژ
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #4
نمیشه عکس نداشته باشه؟آخه من کتابامو یا به دوستام میدم یا جمعشئن میکنم چون جا ندارم

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #5

(۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ عصر)noonoor chi نوشته است:  نمیشه عکس نداشته باشه؟آخه من کتابامو یا به دوستام میدم یا جمعشئن میکنم چون جا ندارم

ایرادی نداره عزیزم. ولی من همین کتاب رو سرچ کردم عکسش اومد. ولی ایرادی ندارهNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط noonoor chi
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #6

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
درباره کتاب:
کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، مشاور نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.
نوشته: فلورانس اسکاول شین
ناشر: پیکان
ترجمه: گیتی خوشدل
تعداد صفحات: 361
قیمت پشت جلد: 50000

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، ayda ، بهاردخت ، ziba66 ، h0da ، مريم گلي ، اورانوس ، baharak7 ، saye_roshan88 ، xSaMiRax ، Minaaa_R ، پریسااا ، sara-nazi ، شفاف ، melo
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ عصر توسط noonoor chi.)
ارسال: #7
این کتابو من هم دارم..کتاب 4 اثر .دکتر به مامانم داده بود
اما یه ایراده بزرگ داره....متنش روان نیست و باید خیلی دقت کنی روی معانیه کلمه ها و کلا با حوصله ی و تمرکز زیاد باید خوند ولی کتابه خوبیه

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط ayda ، xSaMiRax ، hheelleenn ، شاین ، zahra91
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ عصر توسط شادی.پ.)
ارسال: #8

کتاب از دولت عشق نوشته ی کاترین پاندر ترجمه ی گیتی خوشدل
درباره ی کتاب:
این کتاب که بارها تجدید چاپ شده،اولین بار در سال1966 توسط Unity school of Christianity منتشر شد.
دارای 7 بخش: معجزه ی عشق، راه کامیابی خود را دوست بدارید، قدرت رستاخیز بخش عشق، شیوه ی ویژه ی عشق1، شیوه ی ویژه ی عشق2 و از دولت عشق.
خانم کاترین پاندر نامه های آموزنده و جالبی را که دریافت کرده را به متن کتاب افزوده است.

اره کتاب پر محتوا و سنگینیه من 5بار خوندمش

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، ayda ، اورانوس ، baharak7 ، ماهرخ تبریزی
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #9
راهی به سوی روشنایی نوشته زهرا دباغچیان

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ عصر توسط shania.)
ارسال: #10

وای من کلللیییییییییییییییییییی از این کتابا دارم، اینایی رم که نوشتین همه رو خوندم، مرسی همه خوبن، سر فرصت میام کککککککککللللللللللللللییییییییییییییییییییی کتاب معرفی می کنمSmile

بچه ها یه کتابی هست به اسم سفر روح، نوشته دکتر مایکل نیوتن، البته شاید روانشناسی 100% نباشه ولی خیلی کتاب خوبیه، البته راجع به زندگی های متعدده و وقتی کتابو خوندین حتی اگه به زندگی های متعدد باور ندارین هیییییییییییییییییییییچ مشکلی نیستا چون کلا راجع به خلقت بهتون جهان بینی می ده، فکرتون باز می شه، حتی اگه بهش هیییییییییییییییییییییییییچ اعتقادی هم پیدا نکنین

کتابای کاترین پاندر کلا خوبن، کتابایی هم که گیتی خوشدل ترجمه می کنه کتابای خوبین، یه کتاب قدیمی ام الان یادم افتاد به اسم خوب چون زندگی شاداب چون طبیعت، خوبه، دیگه دیگهههههههههههه... وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر، گفتگو با خدا، خود مقدس شما، جادوی واقعی، بازی ها،1000 پرسش قبل از ازدواج،راه کمال،........... فعلا اینا یادم بود، می رم نگا می کنم میام مشخصات کامل مینویسم، گفتم گوشتون آشنا باشه اگه جایی دیدین
نقل قول
 سپاس شده توسط شادی.پ ، بهاردخت ، baharak7 ، شفاف
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام