• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

معرفی کافی شاپ، رستوران های اصفهان

۲۳-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #231

RE: معرفی کافی شاپ، رستوران های اصفهان
فینگرفود و میوه آرایی الهام تجدد
خ سجاد - خ سعادت آباد -بعد ازفلکه فرودگاه - ٤ مغازه نرسیده به رستوران سبز‌
09131176569
قبلاً خیلی تعریفشون رو شنیده بودم.چند شب پیش توی یک تولد کارشون رو دیدم و تست کردم.خوب بود.بقیه هم خوششون اومد.عکسم زیاد خوب نیست.روم نشد از همه ی زوایا عکس بگیرمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
[تصویر: معرفی کافی شاپ، رستوران های اصفهان]

این هم کیک و شیرینی و کاپ کیک و ....

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Sahraa71 ، فرشته نامی
۴-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #232

کافه تریا گوارا
میدان آزادی(دروازه شیراز)-ابتدای سعادت آباد(آزادگان)
36660446
تازه باز شده.فضاش تقریباً بزرگ.موکا 13 تومن و ردولوت 10 تومن شد.برخوردشون خوب بود.راضی بودم

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، parmin.ab ، فرشته نامی ، *ناهید*
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #233
سلام به همهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
چند وقت پیش که اصفهان بودیم(من چون خانواده م اصفهانن،زیاد میام اونجا)؛رفتیم فیش اند چیپس بوستان سعدی.من هم نرمالشو امتحان کردم،هم اسپایسیشو.عاااااااالی بود.بیرونش ترد و کرانچی و داخلش نرم و آبدااااااار.اصلا" هم بو نمیداد.ازشون که پرسیدیم؛گفتن ماهی "کاد" هست که وارداتیه.من تا حالا اسمشم نشنیده بودم؛اما فوق العاده خوشمزه بود.خرما و ارده هم گذاشته بودن که سردیمون نشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: ./uploads/201812/post_117021_1546258790_fe1cfcf02a4281fe83e37e47a73a95f5.attachتصویر: ./uploads/201812/post_117021_1546258841_c2962e3006e3b537b2e311cce6a9511d.attach

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، MaHrOoOo ، فرشته نامی ، B and I ، *ناهید*
  • اساطیر
  • پیانو
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #234
خانه تاریخی هوانس(ترنج)
من چند بار رستورانشو امتحان کردم که همیشه هم راضی بودم.البته در مورد کافی شاپش هیچ تجربه ای ندارم.این عکس مربوط به اخرین باریه که رفتم.همه ی غذاهاش خوشمزه ست؛مخصوصا" اون ماهی مخصوصشون که روش خلال بادوم داره با سس تارتار و باقالی پلو؛که من دیوونشممممممتصویر: /images/smilies/new/lub.png فضاشم که خیلی قشنگ و باصفاستتصویر: images/smilies/heart.gif
 تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546341442_ec4324651c65ab8475f9316cd762361e.attach

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، MaHrOoOo ، B and I ، parmin.ab ، *ناهید*
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #235
دکتر کالری.مرداویج
خب ما از اینجا یه پیتزا رست بیف و یه پیتزا کباب ترکی و یه سیب زمینی گرفتیم.انقدر از پیتزاهای اینجا تعریف شنیده بودم که فکر میکردم الان قراره یه چیز فوق العاده بخوریم؛اما به نظرم خیلی معمولی بود.نه اینکه بد باشه؛اما کاملا" معمولی بود.فقط نکته مثبتش این بود که احساس میکردیم پیتزاش از بقیه جاها سالم تره و چربیش نسبتا" کم بود.قسمت جالبش هم اینه که توی منو؛کالری همه ی غذاهاشون جلوش نوشته شده و برای کسایی که رژیم دارن میتونه جالب باشه.
سیب زمینیش هم فوق العاده بود.یعنی سیب زمینیش از پیتزاش بهم بیشتر چسبیدتصویر: images/smilies/heart.gif
 تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546419786_eda810880630e6bc40c4a1c38924ff09.attach

نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، B and I ، MaHrOoOo ، parmin.ab ، *ناهید*
۱۶-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #236
کافی شاپ هتل اسپادانا
ما چندین بار اینجا رفتیم(البته آخرین باری که رفتیم حدود یه سال پیش بود)و طرفدار پر و پا قرص چیز کیکش هستیم.همیشه یکی از سفارش هامون چیز کیک بود.بیس چیز کیکش هم بیسکویته که ما اینجوری میپسندیمتصویر: images/smilies/heart.gif
اینایی که توی عکس هستن تیرامیسو و کافه لته و چیز کیکن که همشون خوب بودن؛اما خب چیز کیکاشون یه چیز دیگه ست.(البته نمیدونم هنوزم مثل سابقن یا نه.این سری که میام اصفهان حتما" دوباره تستش میکنم)
 تصویر: ./uploads/201901/post_117021_1546788078_4a020d5268fb9c5c53d7be7edaace46d.attach

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، MaHrOoOo ، *ناهید*
۱۷-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #237
دوستای گلم کباب ترکی آرپی توی خیابون مهرداد هم خیییییلی خوبه و ما واقعا" دوستش داریم(البته اینم آخرین بار حدود یه سال پیش امتحانش کردیم).اما متاسفانه عکسی ازش ندارم

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، MaHrOoOo ، *ناهید*
۲۳-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ صبح توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #238

امیرشکلات
خیابان چهارباغ بالا، جنب مجتمع پارک
هم کافی شاپ هم فست فود.دو فضای داخل و آزاد داره.
36662074
36662075
برخوردشون خوب بود.راضی بودم
این هم فیش

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، B and I ، *ناهید*
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #239

شربت سرای بهارنارنج
 ۳۶۲۷۵۲۶۹

خیابان حکیم نظامی،کوچه کلیسا وانک ،رو به روی هتل جلفا
فضای نسبتاً کوچیکی داره.ولی قشنگ.برخوردشون هم خوب بود.من چای سبز و گاتای ارمنی خوردم.خوب بود.فقط حجم گاتا به نظرم زیاد بود.دوتاش با هم 16 شد.دوستهام هم راضی بودن.
[تصویر: معرفی کافی شاپ، رستوران های اصفهان][تصویر: معرفی کافی شاپ، رستوران های اصفهان]

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، *ناهید*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام