• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه

۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #1

Heart معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه
سلام به همه ی نوعروسی های گل[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]
این هم شما و کاربران فعال و اخلاق دی ماه
 کاربران فعال اولویت اول [تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]

(صبا)
nazgol22
Sahraa71
سراب
parmin.ab
کاربران فعال اولویت دوم [تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]

باران پاییزی
فرشته نامی
MaHrOoOo 
پری سیما 89
 کاربران فعال اولویت سوم [تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]

Selin000 
حلما
آبگینه
shiningdiamond
*ناهید*
اتیشپاره
**مینو** 
sherioshahab
کاربران فعال اولویت چهارم[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]

(*ســارا*)
سانی69
marcopolo
amanda-69
مانلی22
K.L.S
maraal
bbc_sh
جوجه خوشگله
mehrasa20001
رنگی رنگی
فرگلی
B and I
Sepid72
major

مدیر تاپیک
nazgol22
آبگینه
major

و  اخلاق
فرگلی[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه]

به همگی تبریک میگم.چوقهاشون هم مبارکشون باشه.اگه اسمتون توی لیست نیست حتماً تعداد ارسالهاتوی مفیدتون کمتر از 30 عدد بوده.برای بهمن ماه جبران کنید تا اسمتون ماه دیگه توی لیست افراد فعال باشه

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، parmin.ab ، K.L.S ، Sahraa71 ، *ناهید* ، **مینو** ، (صبا) ، major ، فرگلی ، B and I ، aaraam ، nahiddihan ، بهشت مینو
۱-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #2

RE: معرفی کاربران اخلاق و فعال دی ماه
سلام به نوعروسای دوست داشتنی
ممنونم از زحمات مهروی عزیزم که این ماه خیلی زحمت کشیدن و ادمین های محترمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
ممنوووون از همراهی فعالان عزیز و به امید همراهی شون تو نوعروس....امیدوارم ماه جدید دوستای جدید بیشتر معرفی شن و اسم همه بیاد تو لیستتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، (صبا) ، major ، MaHrOoOo ، فرگلی ، parmin.ab ، aaraam ، nahiddihan ، بهشت مینو
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #3

تشکرتشکر تشکر

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، MaHrOoOo ، فرگلی ، parmin.ab ، aaraam ، nahiddihan
  • پیانو
  • تقی زاده
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #4

(۱-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ عصر)'*ناهید*' نوشته است:  سلام به نوعروسای دوست داشتنی
ممنونم از زحمات مهروی عزیزم که این ماه خیلی زحمت کشیدن و ادمین های محترمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
ممنوووون از همراهی فعالان عزیز و به امید همراهی شون تو نوعروس....امیدوارم ماه جدید دوستای جدید بیشتر معرفی شن و اسم همه بیاد تو لیستتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم.خواهش میکنم.خودت هم زحمت کشیدی.قربونت.خدا قوتتصویر: /images/smilies/new/new1.gifان شاءالله بهمن پرباری باشهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

(۲-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ صبح)'major' نوشته است:  تشکرتشکر تشکر

خواهش میکنم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

برای مهمان شدن روی صندلی داغ بهم پیام خصوصی بدینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط فرگلی ، parmin.ab ، *ناهید* ، aaraam ، nahiddihan
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #5

سلام به همهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
خوبین؟
کاربر اخلاق هم معرفی شد
مبارک باشه فرگلی جونتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط فرگلی ، parmin.ab ، *ناهید* ، aaraam ، nahiddihan
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #6

تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gif
 وای باورم نمیشه !!!!!!!!!!تصویر: images/smilies/biggrin.gif
الان من کابر خوش اخلاقم تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
از همتون ممنونم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
مرسی دوست جونیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هیییییییسسسسس !
پدر آهسته خوابیده است !  Crying
gheshmmarket@
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، MaHrOoOo ، *ناهید* ، باران پاييزي ، aaraam ، nahiddihan
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #7

(۳-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ عصر)فرگلی' نوشته است:  تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/blush.gif
 وای باورم نمیشه !!!!!!!!!!تصویر: images/smilies/biggrin.gif
الان من کابر خوش اخلاقم تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
از همتون ممنونم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
مرسی دوست جونیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آخی عزیزم.ان شاءالله همیشه سورپرایز بشی.مبارکت باشه.کاپت هم به زودی داده میشه.خواهش میکنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، باران پاييزي ، فرگلی ، aaraam ، nahiddihan
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #8
سلام به همگی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
چوق هاتون مبارک باشه چوق منم مبارکم باشه تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
ممنون از مهرو جان تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، aaraam ، nahiddihan
۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #9

(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ عصر)'باران پاییزی' نوشته است:  سلام به همگی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
چوق هاتون مبارک باشه چوق منم مبارکم باشه تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
ممنون از مهرو جان تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم.خواهش میکنم.بله مبارکت باشه.قربونت.ان شاءالله بهمن هم فعال بشیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

پیج اینستاگرامم
aminimahroo
نقل قول
 سپاس شده توسط aaraam ، nahiddihan
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #10
من الان دیدم دوباره چوق گرفتمتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 
یک کم تاخیر دارم..مرسی از همهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
راستی این چوق به چه درد میخوره؟

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، aaraam ، nahiddihan
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام