• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه

۲-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #1

معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه
[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]سلام به همه ی نوعروسی های گل[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]
این هم شما و کاربران فعال و اخلاق اردیبهشت ماه[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]

کاربران فعال اولویت اول [تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]

marcopolo
parmin.ab
(صبا)
ساحلی
فرشته نامی

کاربران فعال اولویت دوم [تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]

mina.pirozi
nazgol22
zhinaa

K.L.S
Sahraa71
MaHrOoOo
کاربران فعال اولویت  سوم[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]
سراب
آرامشه خیال
سحری...
maraal
باران پاییزی

کاربران فعال اولویت چهارم[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]
جوجه خوشگله
پری سیما 89
sama_m
sherioshahab
(*ســارا*)
نفس1371
زندگی سالم

آبگینه
ژاکلین
مدیر تاپیک[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]
 آبگینه

و کاربر اخلاق[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]

mina.pirozi 

به همگی تبریک میگم.چوقهاشون هم مبارکشون باشه.اگه اسمتون توی لیست نیست حتماً تعداد ارسالهاتوی مفیدتون کمتر از 30 عدد بوده.برای خرداد ماه جبران کنید تا اسمتون ماه دیگه توی لیست افراد فعال باشه[تصویر: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه]

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط سحری... ، Sahraa71 ، آرامشه خیال ، پری سیما 89 ، admin3 ، بانویی ، *ناهید* ، tinaaتینا ، aaraam ، nahiddihan
۲-خرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #2

RE: معرفی کاربران اخلاق و فعال اردیبهشت ماه
مرسی ماهرو جان هیچ جا جایزه نبرم تو نوعروس میبرمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
 سپاس شده توسط آبگينه ، MaHrOoOo ، بانویی ، *ناهید* ، tinaaتینا ، aaraam ، nahiddihan
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #3

مهرو بیا این پست های منم بررسی کن . کجایی پس . دیگه میترسم پست بذارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، MaHrOoOo ، بانویی ، *ناهید* ، tinaaتینا ، aaraam ، nahiddihan
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #4

(۲-خرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ عصر)'آرامشه خیال' نوشته است:  مرسی ماهرو جان هیچ جا جایزه نبرم تو نوعروس میبرمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مهرو هستم.خواهش میکنم.ان شاءالله همه جا برنده باشیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۵-خرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۱۳ عصر)'جوجه خوشگله' نوشته است:  مهرو بیا این پست های منم بررسی کن . کجایی پس . دیگه میترسم پست بذارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

الهی بمیرم.شرمنده.یه کم دستم بند بود.نوعروس رو هم فقط با کامپیوتر راحتم بیام.با گوشی برام سخته.و برای همین درک میکنم بعضی وقتها میگین سخته ارسالهاتون رو با گوشی پاک کنین.ببخشید دیر شد.مبارک باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سپاس شده توسط آبگينه ، جوجه خوشگله ، بانویی ، *ناهید* ، tinaaتینا ، aaraam ، nahiddihan
۹-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #5
من که نبودم معرفی کنم
ولی به فعال ها تبریک میگمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دلم یک کم برای روزهایی که فقط دختر بابام بودم تنگ شدهHeart
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، MaHrOoOo ، aaraam ، nahiddihan
۹-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #6
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifمن تازه واردم نمیدونم اصلا چطوریه سایت جایی نیست راهنمایی کنن چطور تاپیک اینا بزنم ؟تصویر: images/smilies/huh.gifعکس پروفایل چطوری بذارم؟ 

سپاس شده توسط nahiddihan ، tinaaتینا
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #7

(۱۰-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ صبح)'شایسته خانوم' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/new2.gifمن تازه واردم نمیدونم اصلا چطوریه سایت جایی نیست راهنمایی کنن چطور تاپیک اینا بزنم ؟تصویر: images/smilies/huh.gifعکس پروفایل چطوری بذارم؟

خوش اومدی.عزیزم اول توی قسمت سرچ یا جستجو کلمه کلیدی تاپیکی که مد نظرت رو بزن.احتمالاً تاپیکش موجود باشه.اگه هم نیست.توی تاپیک زیر درخواست بده.مدیرها بررسی میکنن و برات میزنن.(روی لینک زیر کلیک کنی تاپیکش میاد)
درخواست ایجاد تاپیک
توی این قسمت هم آموزش ها هست.(روی لینک زیر کلیک کنی مجموعه اش میاد)
آموزش و قوانین نوعروس
سوالی داشتی اینجا میتونی بپرسی.(روی لینک زیر کلیک کنی تاپیکش میاد)
پرسش و پاسخ 2
ولی چون پرسیدی بگم.بالای صفحه ، ناحیه کاربری، کنترل پنل کاربر،توی قسمت پروفایل شما، تغییر آواتار.اینجا عکس میتونی بگذاری.شرایط عکس هم گفته شده.حداکثر ابعاد برای آواتار: 100x100 پیکسل.حداکثر اندازه فایل آواتار 30 KB است

سپاس شده توسط nahiddihan ، tinaaتینا
۲۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #8
مبارک باشه

اللهم عجل Heart لولیک الفرج
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، tinaaتینا
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام